Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsikratyti tarakonų ir kitų parazitų

QUOTE


Jei nesunku - pasiklausk pavadinimo. Ir mano mamai prireike, uzpludo tarakasu pulkai ohmy.gif

Vikšreli, nežinau kur Kaune jo rast, bet Vilniuj tai pirko Kalvarijų turguj. Kaip suprantu po turgų vien su pavadinimu ieškot būtų bėda, tai va ta proga ir nuotraukėlę padariau, kad bent jau įsivaizduot ko ieškot  ;) Pagaminta Rusijoj, dėžutė dantų pastos dydžio.
Atsakyti
Mes irgi buvom situ grozybiu paveldeje - o kaimynai irgi pensininkai. Tai as emiausi juos naikint... Tarakonus, ne kaimynus. Niekas nepadeda - visi morteinai jiems kaip svestas vanduo, jei pataikai i konkretu tarakona, tai tas dar uzsilenkia, bet paskui jo gimines dar i laidotuves susirenka... :-/
Isgelbejo kazkokia spec priemone, kuria naudoja spec. kontoros, kurios peles - tarakonus naikina. Siaip jie nelabai linke parduot, jie megsta patys travint, ar tai 130 Lt uz procedura. Bet vyras nuejes kazkaip issiprase is tu bobeliu ir nusipirko ar tai uz 60 Lt. Pats ispurske, ir visi tarakonai dingo. Ir jau du metai, kaip nebeturim, tik retsykiais koki viena pastipusi randu... Kaip vienas garbus tautos atstovas sako, macna, bjaurybele! ;D
Atsakyti
vienam is pirmu nuomojamu butu buvo daug daug tarakasku  :-X viena kart, man beplaunant indus vienas is ju kazkaip palindo man po "maike"  :o  :o  :o spekit mano reakcija, kai tarp papu tarakonas prabego  :o  :o ohmy.gif
    dabartiniam bute nera to brudo  :smile.gif bet del viso pitko vedzioju kinietisku piestuku  ;)
Atsakyti
Pries samdant firma tarakonams naikinti,reikia suorganizuoti viso namo gyventoju susirinkima ir priversti juos visus naikinimo akcijoje dalyvauti. tada efektas bus ilgalaikis. Pas mano tetule jau 7 metai nebera, o vien tik savo bute naikinant gali atsirasti po puses metu.

MAn padejo namukai, po 15 litu buvau pirkusi . tai  irgi puse metu nebuvo, bet jau pamazu vel atlenda parazitai. Vel eisiu namuku ieskot
Atsakyti
Mes purskem visa devinauksti. Nezinau ar visi 100% dalyvavo, bet ir po purskimo inamiai keliavo pulkais. Tai uzsisakiau dar pakartotini virtuves purskima. Ir vistiek dar tu bestiju maciau. Bet sako, kad turetu isnykt, nes prisilaizo tu nuodu kur neisvalai ( pvz. medines lubos) ir nugaista. Labai tikiuosi...
Atsakyti
??? Mielosios,

mano tarakonai išvyko ieškot kur geriau, kai panaudojau pieštuką MAŠENKA (jo būna turguj) ir purškiau PIF-PAF ir dar KOBRA. Man labai padėjo. Iš pradžių išpurškiau[smiley=bur2.gif],
po to visus plintusus ir sienas už virtuvės spintelių apibraukiau tuo pieštukėliu. Išvyko ir kol kas nežada grįžti [smiley=auto.gif]
( Gal mano patarimai ir nevykę, bet man tikrai padėjo) ;D
Atsakyti
Mes tai naudojom pasta "GLOBOL". Ji siaip retai buna parduotuvese. Dabar net nezinau, ar bera. Bet labai efektinga. Jau beveik metai, kai namuose neturim tarakonu. O visi tie puskiami, tai toks jausmas, kad nuo tik tarakonai ir veisiasi.
Atsakyti
Is mano patirties geriausiai tarakonus naikina saltis  ;D Gyvenau studiju laikais kaune viena senam namuke, tarakonu - nesvietiskai, nezinodavau kur deti... Kadangi virtuvelej maisto nebelaikydavau, tai jie i kambarius pradejo eiti. Ir kaip tik gruodzio pabaigoje sugedo sildymo sistema, man baigesi sesija ir as isvaziavau visam menesiui is to buto. Sildymo nebuvo gal dvi savaites, kol seimininkai po Nauju metu susieme remontuoti sistema. Kai grizau - nebemaciau ne vieno tarakono  ;D
Manau, kad tai labai ekologiskas budas tarakonams naikinti, gaila, kad ne visiems lengva ji pritaikyti  ;D ;D ;D
Atsakyti
Atsikrauste i savo butuka, mes irgi inamiu pastebejom. Is pradziu 'namelius" statem: ryte susirenki virtuvej lavoniukus, zodziu, vaizdas ne ka. Po savaites gimdyt isvaziavau, tai vyras Morteinu ispurske visa buta. Daugiau su mumis gyvent norinciu nebebuvo. Matyt dar labai padejo, kad name siuksliu liftus panaikino.
O Pif paf isbandem bendabuty, nebent tarakonui i burna ipurkst...(gal pas mus ne tos veisles tarakonai, Irge). Viena savaitgali isvaziavau pas tevus, tai vyras "apnaikino" tarakasiukus: surado lizdeli, papurske mano dezodorantu, kai pradejo apkiaute begt su plaktuku darbavosi [smiley=ciaas.gif]. Na, dezodoranta tikrai isnaikino.
Atsakyti
Aš tai tarakonus savo butuke ir viso namo "švaruolių' lizdeliuose panaikinau stebėtinai greitai vaistais nuo podagros..Tiesa, ALLOPURINOL"is yra receptinis vaistas, bet man kažkaip vaistinėje jo davė :smile.gif Tabletikes sutryniau, pabėriau su niekuo nemaišydama ir tarakoniukai miltukus išsinešiojo..Pamažu gaišo, gaišo  ir nugaišo vargšeliai..dabar nebeateina..Jau kokie 4 metai nemačiau kaip atrodo..Ir pas kaimynus nėra, nes aš visam namui pasigyriau, kaip atsikračiau nuomininkų :smile.gif
Atsakyti
 O man irgi nameliai padėjo. Lėtas efektas, bet užtikrintas wink.gif.
Atsakyti
As tai  ispurskiau Dichlofosu ir ispaisiau visas pakampes piestuku, tai dabar ramu nei vieno tarakashkes nebematau. [smiley=grin.gif] [smiley=grin.gif] [smiley=grin.gif] [smiley=grin.gif] [smiley=grin.gif]
Atsakyti