Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

As biski pasigirsiu blush2.gif, as birzely busiu svocia tai seimos zidiny pirkau as, balti angelai laiko matines baltos spalvos stikliny rutuly y kury dedasi zvake, nu labai grazus, kainavo 45lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANDRI: 27 balandžio 2008 - 06:37
o as tai cia kazko nelabai suprantu blush2.gif

man atrodo kad ta seimos zidini turetu pirkti tie kurie ji ir iteiks..... ne??
as kazkaip neisivaizduoju pti sau pirkti seimos zidini... tai ka po to pati mums ir padovanosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SANDRI @ 2008 04 27, 07:36)
As biski pasigirsiu blush2.gif, as birzely busiu  svocia tai seimos zidiny pirkau as, balti angelai laiko matines baltos spalvos stikliny rutuly y kury dedasi zvake, nu labai grazus, kainavo 45lt.



Mums mamos iš panašios serijos židinį nupirko. Angelas sėdi lango rėme. O rėmo viršuje įsistato žvakės. Mano mama buvo kategoriškai nusistačiusi prieš namelius. Sako nuvalkiota. O angeliuką galima traktuoti kaip angelą sargą arba kaip mažą vaikiuką, anūkėlį, kurio močiūtės nori.

O pirkti tokių grožybių galima ten, kur parduoda Agora dirbinius. Žiūrėti: www.agora.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 27 balandžio 2008 - 21:46
As tai irgi kazkaip visai buvau pamirsusi apie ta seimos zidini, bet nuvaziavom vakar pas kuniga dar pasitart del visu detaliu (tuokiames jau si sestadieni), tai jis pats pasiule ta ideja, sako, kad galima baznycioje per santuoka ji uzdegti, kazkaip ten sudetingai jis aiskino - tevai nuo altoriaus zvakes uzdega, su tom zvakem zidinio zvake ar kazkaip panasiai g.gif ir sake, kad yra pirkt graziu angelu, pasufleravo, kur. tai galvoju, kad gal ir visai grazu, nes mes paskui jokios sventes nedarysime po santuokos baznycioje, tai gal visai sauniai butu g.gif
Atsakyti
o as galvoju ar reikia to zidinio ar ne? doh.gif kokia jo paskirtis?
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 04 01, 21:10)
o stai koks zidinys buvo per mano brolio vestuves ir as tokio laaabai noriu, man tie visokie keramikiniai namukai  schmoll.gif , gal zinot kur ka nors panasaus galima nupirkti  g.gif  kaip isivaizduoju tai cia buvo toks stiklinis indas nupirktas, o veliau ji dekoravo, jis toks pakankamai didelis tai ji net nese i baznycia ir stovejo visa laika ant altoriaus ir galia ceremonijos kunigas pasventino  wub.gif


Jaaaazau kur gauti tokį grožį??? Noriu būtinai tokį padovanoti wub.gif
Skaitau dabar kaud jaunosios tuom rūpinasi, bet mūm padovanojo piršliai, tai ir mes eidami į prišlius ketinam pirkti, reiks pasitarti su jaunaja ar pirksis ji pati ir man perleis.
Atsakyti
noriu pardyti ir savo seimos zidini. jis is stiklo, nuotraukoj centre
http://public.fotki....s/p6020026.html

Atsakyti
O as ana savaite sudauziau namu zidini, tokia kerepla pasidariau per nestuma, ejnu, visur kliunu, bet keisciausia kad neuzkliuvau, o sumasciau pernesti i kita kambari ir iskrito is ranku doh.gif vyras gal ir pagalvojo ka nors bet pasake, tik kad as viska dauzau paskutiniu metu ir dar sako reikia toki pati nusipirkt (pirkom Vilniaus zakse toki balta) bet kazi ar verta g.gif
Atsakyti
Aš tai manau kad tas šeimos židinys tik simbolis, nereik jau taip juo tikėti. Nieko čia baisaus kad sudaužiai, dieve molio gabalą. O ir naujo nebent vėl norit pasipuošti namus jeigu gražus buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kokius zodzius sako liudininkai/pirsliai iteikdami zidini tevams ?
Atsakyti
user posted image

Man sis seimos zidinys labai labai grazus. Noriu tokio savo sesutei (busimai nuotakai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledietė: 18 birželio 2008 - 13:50
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 14, 23:25)
Pagaliau nusipirkau šeimos židinį. Ryt pabandysiu nufotkint ir įkelt.



kaip idomiai dabar viskas, nuotkakos pacios sau zidinius perkasi g.gif . per mano vestuves padovanojo pirsliai, ir pati du kart svocia buvau ir dovanojau zidinius seimos jauniesiems.
Atsakyti