Įkraunama...
Įkraunama...

seksas 13 -14 metų paugliams....

čia neseniai iš savo geros draugės ji turi brolį jam neseniai suėjo 13 ir ta mano draugė vadinsiu ją Agne man pasakė mes turim su broliu labai didelę paslaptį... išpradžių galvojau kad ką nors abu risidirbo ar ka nors panašaus (beto tai mano draugei neseniai suejo 9)... tai va zyziau zyziau ir jinaj man pasakė kad tai susyje su jos broliu ir tokia viktorija 14m. ir paaiskejo nu jinaj man taio pasake kad jie abu jau tokio maziaus smileysex.gif ... ziauru ir cia tikrai nes kiek zinau tas jos brolis ruko tad nera abejoniu kad taip ir buvo ziauru.... mellow.gif ka manote? ar tai nekenkia? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ljaura @ 2008 06 20, 15:30)
čia neseniai iš savo geros draugės ji turi brolį jam neseniai suėjo 13 ir ta mano draugė vadinsiu ją Agne man pasakė mes turim su broliu labai didelę paslaptį... išpradžių galvojau kad ką nors abu risidirbo ar ka nors panašaus (beto tai mano draugei neseniai suejo 9)... tai va zyziau zyziau ir jinaj man pasakė kad tai susyje su jos broliu ir tokia viktorija 14m. ir paaiskejo nu jinaj man taio pasake kad jie abu jau tokio maziaus  smileysex.gif ... ziauru ir cia tikrai nes kiek zinau tas jos brolis ruko tad nera abejoniu kad taip ir buvo ziauru....  mellow.gif ka manote? ar tai nekenkia?  blink.gif

o kiek tau metu kad tavo draugei 9???
Atsakyti
Na,jooo?
Tokio amžiaus?
schmoll.gif
Atsakyti
nesistebiu. tik abejoju, ar tai buvo tikras seksas.
Atsakyti
kaip ziauru doh.gif bet mane labiausiai nervuoja neteisingai parasytas temos pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
labai išsami tema... doh.gif

seksas 13-14 metų yra per anksti, na apsikabinimai, bučinukai tai čia dar nieko, o kažkas daugiau tikrai per anksti.

be to manau, kad nebuvo ten jokio sekso, dauguma paauglių seksu vadina laikymąsi už rankų bučiavimąsi, ar pasiglamonėjimą kur diskotekoje šokio metu.

realus tikras "veiksmas" vargu ar tokiam amžiuje gali būti fiziškai.
Atsakyti
Bet aš nesuprantu, kaip labiau už situaciją gali sukrėsti neteisingas tekstas?
Atsakyti
QUOTE(ljaura @ 2008 06 20, 14:30)
čia neseniai iš savo geros draugės ji turi brolį jam neseniai suėjo 13 ir ta mano draugė vadinsiu ją Agne man pasakė mes turim su broliu labai didelę paslaptį... išpradžių galvojau kad ką nors abu risidirbo ar ka nors panašaus (beto tai mano draugei neseniai suejo 9)... tai va zyziau zyziau ir jinaj man pasakė kad tai susyje su jos broliu ir tokia viktorija 14m. ir paaiskejo nu jinaj man taio pasake kad jie abu jau tokio maziaus  smileysex.gif ... ziauru ir cia tikrai nes kiek zinau tas jos brolis ruko tad nera abejoniu kad taip ir buvo ziauru....  mellow.gif ka manote? ar tai nekenkia?  blink.gif

Vajė, baisu ir liūdna verysad.gif privalu tėvams šeimoje kalbėtis apie seksą nuo mažų dienų. Pirmiausiai - apie savo kūną , jo priežiūrą, vėliau apie jausmus, dar vėliau apie draugystes ir t.t. Nepamirškite vaikui paaiškinti ir kas yra seksualinis išnaudojimas ar priekabiavimas. Geriau jau jūs pirmi paaiškinkite vaikui, negu vaikas vulgariai išgirs iš gatvės. Aš jau tai senai darau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ljaura @ 2008 06 20, 15:30)
čia neseniai iš savo geros draugės ji turi brolį jam neseniai suėjo 13 ir ta mano draugė vadinsiu ją Agne man pasakė mes turim su broliu labai didelę paslaptį... išpradžių galvojau kad ką nors abu risidirbo ar ka nors panašaus (beto tai mano draugei neseniai suejo 9)... tai va zyziau zyziau ir jinaj man pasakė kad tai susyje su jos broliu ir tokia viktorija 14m. ir paaiskejo nu jinaj man taio pasake kad jie abu jau tokio maziaus  smileysex.gif ... ziauru ir cia tikrai nes kiek zinau tas jos brolis ruko tad nera abejoniu kad taip ir buvo ziauru....  mellow.gif ka manote? ar tai nekenkia?  blink.gif



Tai nėra gerai kai tokio amžiaus , kad ir paauglys apie tai galvoja arba dar blogiau taip daro ! g.gif Reikėtų su juo pasišnekėti , kad to pasekmės nebus geros schmoll.gif
Atsakyti
Cia aisku ziaru.
Jeigu taip, tai uz dveju metu mano dvyniai jau turi buti vyrai - neee schmoll.gif
Manau daug kas priklauso nuo auklejimo ir paciu vaiku elgsenos
Atsakyti
Man ši istorija atrodo iš piršto laužta g.gif . Tokio amžiaus paauglių galvelės pilnos erotinių fantazijų ir patirties troškimo.

Žinoma, jei visa tai - tiesa, temos autorė būtinai turėtų pasikalbėti su mama, teta ar kitu suaugusiuoju, kuriuo ji pasitiki, nes tokie "eksperimentai" traumuoja vaikų/paauglių psichiką ir kraštutiniu atveju gali sužaloti (juk pastoja ir 12-metės!) visą gyvenimą. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 21 liepos 2008 - 11:43
Kažin kiek metų temos autorei? Tekstas labai nerišlus.
Atsakyti