IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )


50 Puslapiai: « < 5 6 7 8 9 > »  
Closed TopicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

rasų lanka
post 2008 07 09, 18:10
Paskelbta: #73


Super senbuvis
*******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 2093
Prisijungė: 2008 06 26


Apdovanojimų: 0


QUOTE(shaiba @ 2008 07 09, 15:18)
Dekoju,visoms uz palaikyma.Ir man buvo atejus ta minute,kai suskydau...,matyt minutelei pamirsau,kad reik dziaugtis sia diena,gyventi dabar,o ne galvoti,kas bus rytoj.
  Aciu,kad esate.(IMG:http://mano.zebra.lt/profile/fotos/saveda/diary_46ca24c4c406f.jpg)
*


[/B]Shaiba,taip smagu matyti Jūsų žodžiuose šviesuliuką.Taip laikykitės ir toliau. :mirksiukas:

Norėjau paklausti,gal kas naudojote juodajį beržo grybą.Taip pat - apie rudajį cukrų.Gal jis sveikesnis už baltąjį?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ifauru
post 2008 07 09, 20:12
Paskelbta: #74


Ekstra senbuvis
******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1069
Prisijungė: 2006 03 14


Apdovanojimų: 0


Merginos :4u:

Pasyviai visa laika paskaitineju tema, niekur nedingau. Darbai uzspaude, nuotaika neypac.

Dziaugtis galiu vienu dalyku - kad mama pirmas tris chemijos kursus pakele normaliai. Dabar jau kraujas neypac, ryt darysim, penktadieni guldymas ketvirtam FOLFOX kursui. Nerimo dar labai daug. O siandien jis dar sustiprejo. Gal kas is parities atsiminsit: pries pirma kursa CEA buvo 2,21, o pries trecia 6,85. Nespejau del to daktares paklaust. Bet ar tai gali but, kad zymuo rodo gydymo neefektyvuma? :verysad:
Nete radau, gad sitas markeris gali didet del chemoterapijos. Kokia jusu patirtis?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Carolina049
post 2008 07 10, 21:07
Paskelbta: #75


Patyręs dalyvis
***

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 134
Prisijungė: 2006 12 19


Apdovanojimų: 0


Sveikos,

Kazkada rasiau cia i foruma, nes mamo mamai irgi ta pati liga... Na kol kas jai viskas gerai...
Ar esate girdejusios apie DCA? www.thedcasite.com
Pasiskaitykite informacija... Mama kol kas ju nevartoja, nes tai labai rizikinga. Bet jeigu jos sveitatos bukle pablogetu, jei vezys atsinaujintu pradetumem vartoti. Atsiunciau si vaista.
Jei, neduok Dieve, kazkuriai is jusu sveitata pablogetu, o gydytojai nelabai zinotu kaip padeti, kreipkites, duosiu si vaista. Nesinori tyleti, kai turiu kazka tokio, kas tikrai as manau gali padeti...
Sekmes visoms, bukite stiprios ir dziaukites gyvenimu kiek tik galite! Lepinkite save... :)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vaistininkas
post 2008 07 11, 15:04
Paskelbta: #76


Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 63
Prisijungė: 2008 01 23


Apdovanojimų: 0


Apie skystą kordicepsą vaistininkas mano taip:

70-80 proc. reiškia, kad 100 ml buteliuke turėtų būti apie 70-80 g kordicepso. T. y. pabandykite į 100 ml kavos puodelį įdėti 80 g (4/5 puodelio) kavos miltelių ir įpilti 20 ml (du valgomus šaukštus) vandens. Ar gausis skystis? Net jei tirpią kavą dėsite, geriausiu atveju gausis košė, bet ne skystis. Tai va, tai akių dūmimas. Tiek kordicepso yra fiziškai neįmanoma įdėti. Tie, kas taip rašo ir reklamuoja (aš turiu jų knygutę), yra beraščiai ir nesimokė mokykloje. O kiek yra iš tikro? Paklauskite jų, ką reiškia tas 70-80 proc. Jei bent kiek blaiviai mąstote ir turite jumoro jausmą, iš tų atsakymų skaniai pasijuoksit. Mano atveju nė vienas skystų kordicepsų platintojas negalėjo paaiškinti, kaip iš 80 proc. kietos (kad ir tirpios) medžiagos bei 20 proc. vandens padaryti skystį. Jie net nesuprato mano klausimo. O buvo net gydytojų. Nepasiduokite neišprususiems mokyklos nebaigusiems platintojams.

