Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

Tokios temos lyg ir neužmaciau smile.gif Ar kas auginate ne tik gėles bet ir daržoves balkone? Man šiemet gal iš neturėjimo kas veikti užplauke užsiimti penkto aukšto balkone daržininkyste, balkonas didelis tai bene stoves tuščias ax.gif Štai keletas mano augaliukų My Webpage Jei kas turite tame patirties tai būtų įdomu sužinoti kaip jums sekėsi auginti, kokie įspūdžiai smile.gif
Atsakyti
man taip pat įdomu bigsmile.gif

šiemet balkone daug pridygo melionų sodinukų smile.gif planuoju vežti į sodą, persodinti į šiltnamį, tačiau pamaniau, kad porą pasiliksiu augint balkone, gal ir nieko ax.gif

Atsakyti
Niekas neauginate/-ote? unsure.gif
Papildyta:
Gal ir nieko butu melionai arba dar arbuzai balkone bigsmile.gif
Atsakyti
ech, anksčiau buvau užsikrėtusi gėlininkyste balkone ir dar krapus auginau. biggrin.gif Bet šiemet vangiai kažkaip. Na, vasara tik prasideda. :]
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2008 06 03, 01:49)
Tokios temos lyg ir neužmaciau smile.gif Ar kas auginate ne tik gėles bet ir daržoves balkone? Man šiemet gal iš neturėjimo kas veikti užplauke užsiimti penkto aukšto balkone daržininkyste, balkonas didelis tai bene stoves tuščias  ax.gif Štai keletas mano augaliukų My Webpage Jei kas turite tame patirties tai būtų įdomu sužinoti kaip jums sekėsi auginti, kokie įspūdžiai smile.gif

Sveikos pasirodo ne viena aš tokia bigsmile.gif ,šiemet ir aš sugalvojau balkone daržą daryti lotuliukas.gif .Auginu agurkus ir remontantines braškes kol kas tiek ax.gif matysiu kaip seksis .
Atsakyti
Aš prieš kelis metus auginau vyšninius pomidoriukus - super buvo! Bet ne pati sėjau, o gavau dovanų sodinukų. Kiek daug pomidorų turėjom - valgėm ir valgėm smile.gif o grožis koks buvo smile.gif Dabar irgi ieškau, kas parduoda pomidorų sodinukus, tai su malonumu nusipirkčiau smile.gif

dabar kol kas be gėlių auginu prieskoninnes žolytes: rozmarinus, čiobrelius, levandas, šalaviją smile.gif gerai auga smile.gif

QWERTI, o kaip tos braškės? ar pati auginai iš sėklų, ar pirkai sodinukus? Jei pirkai, tai kur? :0 gal dar ne vėlu, tai pasodinčiau.... smile.gif
Atsakyti
Aš auginu 10 pomidorų ir keletą paprikų balkone. Pradėjau prieš 3 metus ir labai patiko. Juokiasi iš manęs draugai - sako gėlių pasisodintum, o čia pomidorai didžiausi rolleyes.gif . Bet kai vaišinu balkoniniais pomidoriukais - visiems patinka. Šiemet auginsiu ir aukštaūgius pomidorus, žiūrėsim kas gausis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 08 birželio 2008 - 17:45
QUOTE(mokka @ 2008 06 08, 14:27)
dabar kol kas be gėlių auginu prieskoninnes žolytes: rozmarinus, čiobrelius, levandas, šalaviją smile.gif gerai auga smile.gif

O vienmečiai šitie augalai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 08 birželio 2008 - 19:40
QUOTE(mokka @ 2008 06 09, 00:27)

QWERTI, o kaip tos braškės? ar pati auginai iš sėklų, ar pirkai sodinukus? Jei pirkai, tai kur? :0 gal dar ne vėlu, tai pasodinčiau.... smile.gif

man jau daigelius padovanojo draugė ji jas augina ax.gif , bet aš persodinau i didesnius vazonėlius ,ir jau skinu uogas bigsmile.gif ,o jas sodinti manau nevėlu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2008 06 08, 18:42)
Aš auginu 10 pomidorų ir keletą paprikų balkone. Pradėjau prieš 3 metus ir labai patiko. Juokiasi iš manęs draugai - sako gėlių pasisodintum, o čia pomidorai didžiausi  rolleyes.gif . Bet kai vaišinu balkoniniais pomidoriukais - visiems patinka. Šiemet auginsiu ir aukštaūgius pomidorus, žiūrėsim kas gausis  tongue.gif


Is manes irgi juokiasi unsure.gif Sako nebera nei kur kojos pastatyti balkone ax.gif
Papildyta:
Gal auginate raudonelius? As pasisejau ir pridygo visko, nezinau kur zoles o kur raudoneliai g.gif
Atsakyti
Raudonėlių neauginu, bet žinau kaip atrodo. Jei parodytum nuotrauką pasakyčiau... gal. laugh.gif Jei ne, tai per naršyklę turėtų parodyti.
Jei jau auginate pomidorus balkone, ar žinote, mergaitės, kad jie yra daugiamečiai. Tik pas mus per šalta lauke žiemoti jiems. Todėl, jei rudeniop įnešite į kambarį ir laikysite panašiai, kaip pelargonijas ar verbenas, t.y. leisite jam pailsėti, nelaistysite per daug. O vasarą vaisiais nudžiugins anksčiau.
Atsakyti
as irgi svaju apie darza balkone... bet ka tik i nauja buta atsikrausciau, tai siemet gal jau ir nelabai ka seti? nebent sodinti???ka dar galima butu?
Atsakyti