Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(ambre @ 2008 04 16, 12:26)
labukas...
kaip skanu ir grazu cia viskas wub.gif  pasidalinsiu ir as...Siaip daugiausia naudojuos Sonatinos receptais...
cia jogurtinis tortas:
user posted image

plikyti pyrageliai- niam niam smile.gif mano megiamiausi:

user posted image


siaubas kaip skanei atrodo paskutinia pyrageliai doh.gif thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 04 16, 12:12)
nu man tai su dzemu tragedija gaunasi,arba as niekaip jo nenutaikai arba jis nezinau,visada man jis isbega, ten kur noriu kad butu bandeles viduje jo niekad nebuna,o va ant kepimo popieriaus jo buna daug doh.gif  blush2.gif o gal as per daug jo idedu? g.gif

as su dzemu tik 2 karta kepiau (nuotraukuose per viduri...), firmos "TYMBARK", bet patarti negaliu

QUOTE(ambre @ 2008 04 16, 12:26)
plikyti pyrageliai- niam niam smile.gif mano megiamiausi:

user posted image

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2008 04 16, 12:26)

labai skaniai plikyti atrodo 4u.gif reiktų ir man prasikept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2008 04 15, 12:49)
Dariau Dregna Sokoladini Pyraga pagal Sonatina wink.gif Pyragas gavosi NUOSTABUS!!
http://sonatinos-rec...is-pyragas.html
user posted image
Tik foto labai tamsi, nevykusi  blush2.gif


pritariu thumbup.gif aš jį dar tirpintų juodu šokoladu aptepiau ir gaikiniais riešutais apibarsčiau wub.gif
Atsakyti
Ambre, o kaip tuos plkytus pyragelius formuoji?? wub.gif
Atsakyti
kastaneda, as tai su Tw dekoravimo rutuliuku arba maiseliu su antgaliu..Tik bekepant tas rastelis rozytes dingsta...Bet bandziau pagal kita recepta- kai tas rastelis matosi, bet skonis kitoks-kietesni gaunas...
( man skonis svarbiau- del to as dedu prie to sonatinos recepto papildomai 50g sviesto rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambre: 16 balandžio 2008 - 20:10
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 04 16, 09:15)
O jums nesigauna labai riebūs pyragėliai iš sluoksniuotos tešlos? Paskutinį kartą kai kepiau naudojau geltoną pakelį sluoksniuotos bemielės tešlos, įdarui dėjau varškytę, na bet tokie riebūs gavosi.... net nebeskanu. Anksčiau dar esu dariusi iš mėlyno pakučio bemielės sloksniuots tešlos, tai kiek pamenu žymiai skaniau buvo. Bet ant pakuočių tai tokia pati sudėtis tų tešlų, tai taip ir nesupratau, ką ten su ta tešla blogai padariau g.gif
O jus kuria dažniausiai naudojat?


As visada naudoju sluoksniuota bemiele tesla is geltono pakelio, ji niekada nera mums riebi schmoll.gif
Atsakyti
Tuos plikytukus kepu ir aš, tik vietoj vandens pieną pilu ir dar 2-3 a.š. cukraus dedu, nes valgom be įdaro essen.gif Kiek kepėjėlių tiek ir recepto variacijų biggrin.gif Su pienu beje gaunasi minkštesni negu su vandeniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 04 16, 18:35)
Tuos plikytukus kepu ir aš, tik vietoj vandens pieną pilu ir dar 2-3 a.š. cukraus dedu, nes valgom be įdaro essen.gif  Kiek kepėjėlių tiek ir recepto variacijų  biggrin.gif  Su pienu beje gaunasi minkštesni negu su vandeniu  mirksiukas.gif
Aha,minkstesni,isbandyta,su vandeniu traskesni,bet su kremu pats tas thumbup.gif Man irgi plikytiniai jega!!
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 04 16, 23:27)
Aha,minkstesni,isbandyta,su vandeniu traskesni,bet su kremu pats tas thumbup.gif Man irgi plikytiniai jega!!


o kaip jus i vidu ta krema idedat? blush2.gif nes plikytu nesu kepusi dar niekat,bet susigundziau pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 04 17, 12:01)
o kaip jus i vidu ta krema idedat? blush2.gif nes plikytu nesu kepusi dar niekat,bet susigundziau pabandyti ax.gif

galima prisvirksti maiseliu su antgaliu arba su dantytu peiliu prapjauti sona ir ideti krema mazu sauksteliu smile.gif



o cia tesiant sluoksniuotu gaminiu tema- darau tokius pyragiukus su varskes kremu...Puosta abrikosu rutuliukais smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2008 04 17, 12:16)
galima prisvirksti maiseliu su antgaliu arba su dantytu peiliu prapjauti sona ir ideti krema mazu sauksteliu smile.gif
o cia tesiant sluoksniuotu gaminiu tema- darau tokius pyragiukus su varskes kremu...Puosta  abrikosu rutuliukais  smile.gif user posted image


o kada jus ta krema dedat? iskepus jau? ax.gif

labai skanus pyragaiciau wub.gif ,siaubas gaila nerandu cia pirkti jos verysad.gif
Atsakyti