Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, skatinančios įdegį saulėje

Sveikos merginos,
noriu jusu patarimo arba tiesiog pasidalinkite savo patirtimi... 4u.gif
Po sav. skrendam i siltus krastus,gal patarsite koki krema naudoti,kad greiciau ir rudziau idegtum....
girdejau,kad yra spec.kremai spartinantys idegi,o ne apsaugantys...
buciau dekinga uz info....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Avril*: 14 balandžio 2008 - 16:16
as pati kazkada turejau Nivea losijona. bet nezinau, kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau schmoll.gif o gal per daug tikejausi ir laukiau "stebuklo" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bucka @ 2008 04 14, 16:34)
as pati kazkada turejau Nivea losijona. bet nezinau, kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau  schmoll.gif o gal per daug tikejausi ir laukiau "stebuklo" blush2.gif

Pritarsiu. Niveos losjonu buvau patenkinta tik pirmą savaitę, kada ir aplinkiniai pastebėdavo, kad odos atspalvis, kaip sveikai įdegus saulėje, toks rausvas pro rudumą. Bet vėliau tas poveikis dingo. blink.gif Pirkau tamsesnio atspalvio. Ir nusivyliau. unsure.gif Kažin, kodėl taip?
Atsakyti
as irgi sukuriau tokia tema, taciau patarimu nelabai sulaukiu g.gif esu buvusi parodoj ir ten tikrai reklamavo kremus ( ir ne nivejas ir ne kokius kitus kuriuos paprastai perkame) brangesnius, negu iprasti, taciau jie labai geri ir labai graziai galima idegti,skirti esant labai kaitrioje sauleje tik, deja neatsimenu kaip jie vadinasi g.gif
Atsakyti
Kremukai kurie man patiko tai Australian gold 12 sp, Clarins , o dabar MB nupitko La Prairie kazoki, man patiko, labai lygus idegis, yra bronzos ar aukso daleliu, isties grazus idegis gaunas.
Bet kokiu atveju tau reikalingas kremukas apsauga+idegio skatinimas.
nezinau ka gali sau leisti, paarekomenduociau is pigesniu Australian Gold (Soliariumuose galima isigyt) tikrai geras apsauga su bronzantais.

bet vistiek laikausi nuomones, geriau idegti graziai, nei daug ir greitai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 14 balandžio 2008 - 22:59
tai be abejo! mes net 12 dienu vaziuojame turkija, tai del to ir norisi pacioj pabaigoj keliones buti graziai irudus thumbup.gif

kazkaip net nepagalvojau, kad su soliariumo kremuku galima teptis esant sauleje.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutis: 15 balandžio 2008 - 07:59
thumbup.gif aciu uz atsiliepimus
TIK KAZKODEL ABEJOJU,KAD KREMAI SKIRTI DEGINIMUISI SOLIARIUME TINKANTIS DEGINIMUI SAULEJE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Avril*: 16 balandžio 2008 - 07:28
o as dar prisiminiau, kad turejau "BERGASOL" firmos (Prancuzija) losijona, kuris sustiprina idegi ir padeda jam ilgiau issilaikyti (uzfiksuoja). tik aisku ji reikejo teptis jau po to kai paguli sauluteje. zodziu tai drekinanti priemone su mango sviestu, abrikosu aliejumi ir glicerinu. man labai patiko thumbup.gif odyte labai svelni budavo, neissausejo nuo saules voniu. galite, mergaites, pabandyti nusipirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bucka @ 2008 04 16, 12:44)
o as dar prisiminiau, kad turejau "BERGASOL" firmos (Prancuzija) losijona, kuris sustiprina idegi ir padeda jam ilgiau issilaikyti (uzfiksuoja). tik aisku ji reikejo teptis jau po to kai paguli sauluteje. zodziu tai drekinanti priemone su mango sviestu, abrikosu aliejumi ir glicerinu. man labai patiko  thumbup.gif odyte labai svelni budavo, neissausejo nuo saules voniu. galite, mergaites, pabandyti nusipirkti  mirksiukas.gif


Kur ir uz kiek galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 16, 18:00)
Kur ir uz kiek galima rasti?

Koks dabar tavo kremukas mylimukas ? rolleyes.gif Galvoju tavo isgirtaji Tickled pink isigyt pabandymui bigsmile.gif
Atsakyti
pernai vasara buvau gavus Decleor Tan Accelerator Pre-Sun Care kremuko meginuka.. tinka ir veidui ir kunui..
raso kad ji reikia pradet naudot maziausiai pries 3-5 dienas pries pradedant deginimosi sezona (na zodziu atostogas saulej).. aisku deginantis reikia naudot ir krema su apsauga..
tai tas kremas kaip as suprantu padeda greiciau idegti g.gif
apie poveiki nieko negaliu parasyt, nes is meginuko (5 ml) nesuprasi gi.. konsistencija lengva, kiek prisimenu, lyg nebuvo lipnus g.gif
pati mastau vasarai isigyti
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 16, 17:00)
Kur ir uz kiek galima rasti?

as ji pirkau "Boots" parduotuveje berods uz kokius 5 svarus (tada nukainavimas buvo) blush2.gif pabandykite, mergaites, pasiziurineti www.boots.com. tik va nezinau kaip ten butu su persiuntimu i LT g.gif o jis atrodo va taip mirksiukas.gif

beje va cia visos Bergasol priemones mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucka: 16 balandžio 2008 - 22:22