Beje, kordicepsas iš visų gydomųjų grybų mažiausiai tinka onkologinėms ligoms. Ne, nekenkia, bet jis ne tam sutvertas.

O taip manau aš, ką reiškia tas 70-80 proc. Yra skystų kordicepso preparatų (aš, pvz., turiu "kietų", kapsulėmis) su kitais grybais. Manau, kad tai ir reiškia: grybų mišinyje 70-80 proc. yra kordicepso, likutis - kiti grybai. Kažkiek to grybų mišinio yra ištirpinta pasaldintame vandeny (ar pan.), bet niekas nenurodo, kiek to mišinio yra ištirpinta. Pagal spalvą spėju, kad 15-20 ml buteliuke yra apie pusę gramo mišinio ar kordicepso.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Carolina049
post 2008 07 11, 15:35
Paskelbta: #77


Patyręs dalyvis
***

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 134
Prisijungė: 2006 12 19


Apdovanojimų: 0


PO TO, KAI METŲ METUS BUVO SAKOMA ŽMONĖMS, KAD CHEMOTERAPIJA YRA VIENINTELIS BŪDAS GYDYTI VĖŽĮ, PAGALIAU DŽONAS HOPKINSAS SAKO JUMS, KAD YRA ALTERNATYVUS METODAS

Naujausios žinios apie vėžį iš Džono Hopkinso


1 Visi žmonės turi vėžio ląstelių. Šių ląstelių standartiniais tyrimais neaptinkama tol.kol jų neprisidaugina iki keleto milijardų. Kai gydytojai vėžiu sergantiems pacientams sako, kad po gydymo jų organizmuose nebėra vėžio ląstelių, tai tiesiog reiškia, kad tyrimais nerandama šių ląstelių, nes jų yra mažiau, nei randamas kiekis.2.Per žmogaus gyvenimą, vėžio ląstelės pasireiškia nuo 6 iki 10 kartų.


3.Kai žmogaus imuninė sistema stipri, ji sunaikina vėžio ląsteles ir sustabdo jų dauginimąsi bei auglių susidarymą.4.Kai žmogus turi vėžį, tai rodo, kad jis turi daugialypį mitybos nepakankamumą. Tai gali būti dėl genetinių, aplinkos, maisto ar gyvenimo būdo priežasčių.


4.Kad išvengti daugialypio mitybos nepakankamumo, galima pakeisti dietą ir naudoti papildus, tuo sustiprinant imuninę sistemą.


6.Chemoterapija, tai greit augančių vėžio ląstelių nuodijimas, kuris taip pat naikina greit augančias naudingas ląsteles kaulų čiulpuose, virškinimo- žarnyno trakte ir t.t. ir gali pakenkti tokiems organams, kaip inkstai, kepenys, širdis, plaučiai ir kt.


7.Radiacija, naikindama vėžines ląsteles, taip pat degina, sudaro radus ir pažeidžia sveikas ląsteles, audinius ir organus.


8.Pirminis gydimas chemoterapija ir radiacija dažnai sumažina auglio dydį. Tačiau ilgai besitęsiantis chemoterapijos ir radiacijos naudojimas daugiau nebeveikia auglio naikinimo.


9.Kai organizmas nuo chemoterapijos ir radiacijos per daug užterštas toksinais, imuninė sistema arba su tuo susitaiko arba yra sunaikinama, taigi žmogus neatlaiko infekcijų ir komplikacijų.


10.Chemoterapija ir radiacija gali iššaukti vėžio ląstelių mutaciją ir jos tampa atsparios ir sunkiai sunaikinamos. Chirurginės operacijos taip pat gali sukelti vėžio ląstelių paplitimą kitose srityse.


11.Efektyvus vėžio nugalėjimo būdas yra marinti vėžio ląsteles badu, nemaitinant jų tuo, ko reikia jų dauginimuisi.


