IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

> Dėmesio!

® Pasistenkite konkrečiau įvardinti temą/klausimą. Nerašykite "Padėkite", "Klausimas".
® Atminkite, kad medicininę išvadą gali pateikti tik gydytojas paciento asmeninės apžiūros metu.
® Atminkite, kad vaikų sveikatos klausimais būtina konsultuotis su gydytoju.

2 Puslapiai:  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Tirpsta liežuvio galas..., Kaip suprast?

Liu
post 2005 05 09, 15:20
Paskelbta: #1

Senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 506
Prisijungė: 2004 03 04

Apdovanojimų: 0

Jau kelios dienos beveik pastoviai tirpsta liežuvio galiukas. Ir tas tirpimas toks keistas - ne taip kaip pas stomotologę, o šiaip toks dilgčiojantis pojūtis. Hm :hm Kas vyksta?
Ar tiesiog man paranoja? :unsure:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asfaltuota
post 2005 05 10, 12:32
Paskelbta: #2

Unregistered

[quote=Liu,2005 05 09, 15:20]
Jau kelios dienos beveik pastoviai tirpsta liežuvio galiukas. Ir tas tirpimas toks keistas - ne taip kaip pas stomotologę, o šiaip toks dilgčiojantis pojūtis. Hm :hm Kas vyksta?
Ar tiesiog man paranoja? :unsure:
*

[/quote
Tai vienas iš požymių, kad padidėjęs skrandžio rūgštingumas... ar niekada nesityrei?
Bent jau man taip buvo...kai pavyko skrandžio rūgšingumą normalizuoji, liežuvio galiuko nebedilgčiojo...
+Quote Post
Liu
post 2005 05 10, 13:47
Paskelbta: #3

Senbuvis

Žinutės: 506
Prisijungė: 2004 03 04

[[/quote
Tai vienas iš požymių, kad padidėjęs skrandžio rūgštingumas... ar niekada nesityrei?
Bent jau man taip buvo...kai pavyko skrandžio rūgšingumą normalizuoji, liežuvio galiuko nebedilgčiojo...

[/quote]

Nu ačiū tau :4u: O tai jau baigiu perskaityti visą www.sveikas.lt ir sau prisipaišyti bala žino ko. Bandysiu rasti laiko išsitirti skrandžio rūgštingumą.
+Quote Post
soffi
post 2009 01 22, 11:26
Paskelbta: #4

Patyręs dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 172
Prisijungė: 2006 10 04
Vieta: klaipeda

Pirmas vaikas:po vestuviu
Antras vaikas:bus irgi:)
Trečias vaikas:manau kad uzteks:)
Ketvirtas vaikas: nebus:)
Penktas vaikas: :)
Šeštas vaikas: :)))

:) nesutinku kad rugstingumas,,,,su sirdute blogai arba su nervais,,baigiau medicina tai rugstingumas nelabai ieina i liezuvio tirpima zinok.liezuvis suristas su sirdies darbo veikla.
+Quote Post
meumeuke
post 2009 06 17, 14:32
Paskelbta: #5

Ištikimas dalyvis

Žinutės: 325
Prisijungė: 2008 02 21
Vieta: Vilnius

Cia panasiausia tema, kuria pavyko rasti.
Jau trecia diena neatitirpsta puse liezuvio. Cia po to, kai stomatologas suleido vaistu pries taisant danti. Viskas po poros valandu atitirpo, o liezuvis ne. :blink: Labai nemalonu. :verysad: Gal kam taip buvo? Ar laukti dar, ar cia jau negerai kazkas? Ar kas galetu ka nors patart?
+Quote Post
MAZULKOS
post 2009 07 04, 12:58
Paskelbta: #6

Patyręs dalyvis

Žinutės: 110
Prisijungė: 2009 01 10

Pirmas vaikas:REIMUNDAS 2001 02 09
Antras vaikas:GABRIELE 2008 03 27

QUOTE(Liu @ 2005 05 09, 17:20)
Jau kelios dienos beveik pastoviai tirpsta liežuvio galiukas. Ir tas tirpimas toks keistas - ne taip kaip pas stomotologę, o šiaip toks dilgčiojantis pojūtis. Hm  :hm  Kas vyksta?
Ar tiesiog man paranoja?  :unsure:
*

LINKSTI BRANGUTE PRIE MIKROINSULTA.AS JAU ESU PATYRUS 2 KARTUS.IRGI LIEZUVIS APSALDAVO O VELIAU IR PUSE RANKOS.NORS NEESU SIRDININKE,VISKAS DEL RUPESCIU,NERVU,PERGYVENIMU,NES MES MOTERIS VISKA PERNELIG GYLIAI IMAM I SIRDI,REIKIA RUPINTIS SAVIM IR SAVO SRDELE,NES JI MUSU PAGRINDINIS GYVENIMO VARKLIS :mirksiukas:
+Quote Post
mamalopes
post 2009 07 04, 20:39
Paskelbta: #7

