Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

Sveikos,

labai daug prirasyta apie veido raustancia oda ir issipletusius kapiliarus. Tai as sugalvojau atidaryti tema apie veido odos letine liga kuri vadinasi graziai ROZINE, bet jos pasekmes labai jau negrazios verysad.gif ir nepuosiancios Zodziu, gal kas turi diagnuozuota tokia liga ir gali pasidalinti patirtimi kaip su ja kovoja.
Is esmes tie odos ligu gydytojai tai mane jau vemt vercia schmoll.gif , kiek apsilankai pas skirtingus tai vis skirtingos diagnozes ir skirtingi tepaliukai. Man pavyzdziui jau diagnuozuota: neurodermitas, atopinis dermatitas, alerginis dermatitas kazkoks, rozine, jautri oda su issipletusiais kapiliarais. Tepliojau simtais tepalu, pradzioje lyg ir padedavo, labiausiai Laticort, bet juo issitepus oda isbalsta kaip geisos. Kol tepi tol gerai, nes kapiliarai susitraukia visiskai, bet tik nustojus tepti ir vel tas pats verysad.gif Anksciau dar budavo susitraukia tie kapiliarai, bet dabar jau is ju pasidare tokios demeles, nes labai smulkus.
Naikinau as juos Ametistejoj (Kaunas) su impulsiuniu prietaisu adatelem, bet norimo rezultato nesulaukiau. Girdejau vilniuje su ISP naikina truputi kitaip, ten ne adateles naudoja kaip supratau, bet visa ploteli su kazkokia prietaiso galvute pridegina ar kaip?!

Labai laukiu jusu atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
o tam Laticort reikia gydytojo racepto?paskaicius apie informacini lapeli atrodo kad tai labai stiprus tepaliukas...pas mane asmeniskai ant zandu nuolat issiplete kapiliarai...visada raudoni skruostai...daug kassako grazu o as viska padaryciau kad tik atsikratyciau... verysad.gif ir taip jau nuo vaikystes..
gal dar kas kokiu tepaliuku turi parekomenduoti?
Atsakyti
Laticort parduoda be recepto, bet tai problemos neispres. Kol tepsi bus gerai, bet visa gyvenima juo nesitepliosi.
Atsakyti
QUOTE(svenag1978 @ 2008 06 10, 12:07)
Sveikos,

labai daug prirasyta apie veido raustancia oda ir issipletusius kapiliarus. Tai as sugalvojau atidaryti tema apie veido odos letine liga kuri vadinasi graziai ROZINE, bet jos pasekmes labai jau negrazios  verysad.gif ir nepuosiancios Zodziu, gal kas turi diagnuozuota tokia liga ir gali pasidalinti patirtimi kaip su ja kovoja.
Is esmes tie odos ligu gydytojai tai mane jau vemt vercia schmoll.gif , kiek apsilankai pas skirtingus tai vis skirtingos diagnozes ir skirtingi tepaliukai. Man pavyzdziui jau diagnuozuota: neurodermitas, atopinis dermatitas, alerginis dermatitas kazkoks, rozine, jautri oda su issipletusiais kapiliarais. Tepliojau simtais tepalu, pradzioje lyg ir padedavo, labiausiai Laticort, bet juo issitepus oda isbalsta kaip geisos. Kol tepi tol gerai, nes kapiliarai susitraukia visiskai, bet tik nustojus tepti ir vel tas pats verysad.gif Anksciau dar budavo susitraukia tie kapiliarai, bet dabar jau is ju pasidare tokios demeles, nes labai smulkus.
Naikinau as juos Ametistejoj (Kaunas) su impulsiuniu prietaisu adatelem, bet norimo rezultato nesulaukiau. Girdejau vilniuje su ISP naikina truputi kitaip, ten ne adateles naudoja kaip supratau, bet visa ploteli su kazkokia prietaiso galvute pridegina ar kaip?!

Labai laukiu jusu atsiliepimu bigsmile.gif



ta procedura Ametistejoj visai nepadejo?man siulo ja darytis tai idomu labai kaip ten kas. ar skaudejo?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 07, 23:15)
ta procedura Ametistejoj visai nepadejo?man siulo ja darytis tai idomu labai kaip ten kas. ar skaudejo?

Procedura man dare Ametistejoj praeita vasara.Naikino kapiliarus.Pirma karta idure mazdaug 15 duriu ir liepe ateiti po 2savaiciu.Po dvieju savaiciu idure 80 duriu verysad.gif .Sako dabar turetu jau nebebuti issipletusiu kapiliaru.Zinoma oda buvo negrazi 2 savaites,bet po 2 savaiciu man atrodo kad atsirado dar daugiau raudonu kapiliaru unsure.gif .Vakar buvau vel ametistejoj,paaiskinau gydytojai Rutai,tai ji net i kalbas nesileido,kad galejo ju padaugeti.Na ,o as juk akivaizdziai matau........ sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2008 07 08, 12:17)
Procedura man dare Ametistejoj praeita vasara.Naikino kapiliarus.Pirma karta idure mazdaug 15 duriu ir liepe ateiti po 2savaiciu.Po dvieju savaiciu idure 80 duriu verysad.gif .Sako dabar turetu jau nebebuti issipletusiu kapiliaru.Zinoma oda buvo negrazi 2 savaites,bet po 2 savaiciu man atrodo kad atsirado dar daugiau raudonu kapiliaru unsure.gif .Vakar buvau vel ametistejoj,paaiskinau gydytojai Rutai,tai ji net i kalbas nesileido,kad galejo ju padaugeti.Na ,o as juk akivaizdziai matau........  sad.gif


