Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštaitijos nacionalinis parkas

Sorry jei praleidau pro akis tokią temą. Bet tikrai nepastebėjau blush2.gif

Papasakokit kas buvote
Atsakyti
Mes ten netoliese, uz kokiu 3 km. nuomavomes kletele vienkiemyje. Tai viena diena buvom nuvyke i Paluse pasivaikscioti, pasizvalgyti.... galiu ispudziais pasidalinti vienu zodziu- skruzdelynas.
(Bet is kitos puses,- nesvarbu kur esi, svarbu gera kompanija ir tada viskas gaunasi puikiai!) biggrin.gif
Atsakyti
Paauglysteje praleidau ten 3 vasaras. Sporto stovykloje. Ispudziai liko visam gyvenimui. Ten yra labai ramu (taip buvo anksciau, dabar nezinau), aplink miskas, takeliai begiojimui, yra kalnas, nuo kurio galima pamatyti daugybe ezeru, yra daug figureliu is medzio, medaus muziejus ir siaip, ten labai faina. Bet, sutinku, kad didziule itaka turejo gera kompanija, diskotekos, konkursai, varzybos ir pan. Dabar atostogaut as ten tikrai nevaziuociau, gal tik i ekskursija pasigrozet.
Atsakyti
Kadangi jau daug metų keliaujame su palapinėmis, galiu papasakot. Buvom prieš porą vasarų- bardakas kažkoks doh.gif , palyginti su tuo, kas buvo anksčiau. Labai nesaugu- pilna apsvaigusių nuo alkoholio ir narkotikų paauglių (ypač tik pasibaigus mokslo metams), nešvaru, taip pat buvom apvogti- iš automobilio dienos metu pavogė piniginę su pinigais ir dokumentais. Naktį reikia saugoti stovyklavietę- "kaimynai", įsikūrę gal už nepilnų 100 metrų, buvo užpulti ir sumušti doh.gif Rekomenduočiau pasieškot geresnės vietos
Atsakyti
Prieš porą metų buvom ir mes - jokių apsvaigusių ar narkomanų nesutikom tongue.gif . Gyvenom apie savaitę, apvažiavom beveik visą Aukštaitijos nacionalinį parką, sutikom tikrą Tadą Blindą biggrin.gif (V. Tomkų), maloniai pabendravom. Vienžo, puikiai praleidom laiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Prieš porą metų buvom ir mes - jokių apsvaigusių ar narkomanų nesutikom tongue.gif . Gyvenom apie savaitę

Tada jums pasisekė. Mes norėjom pastovyklaut ilgiau, bet teištempėm 4 naktis doh.gif Kadangi esam apvažiavę beveik visą Lietuvą, tai palyginti tikrai turiu su kuo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 05 14, 20:38)
Bet manau, kad čia bene kiekvieno mažo Lietuvos miestelio bėda...

O aš taip nemanau schmoll.gif Niekur nesijautėm taip nasaugiai kaip Palūšėj ir nutarėm ten niekada nebevažiuot. Na, gal kai būsim pensininkai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 05 14, 21:25)
O aš taip nemanau  schmoll.gif  Niekur nesijautėm taip nasaugiai kaip Palūšėj ir nutarėm ten niekada nebevažiuot. Na, gal kai būsim pensininkai  tongue.gif

Čia, matyt, dar priklauso ir nuo to, kur apsistoji. Mes tikrai nesijautėm nesaugiai, bet antrą kartą nevažiuosim, nes yra dar daug vietų, kurias norisi pamatyt 4u.gif
Atsakyti
Nenorejau kurt naujos temos, tai parasysiu cia mirksiukas.gif Gal esat kas buve Meironyse-kaimely tokiam, prie Paluses, ant Lusiu ezero kranto. Matot, vaziavom mes ten ir buvom apsistoje, bet va, telefono nepasiemem, o noris sugrizt..
Atsakyti
As kiekvienais metais bent trumpam važiuoju į Palūšę gimtadienio švęsti, tokia mūsų tradicija. Perskaičiusi komentarus apie nesaugią ir triukšmingą vietą net pamaniau, kad čia apie ką kita. Man net į galvą nebūtų atėję. Ten taip ramu. Tiesa, mano gimtadienis rugpjūčio pabaigoje, gal todėl pataikėm. O ežerų grožis tai tiesiog fantastiškas. smile.gif Labai jauku ir toliau esančiame bitininkystės muziejuje miške. Gamta tiesiog kerinti, o dar senos užsilikę sodybos, seni Salų kaimai, į kuriuos patekti galima tik keliais takeliais, nes aplink vien ežeriukai ir išeiti sunku be žemėlapio beklaidžiojant - fantastika... smile.gif Žodžiu, mums ten patinka ir sekasi.
Atsakyti
Jei nelyja - nuostabi vieta, kasdien galima keliauti po visą draustinį, bet jei lyja...
Atsakyti
sveikos
o mes į paluše važiuojam jau 7metai,ir vasara bent per mėnesį 1-2kartus ten būnam.Man ten patinka,nors jau truputi ta pati vieta atsibost pradeda.Tik va truputi nusivyliau kai paskutinį kart buvom tai žinokit labai jau visi užsitvert pradėjo krantines prie ežero,tai mažai kur gali pasidegint.Kitas minusas tas,kad ten visada labai daug uodų.
JEI DAR KAŽKAS DOMINA RAŠYKIT,AŠ TĄ VIETA KAIP SAVO NAMUS PAŽYSTU.
Atsakyti