Patyręs dalyvis

Žinutės: 166
Prisijungė: 2009 03 21
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:Berniukas 2007
Antras vaikas:Mergaite 2014
Trečias vaikas:Noreciau

QUOTE(soffi @ 2009 01 22, 11:26)
:) nesutinku kad rugstingumas,,,,su sirdute blogai arba su nervais,,baigiau medicina tai rugstingumas nelabai ieina i liezuvio tirpima zinok.liezuvis suristas su sirdies darbo veikla.
*

As pati medicinoj neblogai gaudausi ir tau pritariu kad kazkas su sirdute blogai,dar aliu prideti su su plauceis nes po liezuvio galu eina plauciau,o tu pati pasiziurek i savo liezuvy jai tavo liezuvio galiukas pabales ar baltas tai eik tiesei pas sirdies gyd.
Papildyta:
QUOTE(meumeuke @ 2009 06 17, 14:32)
Jau trecia diena neatitirpsta puse liezuvio. Cia po to, kai stomatologas suleido vaistu pries taisant danti. Viskas po poros valandu atitirpo, o liezuvis ne.  :blink:  Labai nemalonu.  :verysad:  Gal kam taip buvo? Ar laukti dar, ar cia jau negerai kazkas? Ar kas galetu ka nors patart?
*

Na o tai gal sutapimas.Nemanau kad nai nuo nuskausminamu.Teks keliaut pas kardiologa pasitikrint.
+Quote Post
Sicija
post 2009 07 06, 20:22
Paskelbta: #8

Unregistered

oho kiek naudingos info suzinojau, o as jau galvojau kad tikrai man paranoja kazkokia :blink: :oh
+Quote Post
mikki
post 2009 07 19, 08:21
Paskelbta: #9

Senbuvis

Žinutės: 580
Prisijungė: 2007 02 13
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:Meškius 2007
Antras vaikas:Pupa 2014

QUOTE(meumeuke @ 2009 06 17, 15:32)
Jau trecia diena neatitirpsta puse liezuvio. Cia po to, kai stomatologas suleido vaistu pries taisant danti. Viskas po poros valandu atitirpo, o liezuvis ne.  :blink:  Labai nemalonu.  :verysad:  Gal kam taip buvo? Ar laukti dar, ar cia jau negerai kazkas? Ar kas galetu ka nors patart?
*

tai yra visiskai imanoma.Ypac jei taise apatinius dantis.Man aptirpes buvo keleta menesiu.Stomatologe sake priklausomai kaip pavyksta uztaikyti suleisti nuskausminamus.Kitiem buna kad ir neatsistato nutirpimas :unsure:
+Quote Post
Arvydas5
post 2010 01 28, 17:48
Paskelbta: #10

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 3
Prisijungė: 2009 07 17

Pirmas vaikas:oskaras 1997 09 04
Antras vaikas:gabija 2002 04 25

Sveikos pupytes ,seip jai tirpsta liezuvio galas nuo pradziois koki 1 cm ,tai gali buti ne tik sirdies ydos listi lauk bet ir dar kai kas . Priklausomai nuo amziaus , idomu kiek musu herojai metu? ? I liezuvi ieina ,galima sakyti kad beveik viskas ,-kitaip tariant liezuvis tai tavo veidrodis ,jame yra viskas kas gali suristasa buti visos vidaus ligos .
+Quote Post
karapuzike
post 2011 11 05, 14:31
Paskelbta: #11

Senbuvis

Žinutės: 608
Prisijungė: 2007 09 05
Vieta: prie miškelio

Pirmas vaikas:menininkė svajoklė
Antras vaikas:čiukčia (maža išdykėlė)
Trečias vaikas:špyga (kudlota)
Ketvirtas vaikas: Pats didžiausias ( tėtukas)

Apdovanojimų: 1

Ir man jau keleta dienu liezuvio galas yra nutirpes tik jis ne baltas, kaip rase cia auksciau, bet toks lyg rozinis ir dar atsirado giliau desinej pusej tokia pat deme.
su sirdim viskas tvarkoj - pries savaite ejau medicinine komisija ( del darbo ir labai stipriai istyre viska) ir kardiograma buvo ideali. Viskas buvo tvakoj, tik hemoglobinas mazesnis ( 108). Gal cia ir priezastis ? man 33

Šią žinutę redagavo karapuzike: 2011 11 05, 14:39
+Quote Post
gintulex
post 2012 03 29, 15:54
Paskelbta: #12

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 69
Prisijungė: 2006 08 01
Vieta: Kaunas

Pirmas vaikas:neturiu

O man jau koki mėnesi liežuvio galas tai tirpsta, tai aprimsta.. Ir keista, nes šiuo metu kaip tik labai ramiai gyvenu, jokių rūpesčių. Bet su širdute visad šiokių tokių problemų būdavo. Teks labiau savim rūpintis. :unsure:
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 04 20, 23:41

Atsakomybės apribojimas