blink.gif na tikrai aciu uz info nerizikuosiu geriau nes kolkas tikrai ner didels problemos galima ir kremukais pasitepliot
Atsakyti
Siaip as naudoju kremuka Academie firmos ,vadinasi hypo sensible programme anti rougeurs smile.gif ,tai tikrai gerai sustabdo kapiriaru plitima,vienintelis kremas kuris isgelbejo mane.Pirkau braskese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 08, 01:15)
ta procedura Ametistejoj visai nepadejo?man siulo ja darytis tai idomu labai kaip ten kas. ar skaudejo?

Labas. Na procedura nera is maloniuju, vis tik bado adatelemis jautrias vietas. Labiausiai jauciasi kai aplink nosi daro. As tai siulyciau pabandyti, pvz. jeigu turi koki kapiliara issipletusi ant kojos ir matysi kaip ten kas, ar padeda ar ne. mirksiukas.gif

Hisense kur kur tu ta kremuka pirkai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svenag1978: 08 liepos 2008 - 19:11
QUOTE(svenag1978 @ 2008 07 08, 19:09)
Labas. Na procedura nera is maloniuju, vis tik bado adatelemis jautrias vietas. Labiausiai jauciasi kai aplink nosi daro. As tai siulyciau pabandyti, pvz. jeigu turi koki kapiliara issipletusi ant kojos ir matysi kaip ten kas, ar padeda ar ne.  mirksiukas.gif

Hisense kur kur tu ta kremuka pirkai? smile.gif

As ji pirkau is www.strawberrynet.com smile.gif is vadinamu braskiu smile.gif
Atsakyti
sveikutes wink.gif

mano veido oda irgi paraudus, irgi kapiliarai pavirsiuje matosi, taip pat i temperaturu skirtumus reaguoja verysad.gif ilga laika nieko specialaus nenaudojau, aisku, del tokios bjaurasties ziauru diskomforta jauciau - manau, pacios visa tai esat patyrusios. tai va. o neseniai pabaigus viena eilini drekinanti krema nusprendziau isbandyt kazka naujo, kas but skirta butent tokiai odai. ir cia man labai padejo internetas, nors pries tai vaistineje apsiziurinejau, kokia kosmetika parduoda, nusiziurejau keleta gamintoju.... paskui radau tokia tema:

http://www.supermama...php/t62549.html

kritau i ja, perskaiciau iki paskutinio puslapio ir nusprendziau isbandyt AVENE kosmetika. kadangi mano oda sausa/misri, pasirinkau kremus DIROSEAL (labai zalias, probleminems vietoms) ir ANTIROUGERS (lengvai zalsvas, visam veidui, SPF 10). kazkuri rase, kad AVENE sunkiai isigeria i oda ir ji visa diena blizganci veidu pravaiksto... man gi abu kremai labai lengvai tepasi, labai maloniai susigeria ir jauciu komforta praktiskai visa diena. tiesa, dar naudoju valikli EXTREMLY gentle cleanser (nuplaut nereikia, labai malonus ir skalsus mano sausai odytei) smile.gif

kokie rezultatai? net nezinau - naudoju tik dvi savaites, bet linkusi manyti, kad rezultatas jau yra biggrin.gif raso, kad rezultatas pasimato po 3-6 menesiu.... lauksiu, tikiuosi iki ziemos susitvarkys.... abu kremus tepu rytais, dar sprendziu dilema, ka pasirinkt kaip naktini krema.... :/
Atsakyti
as naudoju roc calmance ir collistar jautriai su issipletusiais kapiliarais odai kremukus ir pieneli. zinau kad tai stiprina kapiliaru sieneles ir pan. bet realus vaizdas nuo to nesikeicia. o jau tie mano raudoni zandai! tai net verkt kartais norisi kai i nuotraukas paziuriu... dabar mano gydytoja atostogose o jau kai gris tai iskart pas odos siuntimo prasysiu... ir gal kaip nors isspresim sita problemele...
Atsakyti
QUOTE(mademoiselli @ 2008 07 22, 01:19)
as naudoju roc calmance ir collistar jautriai su issipletusiais kapiliarais odai kremukus ir pieneli. zinau kad tai stiprina kapiliaru sieneles ir pan. bet realus vaizdas nuo to nesikeicia. o jau tie mano raudoni zandai! tai net verkt kartais norisi kai i nuotraukas paziuriu... dabar mano gydytoja atostogose o jau kai gris tai iskart pas odos siuntimo prasysiu... ir gal kaip nors isspresim sita problemele...

Tai kad pas odos gydytoja siuntimo nereikia. Tik uzsiregistruoji antrojoje ligonineje ir atvyksti numatytu laiku. Bet as ten gal pas kokius 5 skirtingus gydytojus buvau, tycia, ir visi skirtingas diagnozes sako schmoll.gif As tai jais visai nepasitikiu schmoll.gif schmoll.gif O dar paims ir prirasys saldymo procedura, kaip ir man ir nieko gero verysad.gif
Atsakyti