KUO MINTA VĖŽIO LĄSTELĖS


a.Cukrus yra vėžio maitintojas. Atsisakius cukraus, išsiima vienas svarbiausių maisto produktų vėžio ląstelėms. Cukraus pakaitalai, tokie kaip NutraSweet, Equal, Spoonful ir kiti yra pagaminti su asparkamu ir yra kenksmingi. Geriausias natūralus pakaitalas būtų Manukos (?) medus arba melasa, bet labai mažais kiekiais. Valgomoji druska yra chemiškai išbalinta. Geriausia alternatyva yra Bragfo(?) amino rūgštys arba jūros druska.


b.Pienas sukelia gleivų susidarymą, ypač skrandžio- žarnyno trakte. Vėžys minta gleivėmis. Atsisakius pieno ir pakeitus jį nesaldintu sojos pienu, vėžio ląstelės alksta.


c.Vėžio ląstelės veši rūgštinėje aplinkoje. Mėsos pagrindu sudaryta dieta yra rūgštinė, geriau yra valgyti žuvį ir šiek tiek paukštienos, nei jautieną ar kiaulieną. Mėsoje taip pat yra gyvulinių antibiotikų, augimo hormonų ir parazitų, kurie visi yra kenksmingi, ypač žmonėms su vėžiu.


d.Dieta susidedanti iš 80 proc. šviežių daržovių ir sulčių, neskaldytų grūdų, sėklų, riešutų ir trupučio vaisių kūne palaiko šarminę aplinką. Apie 20 proc. gali būti virtas maistas, įskaitant pupeles. Šviežios sultys duoda gyvus fermentus, kurie lengvai įsisavinami ir pasiekia ląstelių lygį per 15 min. neužteršdamos ir netrukdydamos sveikoms ląstelėms augti. Kad gauti gyvųjų fermentų, reikalingų sveikų ląstelių susidarymui, paragaukite ir gerkite šviežių daržovių sultis ( daugumos daržovių ir pupelių daigų) ir valgykite žalias daržoves 2-3 kartus per dieną. Fermentai žūna 40 laipsnių temperatūroje.


e.Venkite kavos, arbatos ir šokolado, kurie turi daug kofeino. Žalioji arbata yra geresnė alternatyva ir ji turi vėžio nugalėjimo savybių. Vanduo- geriausia gerti išvalytą ar filtruotą vandenį, kad išvengti žinomų toksinų ir sunkiųjų metalų esančių vandentiekio vandenyje. Distiliuotas vanduo ytra rūgštinis, venkite jo.


12.Mėsos baltymai yra sunkiai virškinami ir tam reikia daug virškinimo fermentų. Nesuvirškinta mėsa žarnyne pradeda pūti ir atsiranda dar daugiau toksinų.13.Vėžio ląstelės turi tvirtą baltymų apdangalą. Susilaikant, ar valgant mažiau mėsos lieka daugiau fermentų galinčių paveikti vėžio ląstelių baltymines sieneles ir leidžia organizmo ląstelėms kovotojoms sunaikinti vėžio ląsteles.


14.Kai kurie paildai stiprina imuninę sistemą (IP6, Flor-ssence, Essiac, anti-oxidants, vitamins, minerals, EFAs ir kt.) ir leidžia organizmo ląstelėms kovotojoms sunaikinti vėžio ląsteles. Yra žinoma, kad kai kurie papildai, tokie kaip vitaminas E sukelia apoptozę arba programuojamą ląstelių mirtį, natūralų organizmo metodą atsikratyti pakenktomis, nenorimomis ar nereikalingomis ląstelėmis. Žinomiausias papildas, kurį galima nusipirkti yra IMMUNE-ACE pagamintas Virabioics.


15.Vėžys- tai proto, kūno ir dvasios liga. Iniciatyvi ir pozityvi dvasia padės kovotojui su vėžiu išgyventi. Pyktis, negalėjimas atleisti, kartėlis įveda kūną į stresinę, rūgštingą aplinką. Išmok išlaikyti mylinčią, atleidžiančią dvasią. Išmok atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu.


16.Vėžio ląstelės negali tarpti deguonimi prisotintoje aplinkoje. Kasdien mankštinkitės ir giliai kvėpuokite tam , kad gautumėte daugiau deguonies pasiekiančio ląstelių lygį. Deguonies terapija yra dar vienas būdas vėžio ląstelių naikinimui.


( PRAŠAU, PERSIŲSKITE ŠIĄ INFORMACIJĄ ŽMONĖMS, KURIAIS RŪPINATĖS)Daršakas Hathi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gabija.
post 2008 07 12, 10:28
Paskelbta: #78


Ištikimas dalyvis
****

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 309
Prisijungė: 2007 09 16

Pirmas vaikas:1976 09 09
Antras vaikas:1982 02 28

Apdovanojimų: 0Naujausios žinios apie vėžį iš Džono Hopkinso

O dieve kaip viskas paprasta, jei tik būtų taip paprasta. :oh
Šias tiesas tik nesukoncentrutas galima rasti daugelyje knygų.
Kai baigsiu tradicinį gydymą , remisijos laikotarpiu galima išbandyti ir tai.

