Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 6

Sena tema 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(mama_gulbe @ 2008 04 28, 11:52)
bigsmile.gif
as ir labai ieskojau norejau nerealaus juros motyvais fototapeto
bet emiau ir sugalvojau klad ati nutapysiu paveiksla
ir kai vaikui atsibos tiesiog nukabinsiu

a tu pati tapysi sienas?  bigsmile.gif
ar ir rvaikam leisi pasireiksti - jauciu dziaugsmo butu  thumbup.gif

Baik tu iš manęs menininkė hihihi.gif Vyro sesers vyras dailininkas bigsmile.gif
O kaip tapytą pakabinsi tapetą įdomu pasidarė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 28, 15:01)
Baik tu iš manęs menininkė hihihi.gif Vyro sesers vyras dailininkas  bigsmile.gif
O kaip tapytą pakabinsi tapetą įdomu pasidarė  bigsmile.gif

lotuliukas.gif
sian as neaiskia kazkaip kalbu
matyt pavasarinis vejas smegenis ispute
as tapysiu paveiksla ant drobes ir paskui pakabinsiu
gal net sian pabaigsiu ir jei bus idomu parodysiu tongue.gif
Papildyta:
user posted image
lovyte danguje
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 04 28, 16:32)
lotuliukas.gif
sian as neaiskia kazkaip kalbu
matyt pavasarinis vejas smegenis ispute
as tapysiu paveiksla ant drobes ir paskui pakabinsiu
gal net sian pabaigsiu ir jei bus idomu parodysiu  tongue.gif
Papildyta:
user posted image
lovyte danguje

TAI aišku norėsim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 04 28, 16:32)
user posted image
lovyte danguje


labai gera ideja thumbup.gif tik man vis vaidentusi,kad tas vaikiukas su visa lova is dangaus neiskristu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 28, 16:33)
TAI aišku norėsim  bigsmile.gif

stai
"Jūros gelmėse"
50x70
user posted image
user posted image

tik niekas negalvokit kad cia reklama ar dar koks nors blogis
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 04 28, 20:58)
stai
"Jūros gelmėse"
50x70
user posted image
user posted image

tik niekas negalvokit kad cia reklama ar dar koks nors blogis

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš galvojų dviaukštę lovą merginoms dėti, tik nežinau ar tai praktiška ir ar po 5 metų vyresnėlė nesakys, kad pati laipiočiau į antrą aukštą doh.gif Kambarys nedidelis, gale sumontuota spinta su slenkančiom durim ir norisi daugiau erdvės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *LADA*: 29 balandžio 2008 - 07:16
QUOTE(*LADA* @ 2008 04 29, 08:14)
O aš galvojų dviaukštę lovą merginoms dėti, tik nežinau ar tai praktiška ir  ar po 5 metų vyresnėlė nesakys, kad pati laipiočiau į antrą aukštą  doh.gif Kambarys nedidelis, gale sumontuota spinta su slenkančiom durim ir norisi daugiau erdvės  ax.gif

tai kai vyresneliai atsibos i antra auksta laipiot
mazeliai gales "pozicijas" uzleisti
bent jau pas mano draugus raip ir yra, nes kitaip jie ir negalejo padaryti
tai mergaitei ju jau 13 m o sunui 9
sunus laipioja i antra auksta
abu nesiskundzia, noretu gal ir atskiru kambariu bet kai nera galimybiu visai laimingi ir taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2008 04 29, 08:14)
O aš galvojų dviaukštę lovą merginoms dėti, tik nežinau ar tai praktiška ir  ar po 5 metų vyresnėlė nesakys, kad pati laipiočiau į antrą aukštą  doh.gif Kambarys nedidelis, gale sumontuota spinta su slenkančiom durim ir norisi daugiau erdvės  ax.gif

Aš minties apie dviaukštę lovą atsisakiau smile.gif O jei paskui norės gyvent atskiruose kambariuose. Nors dvi merginos gal labiau sutaria. Pas mane tai mergina ir vaikinas tai doh.gif protelis abiejų vienodas nors skirtumas 2,5 metų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalbara: 29 balandžio 2008 - 07:48
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 29, 08:43)
Aš minties apie dviaukštę lovą atsisakiau  smile.gif  O jei paskui norės gyvent atskiruose kambariuose. Nors dvi merginos gal labiau sutaria. Pas mane tai mergina ir vaikinas tai  doh.gif protelis abiejų vienodas nors skirtumas 2,5 metų  doh.gif

Gerai jei yra kur padaryti atskirus kambarius.O jei yra du vaikai,12kv.kambariukas.tai dviaukste lova yra puikus erdves problemos isprendimas.O be to jei brolis su sese labai gerai ir artimai benrauja tai jiems gera ir vienam kambaryje.
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 29, 08:43)
Aš minties apie dviaukštę lovą atsisakiau  smile.gif  O jei paskui norės gyvent atskiruose kambariuose. Nors dvi merginos gal labiau sutaria. Pas mane tai mergina ir vaikinas tai  doh.gif protelis abiejų vienodas nors skirtumas 2,5 metų  doh.gif

niu tai jaigu yra vietos daryti du atskirus vaiku kambarius - tai pirmyn
bet va kaip irmaMO - neturi vietos tai dviaukste lova tikrai super mintis nes sutaupai daug erdves kuria paskirti gali zaidimams ar jau geriau du rasomuosius stalus ateity sustatys
Atsakyti