Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Sveikos nestukes is patyrusios mamytes!
Gal kas galit patart,kada reiktu apsilankyti pas gine,is nestumo testo pamacius,jog esi nestuke.gif

Aciu is anskto tongue.gif
Atsakyti
Na aš vakar pamačiau tas juosteles blush2.gif o eisiu savaitės pradžioje nes norisi įsitikinti ar viskas gerai ten, ir ar tai tikrai nestuke.gif . Po to kažkaip reiks eit beveik kas mėnesį- nepamenu. Mane tai veja nekantrumas ir noras įsitikinti vaikučio ar savo sveikata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutė*: 15 kovo 2008 - 13:32
sužinojusi , kad laukiuosi, pas ginę ėjau būdama 5 savaičių kažkur, tai gydytojos nuomone per anksti, sakė galėjau apie 7-8 ateiti, bet juk jūs pačios suprantat, kad man be galo norėjosi sužinot ar viskas gerai ir pan.
antrą kartą manau eisiu kokių 7 savaičių, nes tada jau ir ehco mano kaip širdutė plaką wub.gif
Atsakyti
Pirmą kartą pas gine. ėjau penkių savaičių nestuke.gif antrą kartą planuoju dvyliktą savaitę keliauti 4u.gif

O šeip ginekologė minėjo, kuo mažesnė intervencija į organizmą, esant mažam nėštumo terminui - tuo saugiau kūdikiui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Okei: 15 kovo 2008 - 17:57
Nelauk jokių ten tinkamų/netinkamų terminų - eik ir bus ramu mirksiukas.gif As pati pas ginę iškart užsiregistravau, kai tik apnėštėjau. O ir registracija toks dalykas - kada užsimanęs nepapulsi (nes pasirinkau populiarią, visų nugirtą ginekologę).
Beje, kai pas ją lankiausi pirmąkart, mano nėštumui buvo 5 sav ir 4 d , o ginė plakančią širdutę jau matė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 15 kovo 2008 - 18:00
QUOTE(dovile01 @ 2008 03 15, 18:59)
Nelauk jokių ten tinkamų/netinkamų terminų - eik ir bus ramu  mirksiukas.gif As pati pas ginę iškart užsiregistravau, kai tik apnėštėjau. O ir registracija toks dalykas - kada užsimanęs nepapulsi (nes pasirinkau populiarią, visų nugirtą ginekologę).
Beje, kai pas ją lankiausi pirmąkart, mano nėštumui buvo 5 sav ir  4 d , o ginė plakančią širdutę jau matė  g.gif


Papildyta:
QUOTE(Livija27 @ 2008 03 15, 21:43)



Aciu visoms atsakiusioms smile.gif
Labai mane nuraminote!!!
Tiesa pasakius,jau buvau pas gine...labai laukiau to vizito,kad patvirtintu,kad viskas ok ir patartu,ka toliau daryti,kaip maitintis ir t.t. Ir ka...ji pasijuoke,kad per anksti atlekiau,nors,mano paskaiciavimas,jau 1 men. nestuke.gif
Liepe ateit dar po keliu sav. Tada ir krauja tikrins,ir kortele uzves,ir t.t. O ar nereiketu to kuo anksciau padaryt? Kaip tik turetu dziaugtis,kad rupinuosi savo sveikata. Gerai dar,kad technikos amziuj gyvenam:daug informacijos internete,knygose...Tai truputi pasiskaiciau. Bet vis tiek pasipiktinau savo gine schmoll.gif
Suprantu,kad ji tokiu per savo praktika daug mate,bet gi man pirmas kartas,viskas nauja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Livija27 @ 2008 03 15, 21:50)
Papildyta:
Aciu visoms atsakiusioms smile.gif
Labai mane nuraminote!!!
Tiesa pasakius,jau buvau pas gine...labai laukiau to vizito,kad patvirtintu,kad viskas ok ir patartu,ka toliau daryti,kaip maitintis ir t.t. Ir ka...ji pasijuoke,kad per anksti atlekiau,nors,mano paskaiciavimas,jau 1 men. nestuke.gif
Liepe ateit dar po keliu sav. Tada ir krauja tikrins,ir kortele uzves,ir t.t. O ar nereiketu to kuo anksciau padaryt? Kaip tik turetu dziaugtis,kad rupinuosi savo sveikata. Gerai dar,kad technikos amziuj gyvenam:daug informacijos internete,knygose...Tai truputi pasiskaiciau. Bet vis tiek pasipiktinau savo gine  schmoll.gif
Suprantu,kad ji tokiu per savo praktika daug mate,bet gi man pirmas kartas,viskas nauja  blink.gif


Tai jei gerai jautiesi, tai nesijaudink, o 4-ių savaičių tikrai jokio reikalo nėra eit, dar net širdelė neplaka. Aš ėjau 5-ą sav. matė tik kad vaisius gimdoje, tai teko eit 7-ą, žiūrėt ar širdelė plaka. Dar patekau pas tokią, kuri kiekvieną kartą ultragarsu tikrino, 7-ą mėn sužinojau, kad pagal LT įstatymus tiriama 12-ą ir 40-ą savaitę, nes nuo dažno tikrinimo gali anksčiau gimti vaisius ir pan. O jai tikriausiai dzin buvo ant vaisiaus sveikatos, juk ultragarsas 35lt. Tai dabar ir nežinau, ar 36-ą savaitę šiaip gimė ar dėl dažno tikrinimo UG g.gif
Atsakyti
Vat man irgi įdomu..... su tais "per anksti atėjimais"

Nu koks čia anksti ne anksti. Gal man pvz. gyvenimo būdą reikia keisti ir norėčiau kuo greičiau sužinoti. Juk ir nesilaukinačios moterys profilaktiškai eina pas ginekologus?


Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2008 03 15, 22:57)
Vat man irgi įdomu..... su tais "per anksti atėjimais"

Nu koks čia anksti ne anksti. Gal man pvz. gyvenimo būdą reikia keisti ir norėčiau kuo greičiau sužinoti. Juk ir nesilaukinačios moterys profilaktiškai eina pas ginekologus?


Papildyta:
QUOTE(Livija27 @ 2008 03 16, 10:51)



Na,as irgi sutinku,kad ultragarsui ar echoskopui dar per anksti...bet kaip gali buti per anksti patart,kokius vitaminus gerti,kokio fizinio kruvio atsisakyti ir t.t.
Nors ji ir teisi, yra ir grazesniu budu apie taui pasakyti doh.gif
Ejau pas gine visa tokia pakyleta,o isejau tokia sugniuzdyta,kad isedusi i automobili apsiverkiau verysad.gif

Na,ka, lauksiu dar kelias sav.
Beje,cia ne i tema,bet gal kas galetu rekomenduoti kokia gera gine Klaipedoje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2008 03 15, 22:57)
Vat man irgi įdomu..... su tais "per anksti atėjimais"

Nu koks čia anksti ne anksti. Gal man pvz. gyvenimo būdą reikia keisti ir norėčiau kuo greičiau sužinoti. Juk ir nesilaukinačios moterys profilaktiškai eina pas ginekologus?


reikia nueiti tik suzinojus ne tam,kad pulti keisti gyvenimo buda,o tam,kad gydytojas patvirtintu,kad pastojimas vietoje t.y. gimdoje, o ne kazkur kitur.
Atsakyti
QUOTE(Livija27 @ 2008 03 16, 11:00)
Papildyta:
Na,as irgi sutinku,kad ultragarsui ar echoskopui dar per anksti...bet kaip gali buti per anksti patart,kokius vitaminus gerti,kokio fizinio kruvio atsisakyti ir t.t.
Nors ji ir teisi, yra ir grazesniu budu apie taui pasakyti doh.gif
Ejau pas gine visa tokia pakyleta,o isejau tokia sugniuzdyta,kad isedusi i automobili apsiverkiau  verysad.gif

Na,ka, lauksiu dar kelias sav.
Beje,cia ne i tema,bet gal kas galetu rekomenduoti kokia gera gine Klaipedoje? ax.gif


Fu, kokia nesupratinga papuolė... wacko.gif Jai, aišku, tai kasdienis dalykas (su stipriai "nėštesnėm" reikalų turėt), tai ir pasijuokė nepagalvojus, kad Tau skaudu... Man kai testas dvi juosteles parodė, aš gerą savaitę ginekologę rinkausi, nes tos ambulatorijose sėdinčios (gink Dieve, ne visos!) darbais perklautos ir neturi laiko akių nuo popierių pakelt. O aš ant tokios "užsirovusi" bučiau iki pat gimdymo nekėlus kojos į jokią gimdymo įstaigą schmoll.gif Vat todėl privatininkės su rekomendacijomis ieškojau. Pagelbėjo SuperMama ax.gif Deja, nesu klaipėdietė, bet manau kad pagooglinus rasi, ko ieškai mirksiukas.gif Sėkmės!
Atsakyti
Siaip jei komplikaciju pozymiu nera, skausmu ar tepimu tikrai nera ko ten anksti eiti. Vienintelis dalykas del ko einam tai musu didelis noras suinoti ar viskas gerai, bet realiai jos paprasciausiai nemato pradzioj nieko.. Nebent gali nustatyti ar vietoj nestumas, bet dazniausiai jei nestumas ne vietoj pasireiskia ivairus salutiniai pozymiai. Gi uzsienyje daug kur naturaliai pastojusias ziuri anksciausiai nuo 12tos savaites

Kazkuri pasake "noriu suzinoti kad zinociau ar keisti gyvenimo buda", tai nestumo testas tam ir reikalingas jeigu ka... jei jau du ar trys parode dvi juosteles, tai gali buti tikra kad laikas keisti... o jei jau ir tai nenuramina, pasidaryk kraujo tyrima

Beje, paciai anksti nestumas buvo pradetas ziureti, nes buvo pasirode kraujo penkta savaite... tai pirmaja puse nestumo visa ant itampos "ar viskas gerai"... bet kasdien ultragarsu niekas neziuri... o be jo niekas ir nesimato, tik pacios augantis pilvukas nestuke.gif

tad visom tik pastojusiom reiktu ismokti nusiraminti ir su optimizmu laukti didesnio nestumo, tada bent jau tikrai daugiau pasakys ir nereikes nervintis del isvaranciu lauk ginekologiu

O del privatininkiu, tai zinoma jos priima ir paziuri, gi joms uz tai pinigus kas karta mokat doh.gif
Atsakyti