Geros dienos :4u: :4u: :4u:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rasų lanka
post 2008 07 13, 17:47
Paskelbta: #79


Super senbuvis
*******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 2093
Prisijungė: 2008 06 26


Apdovanojimų: 0


Adis,

Labai reikia iš Jūsų informacijos,kadangi Jūs buvot susidūrusi su Taxoliu ir Gemzaru.Būčiau labai dėkinga.
1.Kokiais vaistukais vadavotės nuo temperatūros?
2.Ar duoda chemiją,jei yra temperatūros iki 38 C.(Mūsų trečiadienį laukia antra Gemzaro dalis,o temperatūra vis laikosi ir didelis silpnumas).
3.Ar Jūsų atveju po Gemzaro antros dalies šalutiniai poveikiai buvo lygiai tokie pat,kaip po pirmos dalies?
4.Ar Jūs po lašinimo namie vartodavot Dexametazoną.Jei taip,tai kiek dienų ir po
kiek tablečių?Mamytei gydytoja sakė, kad po 5 du kartus per dieną,neviršyti 12 tablečių.Bet vis tiek nesupratom,ar čia jos padėjo,ar kaulų ir sanarų skausmas savaime praėjo kai jiems to reikėjo.

Jūs daug žinote ir turite daug informacijos,todėl turiu tokį keistoką klausimą.Prašau nesupykti:Ar esate kur nors skaičiusi ar sutikusi žmogų ,kurio
žymuo būtų labai labai didelis,t.y. kiek didžiausias jis gali būti? :geda2:

Sėkmės Jums dideliausios ir sveikatos! :wub: :4u:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinacea
post 2008 07 13, 19:34
Paskelbta: #80


Ekstra senbuvis
******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1201
Prisijungė: 2003 05 11
Vieta: Vokietija, Südwestpfalz

Pirmas vaikas:mergica 2003 07 03
Antras vaikas:mergica 2005 05 19

Apdovanojimų: 0


As ne Adis, bet mano mamai taikoma shi schema.. Ketvirtadiei gavo trecia "seansa" chemijos.. Jos zymuo po pirmo chemijos kurso buvo 225 .. smarkiai didesniu nelabai ir buna.. manyciau :unsure: Po pirmos ir antors chemijos jautesi labai prastai, ypac pykino smarkiai ir skaudejo vidurius, lauze kaulus ir kamavo smarkus silpnumas. Po trecsio, dabar ketvita diena - jau daug geriau - pykinimo nebeliko, lauzo kaulus tik ir silpnumas likes - pakiles pulsas ir zemas spaudimas.. ..
Temperaturos nebuvo, bet kliek zinau del to, kad ji Prednizolona vartojo (2 tabletes).. Po Gemzaro mamai kaulu neskaudejo, tik pykinimas paashtredavo, tiksliau - seiletekis, kaip kad ji sako.
Del Dexametazono nezinau.. bet galiu paklaust..

Po trecios cheimojs mamai kur kas geriau, ir ash labai labai dziaugiuosi :super :super tikiuosi, kad baidykles metastazes traukiasi :ax:

Šią žinutę redagavo Pinacea: 2008 07 13, 19:35
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
adis
post 2008 07 13, 19:39
Paskelbta: #81


Ekstra senbuvis
******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1579
Prisijungė: 2004 09 15


Apdovanojimų: 0


QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 13, 18:47)
1.Kokiais vaistukais vadavotės nuo temperatūros?
*


Aš vaistų nuo temperatūros nevartojau, net kai buvo 39,8°C. Daug skysčių, arbatų: liepžiedžių, aviečių. Man temperatūra krisdavo savaime, naktį išprakaituodavau, ryte jau būdavo apie 37,5–38°C. Kadangi mažiems vaikams iki 38°C temperatūros kažkada vaikų gydytoja patarė nemažinti, pagal tą patirtį elgiausi ir aš. Šiaip įprasti vaistai: paracetamolis arba visi su ibuprofenu (ibumetinas ar panašūs). Tik jų yra nemažas poveikis kepenims. Mano kepenų fermentai buvo labai pakilę, tai ir dėl to vaistų nenaudojau. Baigus gydymą viskas vėl normoje.
Jeigu labai kyla temperatūra, padeda viso kūno ištrynimas degtine arba skiestu spiritu. Kai pradeda prakaituoti ir pasidaro karšta – būtinai nusikloti, leisti kūnui vėsti. Man būdavo su šaltkrėčiu, tai kol šalta apsiklodavau, kuo tik turėdavau. Gulėdavau po kalnu patalų... :D
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 13, 18:47)
2.Ar duoda chemiją,jei yra temperatūros iki 38 C.(Mūsų trečiadienį laukia antra Gemzaro dalis,o temperatūra vis laikosi ir didelis silpnumas).
*


