Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Pirmosios dalies ieškokite čia

Antrosios dalies ieškokite
čia

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SUNO: 09 balandžio 2008 - 15:37
kokiu skanumynu pas jus radau, kiekviena savaite kazka naujo pasigaminu thumbup.gif thumbup.gif ACIU VISOSM UZ SIA TEMELE wub.gif clap_1.gif
Atsakyti
Kokia graži ir skani tema wub.gif
Vakar kepiau aguoninį obuolių pyragą , kurį buvo Mille įdėjusi. Valgėm dar šiltą su vaniliniais ledais rolleyes.gif Mmmmmmm wub.gif Labai labai skanu wub.gif
Atsakyti
nauji namuciai thumbup.gif
o kur ieskoti Vaisiniam tortui paploteliu,kur buvo parodyta antros temos gale g.gif
Atsakyti
Aš irgi vakar kepiau aguoninį pyragą, bet pas mane gavosi kitoks: neturėjau aguonų ir obuolių, tai vietoj jų dėjau bananą ir konservuotus ananasus gabaliukais. Tešlos ingridientai tokie patys kaip recepte. Gavosi labai skanus thumbup.gif . Ačiū 4u.gif
Atsakyti
SKANU NE TAS ŽODIS wub.gif ...ačiū už puikius receptukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 04 10, 09:55)
nauji namuciai  thumbup.gif
o kur ieskoti Vaisiniam tortui paploteliu,kur buvo parodyta antros temos gale  g.gif

Paploteliu yra pirkti visuose prekybos centruose. mirksiukas.gif
Atsakyti
dar siltos bandeles su cinamonu pagal Sonatinos recepta thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 04 10, 18:57)
dar siltos bandeles su cinamonu pagal Sonatinos recepta  thumbup.gif

vau kaip skaniai atrodo wub.gif .As tai keksiuku su nutelle vel kepiau doh.gif ( jau mb sakiau, kad ismesiu ta recepta, nes nusibodo gaminti lotuliukas.gif zyzia ir zyzia blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 04 10, 19:00)
vau kaip skaniai atrodo  wub.gif .As tai keksiuku su nutelle vel kepiau  doh.gif ( jau mb sakiau, kad ismesiu ta recepta, nes nusibodo gaminti  lotuliukas.gif zyzia ir zyzia  blush2.gif )

nu panasi situacija ir pas mus namie tik mes keksiukus su persikais nuolat kepam doh.gif biggrin.gif su nutela dar nebandziau bet labai jau vilioja biggrin.gif
Atsakyti
ir aš išbandžiau legendinį tortą :
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2008 04 10, 21:32)
ir aš išbandžiau legendinį tortą :
user posted image

user posted image

koks skanumelis,kurioj dali sis receptukas,noreciau vyro gimtadieniui pasigaminti toki tortuka ax.gif smile.gif gal galite pasufleruoti, ACIU 4u.gif
Atsakyti