Įkraunama...
Įkraunama...

Balandzio pirmosios pokstas

Niu va mano gimdymas prasidejo kaip is vadoveliu ir literaturos, balandzio 1 d., gerokai peranksti, net sesiomis dienomis, be 3min. 9 ryte, isove kamstukas, nubego dalis vandeneliu. As, panke, zinodama, kad dar be manes gyvena 7 zmones, nuogu ruriuku islekiau i tulika:)smile.gif. Ka gi, ka gi, tikrai man prasidejo gimdymas, parskuodziu atgal i kambari ir skambinu SB. Sakau gimdau, dar SB, nejuokauk, sakau rimtai gimdau, is darbo tetukas parskuode per dvi minutes, as pasiskambinau i ligonine viska pasakiau, sako atvaziuokit. Niu aisku, susiruosem issikvietem taksi, o man saremiai gal kas 5 min., o dar taksas veluoja, niu bet siaip ne taip sulaukem. Nuvaziuojam i ligonine o ten manes jau laukia, pasitinka pagyvenusi labai maloni angle akusere. Nuveda i kambari, kuriame mane apziures. Ieinam, o ten.....Lova kaip ir ligoninese tik tokia jau su visokiom padetim, toliau.. tv, muzikinias centras, komodos dvi, vaiko lopselis toks fainas supamas, tachta, stalelis, laikrasciai, kamuoliai, matrasas ir tokia itartina kedute, tokia mazyte panasi kaip unitazas, bet nesureiksminu, vis del to yra lova viskas bus gerai, dar prie lovos stovi gresmingai atrodantys du deguonies balionai, cia tikrai ne man:)smile.gifsmile.gif. MB irgi tik akytes varto. Viskas tinka ir patinka. Akusere sako, dabar tikrinsim kiek gimda atsidariusi, jeigu nedaug paleisim namo, o as sakau, neeeee, niekur nevaziuosi, as jau noriu gimdyti. Niu ka liepia atsigulti, nusimauti dzinsus, o mano pilvukas gi ne toks mazas, o maniskis jau isvytas uz duru, nesinori,kad jis matytu kaip ten mane rakines, taigi tenka vienai nertis is odos, siaip netaip iveikiu nelengva kelia iki nuogo ruriuko ir atsigulu. Pasuku galva i sona ir ziuriu, manoji, geroji akusere eina link manes su didziausiu prozektorium, niu galvoju cia tai vaizdelis, ka ji darys su juo. Pasirodo pasivietimo irankis, ne tik patamsyje skirtas bet kaip pacios suprantant dar kai kam:)smile.gifsmile.gif, juokas eme, ale tik,kad saremiai kaip tik tuo momentu uzejo, tai juokas mygom isgaravo. Atlieka visa procedura, ne tokia ji jau ir baisi, ar bloga, sako, ar jautei nakti saremius, sakau, miegojau kaip belge, sako gimda atsidarius 5 cm. niekur jau tu nebevaziuosi. Ileidzia mano dydiji pagalbininka. Isikuriam. Niu ir laukiam,laukiam, saremiai skausmingesni, skausmingesni, sugebu tarp saremiu pamiegoti, parekauti, seimai paskambineti, kavos atsigerti ir labai smagiai draugauti su vienu is gresminguju degonies balionu, niu tikras draugas jis mano buvo. MB, kaip tik saremis, taip nugaryte masazuoja, ateina 3 valanda dienos, vel tikrinimas gimdos, 7 cm.jau nebedaug liko, 5 valanda, rekiu, kad reikia epiduro ir tikrai as mirsiu, nors akusere laksto kas trys minutes tikrina mazylio sirdele, o man padeti niekuo negali, siunciu visus velniop, man skauda, nors atsimenu mamos zodzius per telefona ir man skaudejo kai tave gimdziau, niu tikrai prasmingas skausmas, gi musu meiles vaisius atkeliauja. Guliu lovyteje, akusere liepia pradeti vaikscioti, stoveti, tik neguleti. Ne visi mano vandenukai nubege, mano akusere mane nuramina, jeigu 7 val. mazai gimda bus atsidariusi leis epidura, cha, cha, cha, pavyko mane tada apgauti. 