Chemiją leidžia, kai temperatūra 38°C. Jei didesnė atideda. Man ji po pirmosios dalies (taksolio ir gemzaros) krisdavo savaime, tai prieš antrąją dalį – gemzarą, nesiekdavo 38 °C.
Po gemzaros laikydavosi iki kitos chemijos stabiliai, tik pastebėjom, jog deksametazonas – numuša, tai su jo pagalba jau atvykdavau į sekančią chemiją be jokios temp.
P. s. Būtinai informuokite gydytoją, kai atvyksite, o geriausia, kad rytoj pasiskambintumėte ir aptartumėte esamą situaciją...

Iki trečiadienio dar dvi dienos, nemažai visai.

QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 13, 18:47)
3.Ar Jūsų atveju po Gemzaro antros dalies šalutiniai poveikiai buvo lygiai tokie pat,kaip po pirmos dalies?
*


Ne. Po pirmosios dalies buvo daugiau gripinio pobūdžio: su galvos skausmu, kaulų ir raumenų „laužymu-sukimu“. Vien tik po gemzaros: buvo bėrimas, ir šiaip temperatūra su šaltkrėčiu ir aukštai temperatūrai būdinga savijauta, silpnumu.
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 13, 18:47)
4.Ar Jūs po lašinimo namie vartodavot Dexametazoną.Jei taip,tai kiek dienų ir po
kiek tablečių?Mamytei gydytoja sakė, kad po 5 du kartus per dieną,neviršyti 12 tablečių.Bet vis tiek nesupratom,ar čia jos padėjo,ar kaulų ir sanarų skausmas savaime praėjo kai jiems to reikėjo.
*


Taip. Iki 6 tab. per dieną; 3xpo 2. Nuima kaulų laužymą ir sąnarių skausmą. Gal kiekis priklauso nuo svorio? Mano svoris chemoterapijos metu buvo 50 kg.
Aš bandžiau pirmas chemijas nevartoti deksametazono: labai skaudėjo 5, o gal visas 7 dienas. Po antrosios: pirmąją dieną dar kentėjau, vėliau nusprendžiau vartoti: atsakingai galiu pasakyti, padeda. Kodėl pradžioje bandžiau pakentėti? Vėl dėl tų kepenų ir pašalinio vaistų poveikio. Aš laikausi nuomonės, kuo mažiau vaistų – tuo geriau. Tačiau, kai skausmas ima viršų, nebegali kentėti, tada ir tik tada...
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 13, 18:47)
Ar esate kur nors skaičiusi ar sutikusi žmogų ,kurio
žymuo būtų labai labai didelis,t.y. kiek didžiausias jis gali būti? 
*


Nežinau. Vėl, būtinai informuokite gydytoją.
1) galima tyrimo klaida.
2) chemoterapija iškreipia rodmenis, vyksta naviko irimas.
3) chemoterapija neveiksminga, navikas nepasiduoda gydymui.

Manau, kad gydytoja turės omeny, tačiau kažkokių radikalių sprendimų, pvz., nutraukti chemoterapiją arba keisti medikamentą kitu, nesiims. Greičiausiai po 3 chemoterapijos paskirs kontrolinius tyrimus: echoskopiją arba KT (kompiuterinę tomografiją).

