Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų apdaras

QUOTE(ypata @ 2008 08 19, 11:50)
Papasakokit, kas turit bambukinius roletus - kaip jie? Ar išsikraipo, ar atsiranda tarpeliai bekabant? Ar prasminga daryti su ta medžiagėle apatiniame sluoksnyje dėl tamsumo. Bais noriu miegamojo langą jais uždengti,bet rytinė pusė, tai galvoju, kad tamsos bus per maža  g.gif  Ir kaip per juos oras patenka į kambarį, ar normalus vėdinimas?
Gumuotą roletą jau turim vaikų kambary, tai dėl tamsos  thumbup.gif , bet negražu ir labai sunkūs jie, o bambukai man labai gražu, bet abejoju, ar atitinka kitus reikalavimus?



Mes turim tokius roletus, na ka aš galiu pasakyti jų išvaizda tikrai nebloga, labai jaukiai kambarys atrodo, aišku jis kažkiek apsaugo nuo saulės spindulių, bet ne tiek kiek norėtusi, o ypac ryte saulėj tekant. Mes jį turim jau du metus tai pokolkas dar nei forma, nei spalva nepakito, o kas man labiausiai nepatiko, tai, kad vakare, kai įjungi kambary šviesą pro jį šiek tiek matosi vidus, nors ir pakankamai tankus pas mus jis yra. Tai tiek. Sekmės renkantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 19, 11:24)
Na jei tik pusę lango roletu uždengsit, tai šviesos nereiks, nebent labai jau ūkanota diena. O kokiam kambary čia galvot kabinti gumuotus? Ir kokiu tikslu? Gal pvz užtektų paprastų, tik tankesnių arba tamsesnių... Papasakokit, gal ką patarsim  ax.gif

na kaip cia pasakius lyg ir vaiku kambarys, bet kol dukra maza tai as su kompu sedziu cia laugh.gif


dar vienas klausimas kaip jie ten skaiciuoja tas kainas tipo uz begini metra bet man tai pagal ju ta beginio metro kaina niekaip nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistaken @ 2008 08 19, 19:24)
iaij, nusibodo man galvoti/ieškoti  ir netyčia pakeliui pamačiau dekorvilos parduotuvę  4u.gif  spalvą radau gal tinkamą  thumbup.gif ir nusipirkau, nors išmatavimai nelabai, bet sueis smile.gif tik kažin ką dabar daryt, kaip juos klijuot reiks biggrin.gif nes ant plastikinių gi gręžt lyg ir negalima 

Kaip tai negalima? g.gif Mes du prisigręžėm ir viskas ok lotuliukas.gif
O kokius pirkai? Gręžiamus ar klijuojamus? Nes tie klijuojami tai labai fainai prisiklijuoja - nuplėši juostelę ir lipdai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2008 08 19, 22:27)
Kaip tai negalima?  g.gif  Mes du prisigręžėm ir viskas ok  lotuliukas.gif
O kokius pirkai? Gręžiamus ar klijuojamus? Nes tie klijuojami tai labai fainai prisiklijuoja - nuplėši juostelę ir lipdai  lotuliukas.gif

tai as greziamus nusipirkau smile.gif ir dabar noriu is ju pasidaryt klijuojamus lotuliukas.gif bigsmile.gif sonines juosteles zinau kur pirkt biggrin.gif o virsuj, kad klijuot dar nerandu kaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 08 19, 12:50)
Papasakokit, kas turit bambukinius roletus - kaip jie? Ar išsikraipo, ar atsiranda tarpeliai bekabant? Ar prasminga daryti su ta medžiagėle apatiniame sluoksnyje dėl tamsumo. Bais noriu miegamojo langą jais uždengti,bet rytinė pusė, tai galvoju, kad tamsos bus per maža  g.gif  Ir kaip per juos oras patenka į kambarį, ar normalus vėdinimas?
Gumuotą roletą jau turim vaikų kambary, tai dėl tamsos  thumbup.gif , bet negražu ir labai sunkūs jie, o bambukai man labai gražu, bet abejoju, ar atitinka kitus reikalavimus?


