IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

50 Puslapiai: « < 7 8 9 10 11 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Kandys, Patarkit, kaip išnaikint

Ar-And
post 2009 02 22, 17:58
Paskelbta: #97

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 77
Prisijungė: 2008 01 31

Apdovanojimų: 0

QUOTE(Evelinčikas @ 2009 01 24, 23:09)
Aš ir su tai kandžiais kovoju , bet pakolkas pralaimiu.........
*

As irgi pralaimiu :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kauke26
post 2009 02 25, 11:48
Paskelbta: #98

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 664
Prisijungė: 2005 10 04

isigykie katina, maniskis tikras kandziu baubas, isgaudo visas iki vienos :D :super
+Quote Post
xmiaux
post 2009 02 25, 16:43
Paskelbta: #99

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 274
Prisijungė: 2007 11 22

QUOTE(kauke26 @ 2009 02 25, 11:48)
isigykie katina, maniskis tikras kandziu baubas, isgaudo visas iki vienos :D :super
*

turiu kate, bet nepadeda. tingine ji pas mane.
taip jau dziaugiausi atsikraciusi tu bjaurybiu, nebu vo jau ilgokai, bet dabar ziuriu vel praskrenda. matyt gal po ziemos miego :D :D
as visur issivaliau, viska ismeciau r nusipirkau iki parde rusiskas tokias ploksteles effect berods. tai gal jos biski padejo. reik naujas jau nupirkt, nes tos jau matyt issikvepusios :verysad:
+Quote Post
knielita
post 2009 03 14, 23:40
Paskelbta: #100

Super senbuvis

Žinutės: 2813
Prisijungė: 2004 08 15
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:Jis
Antras vaikas:Jis
Trečias vaikas:Jis

Mergaites, o kaip atrodo kandziu lervos? Na pas mane svyra rankos, aptikau kazka panasaus i lervas labai greitas ant virtuves ir vonios sildomu grindu :oh :verysad: Valau grindis kasdien, dabar isitaisiau garu valymo sistema, bet jos vis rodos ir rodos :oh Bendradarbe sake kad kandziu lervos cia, bet man kazkaip sunku patiketi :oh :oh Mazos, labai greitai sliauzioja, gal jus zinot kas cia per cizilizacija? :oh :verysad:
+Quote Post
Vėta
post 2009 03 15, 22:29
Paskelbta: #101

Super senbuvis

Žinutės: 1937
Prisijungė: 2006 03 22

Pirmas vaikas:yra
Antras vaikas:yra

Nežinau kas per civilizacija, bet tikrai ne kandys. Kandžių vikšrai maži balti kirmėliukai, o vonioje šliaužioja maži pilki lašo formos gyvūnai. Pas mane kartais taip pat jų atsiranda :oh .
+Quote Post
xxxkatulkaxxx
post 2009 03 18, 10:07
Paskelbta: #102

Patyręs dalyvis

Žinutės: 119
Prisijungė: 2009 03 17

Pirmas vaikas:Žirniukas
Antras vaikas:Pupytė

Pas mane buvo virtuveje, spintelese, tai isbaidziau su cesnekus, i visas kruopas dejau po skiltele cesnako... ir tpiu tpiu kolkas nesimato jau nuo rudens...
+Quote Post
knielita
post 2009 03 19, 14:08
Paskelbta: #103

Super senbuvis

Žinutės: 2813
Prisijungė: 2004 08 15
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:Jis
Antras vaikas:Jis
Trečias vaikas:Jis

QUOTE(Žemaika @ 2009 03 15, 22:29)
Nežinau kas per civilizacija, bet tikrai ne kandys. Kandžių vikšrai maži balti kirmėliukai, o vonioje šliaužioja maži pilki lašo formos gyvūnai. Pas mane kartais taip pat jų atsiranda  :oh .
*

Pas mane tie patys, bet kaip juos isnaikinti :oh :oh
+Quote Post
xmiaux
post 2009 03 19, 23:25
Paskelbta: #104

Ištikimas dalyvis

QUOTE(knielita @ 2009 03 19, 14:08)
Pas mane tie patys, bet kaip juos isnaikinti  :oh  :oh
*

kai gyvenau kituose namuose tai pas mus tualete buvo. tai as ten tupedama i tarpus tarp grindu ir sienu plyteliu pripurskaliodavau paprasto wc gaiviklio. tai zinokit padedavo :D aisku po kiek laiko vel islysdavo keletas
+Quote Post
MyWay
post 2009 03 21, 02:15
Paskelbta: #105

Super senbuvis

Žinutės: 2716
Prisijungė: 2004 10 22

kandziai atsiranda megstiniuose, kurie numegsti butent vilna. ir paltuose jie gyvena, tiesiog sukandzioja, griovelius daro. zodziu, sugadina rubus. reikia daznokai rubu spintas perziureti, megstukus vilnonius ir paltuku saugoti. zodziu, mezginiuose jie megsta gyventi. o ypac nesvariu rubu nelaikyti su svairiais spintose. kandziai gyvena sienu tarpuose, rubuose, visur..jei turit siurbli su kotu, persiurbliuoti reiketu sienu kampus, pakampes, visas atviras skyles :oh
+Quote Post
Juste
post 2009 03 22, 12:13
Paskelbta: #106

Super senbuvis

Žinutės: 1648
Prisijungė: 2004 07 25
Vieta: Panevėžys

Pirmas vaikas:Matas 2004 09 02
Antras vaikas:Princesė Patricija 2008 08 09

na matau ir us vargstat :oh as ir vargstu su tom bjaurybem, :oh rudeni aptikau as cia ju, nesupratau kas cia per peteliskes skraido, nu ka isdauzydavau ir nieko, vel skraido vel isdauzau sakau gal s lauko priskrido, as kui aptikau kad is vienos spinteles lenda, kur krupos makaronai :oh mane net purto nuo tu gyviu, taip pat radau tarp Optimos aguonu, fantastika, darau pyraga bersiu aguonas ziuriu kirmelytes :oh feee ismeciau visas kruopas issivaliau spintele su Actu, ramun kolkas, bet va uzvakar vienaq Kandi priplojau, siandien vel viena is kazkur islindo, pavasaris ju sezonas matyt, reiks ieskot is kur lenda, o kai perskaiciau visa tema, is ties ju radot tarp Galintos grikiu? as mazajai mergytei perku kosem virt Galintos grikiu dripsnius :hm kolkas nepastebejau tu zarazu, bet dezutej buna, gal kai verdu ir nepastebiu :oh eina sau :bijau reiks pabandyt nusipirkt to kedro prideliot, kazi ar duos kanors, beje, tokia pat slikstyne radom tarp vyro vilnoniu kojiniu, nauju, ir buvo aplink pilna rudu grudeliu, ir kirmeliu tarp tu kojiniu, o kojines visos suirusios, tai matyt tos kimeles eda :oh feee, net purto pagalvojus, tada ismetem viska, issiurbem, isvalem, nu lyg ir nebuvo niekur kitur tarp rubu :oh o kur tu levandu aliejaus gaut?
+Quote Post
xmiaux
post 2009 03 22, 22:04
Paskelbta: #107

Ištikimas dalyvis

tai as net manu kruopose buvau radusi. norejau pyraga kepti, bet gerai kad tada bijojau del visko ir viska tikrindavau. tai sugalvojau ir manus perziuret. tai fuii net nupurte kai radau ju ir ten. tai vel viska is spinteles ismeciau ir actu pravaliau. aisku tas actas gerai i nosi duodavo kuri laika kai spintele atidarydavau bet dzin buvo, svarbu tu brudu atsikratyt.
reiks vel naujai prisipirkt ploksteliu nuo kandziu ir tiketis kad ju neatsiras vel, nes jau kuri laika nebuvo, bet vel pastebiu kad viena kita praskrenda. tai matyt pavasari suaktyveja jos vel. tai is anksciau reikia ruostis
bet kur bjaurybes
+Quote Post
gutute
post 2009 03 28, 17:55
Paskelbta: #108

Senbuvis

Žinutės: 415
Prisijungė: 2005 06 06

Pirmas vaikas:sunus1993
Antras vaikas:dukra2006

tos parazytkos uzkniso juodai ,kiekviena ryta siurbiu lubas : :unsure: riebios tokios tos kandys ,netokios kaip drabuzines,ir atsiranda kirminai ant lubu,vyras sako,paziurek geresne puse,juk zvejai uz tokius viksrus pinigus moka :verysad: man tai mazi juokai,sakau kaip toks spirgas tau ikris i sriubos lekste nebus juoko.atradau aitriuju papriku maiseli,visas sugrauztas o is ju tik skeletukai...taip kad jos manau tikrai nebijo jokiu astriu prieskoniu..reiks dar perkraustyt spinteles,nu surasiu as tu zarazu irstva :blink:
+Quote Post

50 Puslapiai: « < 7 8 9 10 11 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 10 31, 08:13

Atsakomybės apribojimas