Įkraunama...
Įkraunama...

Daihatsu Cuore

Sveikos Mamytes, sveiki Teveliai smile.gif
Noreciau isgirsti Jusu atsiliepimu apie daihatsu cuore 4u.gif
Siame forume apie jas dar neteko skaityti, bet is tikruju jos Lietuvoje dar nelabai populiarios bigsmile.gif
Vairuoju 2001m. daihatsu cuore jau daugiau nei puse metu, bet labai mazai dar ju teko matyti Vilniaus gatvese biggrin.gif (nesunku suskaiciuot kiek kartu - 4 tongue.gif )
Kai pirkausi masiniuka, apie sia net negalvojau, atvirksciai, buvau net nusiteikus pries tokias mazas masinas,bet buvo proga nusipirkt ir dabar esu patenkinta, ypac del kuro sanaudu thumbup.gif Ne veltui daihatsu cuore puikuojasi ekologiskiausiu ir maziausias kuro sananaudas uztikrinanciu masinu sarasuose ax.gif
Jis yra keturvietis, nors kas vazinejo kartu, vietos trukumu nesiskunde, o sake kad gale net ir 3 laisvai susestu biggrin.gif
Smagu pasiziureti i aplinkiniu reakcija. Visiems sukelia pozityvias emocijas ir sypsena thumbup.gif Panasiai kaip su smartais biggrin.gif
Oi, daug cia pripasakojau, priagitavau pirkti lotuliukas.gif
Na o dabar prasau Jusu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Dar nuoroda su nuotrauka, nes tikriausiai mazai kas zino kaip atrodo daihatsu cuore 4u.gif
http://www.autoweek..../440/cuore1.jpg
Atsakyti
Nu egzotika biskį... Bus problemų, jei prireiks šrotų paslaugų....

Kaimynas buvo nusipirkęs kažkokią įdomią mažutę DAIHATSU....Sena, bet puikios būklės, ir pirko neįtikėtinai pigiai...Varikliukas tik 0,8 litro, bet turbininis...Traukė taip, kad net baisu...Žodžiu džiaugėsi jis ta mašina,...kol žmona į garažo sieną neįvažiavo...
Sparną sutvarkė, bet prireikė naujos faros ir grotelių....Senų ardomų dalimis ant LT neatsirado,...lenkuose irgi...Bandė užsakyti naujas iš Japonijos - kaina vienos faros gerokai viršijo mašinos įsigijimo kainą.... blink.gif
Tada nutarė išparduoti tą mašiniuką dalimis....Jau ketvirti metai....vis dar pardavinėja,...nelabai kas perka,...Tiesa, variklį jau pardavė - kažkas iš Lenkijos nupirko...
Atsakyti
Aš buvau susigundžiusi Daihatsu Sirion. Gražuoliukas mažas, na labai jau akį traukiantis simpatulia. Tik va, su detalėm būtų problema, jų tiesiog per mažai pas mus...
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 06 06, 10:47)
Nu egzotika biskį... Bus problemų, jei prireiks šrotų paslaugų....

Kaimynas buvo nusipirkęs kažkokią įdomią mažutę DAIHATSU....Sena, bet puikios būklės, ir pirko neįtikėtinai pigiai...Varikliukas tik 0,8 litro, bet turbininis...Traukė taip, kad net baisu...Žodžiu džiaugėsi jis ta mašina,...kol žmona į garažo sieną neįvažiavo...
Sparną sutvarkė, bet prireikė naujos faros ir grotelių....Senų ardomų dalimis ant LT neatsirado,...lenkuose irgi...Bandė užsakyti naujas iš Japonijos - kaina vienos faros gerokai viršijo mašinos įsigijimo kainą.... blink.gif
Tada nutarė išparduoti tą mašiniuką dalimis....Jau ketvirti metai....vis dar pardavinėja,...nelabai kas perka,...Tiesa, variklį jau pardavė - kažkas iš Lenkijos nupirko...



Na su detalem kolkas problemu nebuvo, nors gedimu ir nebuvo smile.gif tik butiniausi dalykai perkant nauja masina buvo pakeisti. O siaip, pries kokius 3-4 metus gal ir buvo problemu su detalemis, bet dabar jau vis dazniau pastebiu skelbimus, kad parduoda dalimis. O siaip ir japonisku automobiliu daliu parduotuve visada gali padeti, nes domejomes pries nusipirkdami mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudia: 06 birželio 2008 - 15:07
negi perkat masina ir iskarto ruosiates sudauzyt kad detaliu reikia? biggrin.gif turiu daihatsu charade, liux masinite, niekas negenda, seip daihatsu gamina toyotos firma o japonai yra japonai... jei nesudauzysit tai detaliu ir nereikes ieskoti o jei ir reikes keisti stabdziu kaladeles tai ju tikrai yra pirkti parduotuvese be problemu gausite ir filtru ir kitu eksplotaciniu daliu. turejau ir daihatsu cuore buvo perdaug juokinga masina biggrin.gif seip mieste tokia labai gerai, bet uzmesti jau pavarksti su tokia vaziuoti nes siaura ji, nezynau kaip tos naujesnes 2000 m. pas mane buvo 94m. cuore smile.gif seip daihatsu thumbup.gif
Atsakyti
as metus laiko vazinejau su daihatsu cuore 99m. saip buvau ja patenkinta, tik kai reikedavo tvarkyti ja, tai nelabai kas ir apsiimdavo. taip pat buvo problemu su padangom, lietuvoje tokiu nebuvo, reikejo siustis is vokietijos.
man kaip pirma masina ji buvo labai gera thumbup.gif
Atsakyti
Niekad negali žinot...Pats nesudaužysi, tai kitas gali. Kaip sakiau, kaimynui irgi baisiai patiko, nei gedo, nei ką...nors sena tai labai buvo,...
Žmona garažan netilpo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charade @ 2008 06 11, 22:47)
negi perkat masina ir iskarto ruosiates sudauzyt kad detaliu reikia? biggrin.gif turiu daihatsu charade, liux masinite, niekas negenda, seip daihatsu gamina toyotos firma o japonai yra japonai... jei nesudauzysit tai detaliu ir nereikes ieskoti o jei ir reikes keisti stabdziu kaladeles tai ju tikrai yra pirkti parduotuvese be problemu gausite ir filtru ir kitu eksplotaciniu daliu. turejau ir daihatsu cuore buvo perdaug juokinga masina biggrin.gif seip mieste tokia labai gerai, bet uzmesti jau pavarksti su tokia vaziuoti nes siaura ji, nezynau kaip tos naujesnes 2000 m. pas mane buvo 94m. cuore smile.gif seip daihatsu  thumbup.gif




Perkant tokia EGZOTISKA, kaip kazkas issireiske, masina, reiketu is pradziu apsidairyti ar nebus dideliu problemu su detalem tongue.gif ta ir padarem mirksiukas.gif
Papildyta:
smile.gif+2008 06 12, 14:50-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2008 06 12, 14:50)
as metus laiko vazinejau su daihatsu cuore 99m. saip buvau ja patenkinta, tik kai reikedavo tvarkyti ja, tai nelabai kas ir apsiimdavo. taip pat buvo problemu su padangom, lietuvoje tokiu nebuvo, reikejo siustis is vokietijos.
man kaip pirma masina ji buvo labai gera  thumbup.gif


Beje, su padangom problemu irgi nebuvo. Nors pasiula maza, taciau issirinkti galima thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudia: 12 birželio 2008 - 15:52
su padangom problemu buvo? blink.gif nei karto neteko dar tokiu nusiskundimu girdeti biggrin.gif tigi jei ratai ten kad ir 12 stovi gali detis 14-inius ir padangu betkur gausi biggrin.gif pas mane 13-iniai ratai buvo ir sociai tu padangu net maximoj buna biggrin.gif ir tuoj jau galvoja atsirasti daihatsu klubas drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charade @ 2008 07 29, 21:45)
su padangom problemu buvo?  blink.gif nei karto neteko dar tokiu nusiskundimu girdeti biggrin.gif tigi jei ratai ten kad ir 12 stovi gali detis 14-inius ir padangu betkur gausi biggrin.gif pas mane 13-iniai ratai buvo ir sociai tu padangu net maximoj buna biggrin.gif ir tuoj jau galvoja atsirasti daihatsu klubas  drinks_cheers.gif  biggrin.gif


Oho! Saunu thumbup.gif gal galima butu apie tai placiau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(claudia @ 2008 07 29, 21:23)
Oho! Saunu thumbup.gif  gal galima butu apie tai placiau? blush2.gif


o ka placiau noretumej suzynoti? smile.gif su laiku parasysiu www kur bus viskas smile.gif
Atsakyti