Pirmiausia ką galiu patarti - jei esate perdėtai pedantiška, bambukinių nesirinkit. (Čia ne piktai, o nuoširdžiai patariu).
Yra viena grupė žmonių, kurie užsisako bambukinius, džiuto ar kt natūralaus plaušo roletus, o paskui nervus gadina ir sau, ir gamintojams doh.gif Mat trukdo jiems asimetriškas mini plyšelis tarp 2 bambuko juostelių, arba atranda kažkur paslėptą mazgelį, arba pastebi ant lentelės rievę tamsesnę šiek tiek nei kitos ir t.t... Na bet taip TURI būti, ir kitaip niekad nebus! Bambuko stiebas gumbuotas, todėl sudėjus juos 2 greta, natūralu, kad liks plyšeliai, ar ne? Svarbiausia įvertinti šitą sąlygą prieš užsisakinėjant, taip pat atidžiai apžiūrėti pavyzdį salone.
Kas dėl išsikraipymo ir tarpelių atsiradimo jau kabant, tai pastebima, kad priklausomai nuo audimo rūšies, kai kurie natūralaus pluošto audinukai po pirmo pusmečio ištysta žemyn 1-2 cm, kol "susiguli", bet tą pati nesunkiai ištaisysit namie. Išsikraipyti tikrai ne.
Dėl pralaidumo orui, tai vėl gi priklauso nuo konkretaus audinuko, bet tokio, kad būtų 100 proc nepralaidus, nėra (nebent apsiūsit iš antros pusės kokia gumuota medžiaga), taigi kambarys ventiliuosis.
Man asmeniškai ta jūsų minėta medžiagėlė schmoll.gif Gi pats grožis išryškėja prieš šviesą...Na bet jums rinktis ax.gif Tokiu atveju, jei kambary reikalinga stipriau sulaikyti šviesą, aš vistik pagalvočiau apie kokį tankesnį bambukinį arba su prasikeičiančiom medžio juostelėm (vos ne dvigubas). Juk jei rinktis natūralų, tai ir tebūnie jis toks - kam dar tą medžiagytę siūti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 08 19, 21:12)
na kaip cia pasakius lyg ir vaiku kambarys, bet kol dukra maza tai as su kompu sedziu cia laugh.gif
dar vienas klausimas kaip jie ten skaiciuoja tas kainas tipo uz begini metra bet man tai pagal ju ta beginio metro kaina niekaip nesigauna  doh.gif


as irgi ne taip seniai uzsisakinejau roletus, kuriu 1 kv. metro kaina buvo berods 120 Lt , bet kai jie skaiciavo tai man irgi niekaip nesuejo kaina, kuris as gavau ir kuria jie gavo pgl kvadratura ax.gif tik tiek, kad pgl mano skaiciavimus, tai mokejau maziau biggrin.gif tai ir nesigilinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2008 08 20, 13:12)
as irgi ne taip seniai uzsisakinejau roletus, kuriu 1 kv. metro kaina buvo berods 120 Lt , bet kai jie skaiciavo tai man irgi niekaip nesuejo kaina, kuris as gavau ir kuria jie gavo pgl kvadratura  ax.gif  tik tiek, kad pgl mano skaiciavimus, tai mokejau maziau  biggrin.gif tai ir nesigilinau  lotuliukas.gif


Na kad pagal kvadratūrą skaičiuotų kainą, tai nesu girdėjusi... Šiap skaičiuojama taip: lango plotis x audinio kaina + lango aukštis x kreipiančiųjų kaina (jei tokių reikia, apie 25Lt/m).
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2008 08 20, 00:27)
Kaip tai negalima?  g.gif  Mes du prisigręžėm ir viskas ok  lotuliukas.gif
O kokius pirkai? Gręžiamus ar klijuojamus? Nes tie klijuojami tai labai fainai prisiklijuoja - nuplėši juostelę ir lipdai  lotuliukas.gif


Pragręžėt rėmą? blink.gif Varžtukai būna sukami tik į stiklajuostę, kad nepažeisti lango rėmo...
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 20, 12:36)
Na kad pagal kvadratūrą skaičiuotų kainą, tai nesu girdėjusi... Šiap skaičiuojama taip: lango plotis x audinio kaina + lango aukštis x kreipiančiųjų kaina (jei tokių reikia, apie 25Lt/m).
[


bet pas juos butent kaina raso uz kv. metra.... blush2.gif kaip skaiciuoja tai nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 08 19, 22:12)
na kaip cia pasakius lyg ir vaiku kambarys, bet kol dukra maza tai as su kompu sedziu cia laugh.gif
dar vienas klausimas kaip jie ten skaiciuoja tas kainas tipo uz begini metra bet man tai pagal ju ta beginio metro kaina niekaip nesigauna  doh.gif


Na dėl kompo tai pakaktų šiaip kokio tankesnio audino, bet jei jau vaikų kambary, tai gumuotus pakabinę tikrai nesigailėsit. Miega naktį vaikiukai nepalyginamai ramiau, netrukdo pravažiuojančių mašinų šviesos, negąsdina žaibai, o svarbiausia, kad ryte tėveliams leidžia ilgiau pasiilsėti thumbup.gif O ir pokaičio metu labai patogu - nuleidi, ir - naktis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rositina @ 2008 08 20, 13:39)
bet pas juos butent kaina raso uz kv. metra....  blush2.gif kaip skaiciuoja tai nezinau  ax.gif


Hm na nežinau, keistoka šiek tiek. Nelogiška būtų. Na bet nesiginčyju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 20, 11:36)
Pragręžėt rėmą?  blink.gif Varžtukai būna sukami tik į stiklajuostę, kad nepažeisti lango rėmo...

kazin kas ta stiklajuoste? smile.gif pats lango stiklas??
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti