Įkraunama...
Įkraunama...

Triratukas ar dviratukas

Na man patinka, kur yra triratukai, bet jie toki 3in1, kol vaikiukas mažiukas, tai yra viskas ir apsaugėlės ir rankena, kuri ir vairuoja, o paaugus viskas nusiima ir gali sau vaikutis pats minti ir vairuoti.
Dar labai gera išeitis truputeli didesniems, tai dviratukai su pagalbiniais ratukais. Mes dabar ir zvalgomes jau su pagalbiniais ratukais ir suradom cia

O dėl triratukų, tai labai geri SMOBI firmos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 13 gegužės 2011 - 06:49
as uz dvirati... su pedalais smile.gif tie vaikuciai visko greitai mokosi ir dviraciu normaliu greit ismoksta vaziuoti smile.gif
Atsakyti
Kol dar visiškai mažuliukas vaikutis, apie metukus, tai patogiausia yra triratukai su stūmimo rankena ir kad kojytės pasidėtų vaikučiui ant padėkliuko arba bent jau pedalai fiksuotųsi ir nesisuktų važiuojant (žinoma, jeigu vaikutis jau juos pasiekia). Vėliau, mano manymu, idealiausias variantas yra balansinis dviratukas, kuris rieda pasispiriant kojytėmis, t.y., toks dviratukas neturi pedalų. Labai greitai vaikučiai išmoksta su tokiais balansiniais dviratukais lakstyti, o paskui jau galima pirkti tikrą dviratuką be jokių pridedamų ratukų šonuose, kurie tikrai yra atgyvena ir dažnai daugiau gali trukdyti, nei padėti besimokant laikyti lygsvarą.
Atsakyti
metukų proga gavom dovanų triratuką - puikus vežimėlio pakaitalas išeinant į lauką thumbup.gif
Atsakyti
1m sunui pirkom triratuka su stumimo rankena, bet musu rankena nesukinejo triratuko doh.gif kiek vargau. butinai reikia pirkti kad rankenos pagalba dviratukas vairuotusi, kitaip vargas mamai doh.gif kalbu is patirties biggrin.gif kitamet sunui bus 3m tai dar su triraciu vaziuos nes turim toki nemaza dar mano pacios vazinetas. jau pirktume su pagalbiniais ratukais dviratuka, bet dar uzteks maniskio.
Atsakyti
sunelis gavo dovanu Smart Trike Zoo thumbup.gif Mamos rankena labai gerai vairuoja trirati, mazylis sedi patogiai, dirziukai gerai prilaiko, ganetinai minkstai rieda, yra daug priedu, i kuriuos galima susideti daiktus, kad yra labai svarbu mums, patogu paemus uz rankeneles nusinesti. Atrodo rimtas ir grazus triratukas. Maziui buvo apie 11 men. kai gavo ir labai dziaugesi, vis prieidavo pasukineti ratukus ir siaip trindavosi aplink biggrin.gif I lauka kelis kartus vaziavom tai irgi labai patiko, gaila, kad dabar jau vesoka ir triratukas laukia pavasario smile.gif
Atsakyti
Maniskis nemyli nei triratuko nei dviratuko, nors sake, kad tikrai vazines ir mins pedaliukus doh.gif Triratukus turejom du, tai viena vos kelis kartus isstumta i lauka pardavem, o antraji, plasmasini barskuti stumdo iki dabar, bet toli grazu nemina, tik siaip stumdosi kaip su stumduku, muzikeles groja. Dviratukas visa vasara sandelyje pragulejo. Padariau isvada, kad daugiau tokios technikos nepirksiu, kol nepabandysim kur nors pas draugus. Matyt netechniskas mano vaikas arba tinginys doh.gif Nes vezime ramiausiai vazinejomes iki 2,5 m. thumbup.gif
Atsakyti
Mamytes,gal kuri dar turi netycia toki triratuka?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2011 10 25, 15:23)
Maniskis nemyli nei triratuko nei dviratuko, nors sake, kad tikrai vazines ir mins pedaliukus  doh.gif  Triratukus turejom du, tai viena vos kelis kartus isstumta i lauka pardavem, o antraji, plasmasini barskuti stumdo iki dabar, bet toli grazu nemina, tik siaip stumdosi kaip su stumduku, muzikeles groja. Dviratukas visa vasara sandelyje pragulejo. Padariau isvada, kad daugiau tokios technikos nepirksiu, kol nepabandysim kur nors pas draugus. Matyt netechniskas mano vaikas arba tinginys  doh.gif  Nes vezime ramiausiai vazinejomes iki 2,5 m.  thumbup.gif


Ir kiek jusu nemazam vyrukui metuku ? Nes maniskis ir panasiai elgiasi su sia technika ir nors greitai 4 metai bus, bet naudojasi kaip su paspirtukais doh.gif gal kad su masina paspirtuku kiauras dienas g.gif . Va su ja ir miegoti gal eitu biggrin.gif O taip reiketu del peduciu paminti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akrima: 12 kovo 2012 - 17:56
Gal kas turi patirties ir gali padėti apsispresti, niekaip nenusprendziu ka issirinkti savo mazuliui. balandi sueis metai. Gal yra kazkurie kurie tikrai pasiteisino, o kazkurie labai nuvyle. Visi tinkami naudoti ir namie ir lauke.Renkuosi tarp siu variantu:

paspirtukas, nuo 12men.
user posted image

smart trike deluxe, nuo 10men iki 3metu

user posted image

medinis paspirtukas ,parasyta nuo 18men

user posted image
paspirtukas, tinkamas nuo 1m iki 3m.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Noriu savo merginai 2,5 m. pirkti pirmąjį dviratį, bet nežinau, į ką reikia kreipti dėmesį jį renkantis ir kaip tinkamai parinti dydį... Dabar jos ūgis 95 cm, tad ar 12 colių dviratis nebūtų trumpam laikui, gal geriau iškart 14 colių?
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2012 03 19, 18:14)
Noriu savo merginai 2,5 m. pirkti pirmąjį dviratį, bet nežinau, į ką reikia kreipti dėmesį jį renkantis ir kaip tinkamai parinti dydį... Dabar jos ūgis 95 cm, tad ar 12 colių dviratis nebūtų trumpam laikui, gal geriau iškart 14 colių?



Vat ir man neaisku del tu coliu, visai nesigaudau doh.gif o kiek rekomenduotumet 4 m. vaikui? g.gif as kazkaip galvojau, kad reikia imt maziausiai, bet dabar labai suabejojau, kiek gi ju reikia... Specializuotose parduotuvese nebuvau, renkuosi internete. Ir nors cia kaikas kritikuoja papildomus ratukus, as visgi noreciau su jais, nes musu pana dar neismoko pati vaziuot blush2.gif
Nusiziurejom va toki:
http://www.vaikiskos...etinis-12-coliu

Aisku, del coliu dar derintume pasirinkima.
Ir gal kas vaikams ar sau pirkot MBIKE firmos dvirati ir galit pasidalint patirtimi, ar jie patvarus, ar patogus?

Dekoju bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(suoma @ 2012 03 13, 16:21)
Gal kas turi patirties ir gali padėti apsispresti, niekaip nenusprendziu ka issirinkti savo mazuliui. balandi sueis metai. Gal yra kazkurie kurie tikrai pasiteisino, o kazkurie labai nuvyle.  Visi tinkami naudoti ir namie ir lauke.Renkuosi tarp siu variantu:

paspirtukas, nuo 12men.


Man tai tas Smart trike deluxe visai mielas pasirode, atrodo, ji ilgiausiai galetumet naudot. Apatiniai vabaliukai irgi fainai atrodo, bet toks ispudis, kad labai neilgam jie g.gif
DEl balansiniu dviratuku tai cia irgi kaip kam. Matau, kad dabar aplink daug vaiku naudoja, matyt populiarus jie smile.gif bet esu beveik tikra, kad mano panos tai numestu greit, pabostu, pavargtu ir pan. blush2.gif

Tai ir mastom apie dviratuka su papildomais ratukais ir triratuka ax.gif
Atsakyti