Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Wild Flower @ 2008 05 04, 21:25)
Sveikos, saldomanės-kulinarės mirksiukas.gif
Pasinaudojau jūsų diskusijomis ir iškepiau Mamos dienai varškės pyragą su pudingu - niam niam! bigsmile.gif

vaizdelis atrodo thumbup.gif kokią varškę dėjai? kreminę ar paprastą g.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už komplimentus pyragiukui 4u.gif Ne tik gražus, bet dieviškai skanus buvo! essen.gif thumbup.gif

QUOTE(naaringiux @ 2008 05 05, 11:54)
vaizdelis atrodo  thumbup.gif  kokią varškę dėjai? kreminę ar paprastą g.gif

Varškę dėjau paprastą, "Saulės pieno" liesą, plakiau blenderiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Flower: 05 gegužės 2008 - 11:33
sveikos,
as taip pat kepiau varskes pyraga su pudingu
na visi liko suzaveti..tikrai paprasta ir labai skanu


o pudingo tikrai nereik virti,o tik miltelius pilti

man net mikserio neprireike..viskas puikiausiai ir puriai issimaise..niam niam
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 05 05, 06:57)
daividija jau kaip noreciau tavo pyrago, kad nebegaliu  essen.gif  swoon.gif man labai tokie sokoladiniai patinka  wub.gif  nuotraukoj jis slapias toks atrodo  wub.gif  o jis toks ir yra? jei taip tai isvis super  thumbup.gif

Aha,slapias,man tokie irgi patinka,dar tie sokolado gabaliukai aptirpe mmmm,jau beveik neliko,su MB dviese baigiam suvalgyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 05 05, 17:36)
Aha,slapias,man tokie irgi patinka,dar tie sokolado gabaliukai aptirpe mmmm,jau beveik neliko,su MB dviese baigiam suvalgyt blush2.gif


receptas issaugotas ir artimiasiu metu issikepti reiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šokoladinis pyragas atrodo super thumbup.gif Norisi atsikąsti tongue.gif
Klausimas dėl naudojamų sausainių "Amarettini"... g.gif Čia dėžutėje ieškoti ar prie sveriamų? kažkaip neteko sutikti blush2.gif
Atsakyti
As tai juos zinau supakuotus krepseliuos .cia vienas is pavyzdziu:
user posted image
Atsakyti
Pas mane šaldymo kameroj neišsenkantys juodųjų serbentų šaltiniai, o jau mačiau, kad greit šviežių uogyčių bus, tai naikinu senuosius. Kepiau pagal Sonatinos publikuotą receptą Trupininį pyragą su uogiene
Tiesa, į uogytes aš įdėjau porą šaukštu krakmolo.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 05 05, 16:52)
Šokoladinis pyragas atrodo super thumbup.gif Norisi atsikąsti  tongue.gif
Klausimas dėl naudojamų sausainių "Amarettini"...  g.gif  Čia dėžutėje ieškoti ar prie sveriamų? kažkaip neteko sutikti  blush2.gif



QUOTE(aguonele @ 2008 05 05, 17:04)
As tai juos zinau supakuotus krepseliuos .cia vienas is pavyzdziu:
user posted image


Aciu,aguonele.Tie sausainiai taip atrodo.Buna kartais kitokiuose maiseliuose,tik uzrasyta Amaretti.
QUOTE(Katu @ 2008 05 05, 18:00)
Pas mane šaldymo kameroj neišsenkantys juodųjų serbentų šaltiniai, o jau mačiau, kad greit šviežių uogyčių bus, tai naikinu senuosius. Kepiau pagal Sonatinos publikuotą receptą Trupininį pyragą su uogiene
Tiesa, į uogytes aš įdėjau porą šaukštu krakmolo.

user posted image

Pyragas gerai atrodo,reikes ir man kada issikept. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemuogine_arbata @ 2008 05 04, 21:55)
wild flower, nuostabus pyragas, jauciu jog sekanti karta kepsiu toki bigsmile.gif  wub.gif nes esu varskes maniake, butinai per diena bent 200g pakeli patvarkau blush2.gif

drinks_cheers.gif as taip pat mirksiukas.gif siandien kepiau nuostabu varskes pyraga, kur varskes reikia viso kilogramo ax.gif atleiskit, bet nuotraukos nebus (nespejau nufotografuot doh.gif ) bet jeigu idomu, tai recepta parasysiu ryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 05 03, 14:52)
Boruzele, aciu uz si receptuka!  4u.gif  siandien isbandziau, visiems laaabai patiko  4u.gif  Paprasta, greita ir laaabai skanu  4u.gif  Dar ne viena karta ji gaminsiu, puikus uzkandis  thumbup.gif  Tik mazokai padariau, kita karta reiks daugiau daryt... biggrin.gif

Smagu, kad nors viena pabandė. thumbup.gif
Atsakyti
Siandien greitai parbegusi is paskaitu padariau Zebrini Pyraga :-) Recepta radau SM platybese wink.gif

user posted image


3 kiausiniai
1st cukraus
1st grietines
1 a.s. sodos
2st miltu
3 v.s. kakavos

Kiausinius suplakti su stikline cukraus, dedam i mase stikline grietines, arbat.sauksteli sodos,1 stikline miltu. Viska gerai ismaisom. Tada mase dalinam i 2 dalis. I viena dedam 3 saukstus kakavos,o i kita- 2-3 saukstus miltu. Pilam i kepimo forma po eiliui. Is pradziu viena balta mase,paskui-tamsia. Ir taip toliau. Ir kepam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meiles_kibirkstele: 06 gegužės 2008 - 15:44