Įkraunama...
Įkraunama...

Dėvėti rūbai ir batai iš kuistukų/second hand'ų

Kaip jus ziurite i dewetus rubus?Ar turite tokiu garderobe ir netgi lb patinkanciu.Praejau cia kada pro "labdaryna" pamaciau "perliuku",nes istikruju tai yra zymiu kompaniju gaminiai(tik deveti).Ir dar labai pigu,tai pagal fantazija weliau pasidarai :topini" drabuzeli.
Is wis ka jus manote apie tokius rubus?(devetus)
Atsakyti
perku ir vaikams ir sau biggrin.gif tik va vyrui nieko nesu nupirkusi, nes jam neitinku g.gif o siaip tikrai galima rast daug zymiu firmu dzabuziu ir kokybe gera , pvz, as patenkinta tokiomis pardatkemis, ir kokybiska ir nebrangu thumbup.gif
Atsakyti
As retkarciais uzsuku i devetu drabuziu pardas,tik neturiu as kantrybes ten kuistis blush2.gif Esu nusipirkusi super fainas odines pirstinaites,labai stilinga dirza "Miss Sixty",kuris tik siais metais aprangoj pasirode ir kainuoja virs 100lt,kai as mokejau 15lt tongue.gif Karta radau labai daile maikute,firma "United Colors of Beneton",sumokejau juokingai mazai-5lt,nors maikute buvo visiskai nauja.
Jei tureciau daugiau kantrybes ir laiko,jauciu rasciau ir daugiau fainu smutkiu biggrin.gif
Atsakyti
Specialiai nevaikštau, bet jei pasitaiko koks pakeliui, retkarčiais užsuku. Vat ir vakar užsukom į vieną su dukra, tai ji rado sau naujutėlę bliuzelę labai įdomią už 5 lt, dar mačiau labai labai fainus kaip naujus Diesel baltus bridžus, gaila vienu dydžiu per dideli.
Atsakyti
Aš tai daugiausia perku vaikams,sau nemoku ieškoti,bet kažką gal ir esu sau nusipirkus,jei tikrai rasčiau tikrai be problemų nusipirkčiau,nes ten daug geresni rūbai nei turguj ar bazėse.
Atsakyti
Skudurynai vaikams kažkoks išganymas, kai jie taip greitai auga, duodasi kieme thumbup.gif , juk jei vaikelis padauža, tai nepripirksi naujų drabuželių n... juk jie tokie brangūs...
Atsakyti
aš anksčiau rengiausi vien tik ten pirktais rūbais, bet tai daugiau diktavo mano pajamos.. o dabar niekada neužeinu, bet jau pasiilgau. tiesa, kartais yra labai neblogų drabužėlių, bet reikia žinot kur eit, o aš nebežinau.. pavydžiu toms, kurios moka susirasti ir atrodyti originaliai.. o man reikia pagalbos, gal kas žino pigių gerų rūbų, apart dalmetos, nes ji tai užsibrangina už naujesnius drabužius..
Atsakyti
sawaitgali buwai rokisky, tei gryzau apsipirkus su dwiem maisais is skudurynu biggrin.gif radau PASAKISKU dalyku o ypac dirzu ir tasiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi i ''labdarynus'' užsuku mirksiukas.gif tikrai galima rast naujų ir gražių drabužiukų smile.gif perkuosi sau ir mergaitei, vyrui retai smile.gif
Atsakyti
anksciau niekada nepirkdavau, nes viskas smirdedavo, atrodo paplyse, suglamzyta, nusitryne ir t.t. - paprasciausiai neuztaikydavau ant normalios parduotuves. karta netycia uzejau i nauja atidaryta - tai nusipirkau labai fein suknele thumbup.gif - "Stiliuj" viena manekene Londone ja apsivilkusi nufotografuota 4u.gif dar sijonuka toki faina, bliuskuciu vasarai po 10-15 lt.
cia nuo laimes priklauso - gali eiti ir nieko nerasti, o kartais gali uztaikyti ant kokio super daikciuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natie @ 2005 04 27, 08:47)
sawaitgali buwai rokisky, tei gryzau apsipirkus su dwiem maisais is skudurynu biggrin.gif radau PASAKISKU dalyku o ypac dirzu ir tasiu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O aš tai kartais specialiai apsipirkti į Varėną važiuoju ir grižtu su pilna bagažine rūbelių (padėvėtų) sau ir vaikui.
Atsakyti
gal kas žino kokių pigių dėvėtų drabužių turgų??? gyvenu Kaune, bet labai neapsišvietusi jaučiuosi.. norisi irgi susirast kokių vienetinių drabužėlių, visgi pavasaris, bet dalmetose man pigu, tai logiškai mastant turguose gal ir bjauriau rinktis, bet nereikia už patalpas mokėt, tai jie turėtų būt pigesni.. gal aplink Kauną miesteliuose tokių yra???
Atsakyti