7 val. vakaro, kaip ilgai viskas cia trunka, kosmaras, bet gal ne taip ir baisu, kaip buvau skaicius, trecia karta ziuri kiek gi mums dar liko, tik plupt daug, daug vandens ir sako 8 val. turetume tureti leliuka. Niu ka mano saremiai gal kas puse minutes, kenteti nebeimanoma ir vistiek rekiu, kada epiduras, sako tai,kad jau viskas tu gimdai. Klausia ar stumti noriu, sakau nea, o kaip man suprasti, kad as noresiu stumti, sako kai uzsinoresi stumti, nebegalesi kontroliuoti sio savo noro:)smile.gifsmile.gif. Siaubas, o kaip i tulikiuka noriu dideliam reikalui, ojoj,o idomu kada statys klizma. Niu ka, akusere sedi atsipalaidavus, pildo kazkokius popierius, maniskis mano rankos nepaleidzia ir sekioja is paskos, o as rekauju, kad tuoj apsikakosiu. Niu viskas noriu stumti, sakau noriu stumti, sako stumk, sakau, taigi as stoviu, sako tau guleti negerai, geriau sedeti ir patraukia matrasa, padeda ant to matraso, ta nuostabiaja kedute panasia i unitaza ir sako, va taip pradziai gimdysi, jeigu bus blogai pereisi i lova. 8 val. prasideda stangos, sedint ant tos kedutes,nusimetu visus drabuzius kokius tik turejau ant saves, taip gera vesu, brangusis salia, klupi, akusere vis svieciasi su prozektoriumi tikrina kiek galvyte matosi. 8.50 gimsta musu Arnutis, isgirstu garsa, toki silpna ir jauciu kaip man ji paduoda, toki svelnu, minksta, mazyti musu meiles kudiki. Nebesuprantu kas vyksta, laikau vaikuti, lyg kas noretu is manes ji atimti. Sveikinimai, buciniai, jokio skausmo, jokio pykcio, jokios pagiezos, begaline meile, svelnumas, sirdyje pilnatve, ramuma, stai ir mes visi trys. Tai nepokstas, balandzio pirmosios proga...
Atsakyti
Labai sauni istorija! Aukit dideli ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
saunuole backute 4u.gif 4u.gif 4u.gif grazi istorija 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasuku galva i sona ir ziuriu, manoji, geroji akusere eina link manes su didziausiu prozektorium, niu galvoju cia tai vaizdelis, ka ji darys su juo. Pasirodo pasivietimo irankis, ne tik patamsyje skirtas bet kaip pacios suprantant dar kai kam:)smile.gifsmile.gif, juokas eme, ale tik,kad saremiai kaip tik tuo momentu uzejo, tai juokas mygom isgaravo.
lotuliukas.gif
LABAI GRAZI ISTORIJA 4u.gif
Atsakyti
sveikinimai jusu seimynelei 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif Aukit didučiai 4u.gif
Atsakyti
grąžiai papasakojai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai smagiai nupasakota viskas smile.gif
Sveikinu sulaukus tokio gero balandzio 1-osios poksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Liuks pasakojimas wub.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Nugi sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif o kaip visdėlto pagimdei? ant tos kėdutės ar lovon atsigulei? g.gif
Atsakyti
Aciukas visoms:4u: 4u.gif 4u.gif
Pagimdziau ant tos unitazines kedutes doh.gif, svieciant ''rampoms'' (buitiniu prozektoriumi pasisvietus)doh.gif
Atsakyti
Nu labai grazi istorija gavosi. thumbup.gif
Dar karta didziausi sveikinimai jusu seimynelei!!! wub.gif
Atsakyti