Šią žinutę redagavo adis: 2008 07 13, 20:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
adis
post 2008 07 13, 19:58
Paskelbta: #82


Ekstra senbuvis
******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1579
Prisijungė: 2004 09 15


Apdovanojimų: 0


QUOTE(Pinacea @ 2008 07 13, 20:34)
Skaudejo vidurius...
Seiletekis, kaip kad ji sako. 
*


Taip buvo ir man. Ypač per pirmąsias. Dar iškreiptas skonis, visą laiką „sūrios“ seilės. Toks jausmas, kad burnoje turėtum druskos žiupsnelį.
Padeda kramtoma guma, imbieras.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rasų lanka
post 2008 07 13, 20:12
Paskelbta: #83


Super senbuvis
*******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 2093
Prisijungė: 2008 06 26


Apdovanojimų: 0


QUOTE(Pinacea @ 2008 07 13, 21:34)
As ne Adis, bet mano mamai taikoma shi schema.. Ketvirtadiei gavo trecia "seansa" chemijos.. Jos zymuo po pirmo chemijos kurso buvo 225 .. smarkiai didesniu nelabai ir buna.. manyciau :unsure: Po pirmos ir antors chemijos jautesi labai prastai, ypac pykino smarkiai ir skaudejo vidurius, lauze kaulus ir kamavo smarkus silpnumas. Po trecsio, dabar ketvita diena - jau daug geriau - pykinimo nebeliko, lauzo kaulus tik ir silpnumas likes - pakiles pulsas ir zemas spaudimas.. ..
Temperaturos nebuvo, bet kliek zinau del to, kad ji Prednizolona vartojo (2 tabletes).. Po Gemzaro mamai kaulu neskaudejo, tik pykinimas paashtredavo, tiksliau - seiletekis, kaip kad ji sako. 
Del Dexametazono nezinau.. bet galiu paklaust..

Po trecios cheimojs mamai kur kas geriau, ir ash labai labai dziaugiuosi  :super  :super tikiuosi, kad baidykles metastazes traukiasi :ax:
*


Labai dėkui,kad atsiliepėte.Žinojau,kad Jūsų mamytė gauna tą pačią schemą ,kažkurią dieną interesavausi,kaip jūsų mamytė laikosi,nes mums tai irgi aktualu.O ji,kad kaulų ir raumenų mažiau skaudėtų nieko nevartoja,ar šiaip kenčia?Mano mamytės nepykina,tik tie skausmai kauluose ir raumenyse nepakeliami,nors skaudėjo tik 2 paras.Dabar neramina ta temperatūra ir didelis silpnumas.O kraujukas normaliai atsistato po seansų,ar reikia vaistukų pagalbos jam atstatyti?

Nesuprantu žymens 1196. :verysad:Žinau,kad tai labai blogai,bet nežinau,kiek buvo prieš pirmą chemijų ratą :verysad: Bandome laikytis. :unsure:

Linkiu stiprybės ir kantrybės Jūsų mamytei :mirksiukas: :4u: Džiaugiuosi,kad ji jaučiasi geriau.Jums taip pat sveikatos ir viso ko geriausio Jūsų šeimai :wub:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
adis
post 2008 07 13, 20:37
Paskelbta: #84


Ekstra senbuvis
******

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1579
Prisijungė: 2004 09 15


Apdovanojimų: 0


QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 13, 21:12)
O kraujukas normaliai atsistato po seansų,ar reikia vaistukų pagalbos jam atstatyti?
*


Man kraujo rodmenys labiau krisdavo po mažosios chemijos (gemzaros). Tada reikėdavo vaistų: grasalvos. Užtekdavo 1 ampulės. Kraujo tyrimus pasidarydavau prieš didžiąją chemiją (taksolis+gemzara) maždaug prieš 3-4 dienas. Susileidus grasalvą, per tiek laiko kraujas atsistatydavo. Po didžiosios chemijos (taksolio + gemzaros) kraujo rodmenys krisdavo, bet ne tiek, kad reikėtų vaistų.
Dėl temperatūros ir kraujo chemija nebuvo atidėta. Buvo atidėta dėl alerginės reakcijos. Galima atidėti iki 2 savaičių. Nieko tokio, ilgiau, jau nelabai gerai.

P. s.Po IV chemijos ciklo kraujas atsistatydavo savaime, jokių vaistų nebereikėjo. O sako, kuo toliau tuo blogiau. Nebūtinai.

Pasakykit mamytei, baigsis chemija ir didžioji dalis visų nemalonumų pranyks. Man liko tik aptirpę kojų pirštai ir tai nepastoviai, bet tai toks mažmožis...

Atsiprašau, rašiau apie deksametazoną 3xpo 2 tab. per dieną: tris dienas po didžiosios chemijos (taksolio+gemzara) sulašinimo.

Šią žinutę redagavo adis: 2008 07 13, 20:48
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

50 Puslapiai: « < 5 6 7 8 9 > » 
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0
 Lo-Fi versija Dabar: 2017 02 25, 16:12

Atsakomybļæ½s apribojimas