Įkraunama...
Įkraunama...

"Gustavo enciklopedija"

Kas rytą šeštadieniais vis stengiuosi pasižiūrėti... Mūsų vaikiukui tik 5 mėn, tai dar tv mažiui negreit bus aktualu, o mes su vyru pažiūrim pusryčiaudami biggrin.gif Kažkaip pas mus įprasta tapo kokie pora metų šeštadienio pusryčiai žiūrint Gustavo enciklopediją. Gal čia liga jau kokia biggrin.gif biggrin.gif
Smalsu, ar dar yra tėvelių (ir dar ne tėvelių) šią vaikų laidelę žiūrinčių?
Atsakyti
Mes irgi su vyru ziurim Gustavo enciklopedija.Jam labai patinka viskas apie dinozaurus,juos ten daznai rodo.O man Gustavo gaminami patiekalai thumbup.gif Neseniai girdejau per radija interviu su Gustavu,tai pasakojo,kad i ta laida jis ideda daug darbo ir sirdies,juk viska daro pats ir piesia,ir tekstus raso.
Atsakyti
Man šeštadienio rytas be Gustavo - ne rytas ir ne šeštadienis biggrin.gif
Visada stengiuosi pažiūrėti, nes tai vienintelė laida, kur nėra jokios nei paslėptos, nei atviros reklamos, o be to vedėjas turi puikų humoro jausmą, kurį vaikai pasirodo puikiai pagauna. Žodžiu, laida šimtu procentų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš prisijungiu prie Gustavo gerbėjų wub.gif Visada smagu žiūrėt , o jau ta vieta kur patiekalą ragauja thumbup.gif
Atsakyti
Man šita laidelė irgi labai nuoširdi ir tokia... Net nemoku išsireikšt- nesistengia nei labai moralizuot, bet ir nebando būt labai "krūta", naujoviška ir vakarietiška, o ir informacijos daug naudingos, pati sužinau visokių įdomybių. Visos galėtų būt tokios.
Atsakyti
žiūrėdavau ir aš, bet dabar kažkaip neišeina, aš šeštadieni-sekmadieni 9 val. ryto žiūriu "keturi tankistai ir šuo", kai jie baigiasi, mažas teletabius žiūri biggrin.gif išvada: suaugusiųjų namie nerasta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi visada stengiuosi tą laidą pasižiūrėti. Patinka Eurekos pasakojimai, kaip vienas ar kitas daiktas ar pavadinimas kilo. Dar receptų laukiu visada biggrin.gif paprasti, bet užtai nebrangūs ir skanūs. essen.gif
Atsakyti
Šita laidelė tikrai išskirtinė, ji tokia savita. Ir ryte visi žiūrim ją lovoje. Kai ragauja patiekalą, krentam visi smile.gif Bet atsimenat neseniai buvo laidelė, kai nekrito, nes kažkoks padaras (nepamenu kas) pavogė patiekalą. Mano vaikui net akys ant kaktos iššoko, kaip taip galėjo pasibaigt doh.gif smile.gif
Atsakyti
Man irgi prie sirdies Gustavo enciklopedija. Ir ypac Eureka su savo pasakojimais.
Atsakyti
Mano mažius ypač mėgsta žiūrėti, kaip "dėdė" valgyti daro, o ypač, kai krenta nuo kėdės, paragavęs savo pagaminto patiekalo. Tiek jam juoko tada būna hah.gif megalol.gif
Atsakyti
mano dukte negali be Gustavo,,,,, biggrin.gif
Atsakyti
Labai šauni laidelė thumbup.gif Ir labai naudinga biggrin.gif
Atsakyti