Įkraunama...
Įkraunama...

Tualetai sode ar sodyboje

Gal teko kam pirkti bio touletą ir žinote kur būtų galima jų įsigyti. Nes ruošiamės pirkti seną sodybą, o joje yra tik lauko touletas, palūžęs. Tai dabar su vyru sugalvojom, kad gal laikinai reikėtų dėl vaiko pasistatyti namuke mažą bio touletą, aišku nekenktų ir man naktį, nes esu bailė.
O kaip jūs sprendžiate šią problemą, kur nėra touletų.
Atsakyti
biotuoleta brangus ir vargu ar reikalingas. Persvariai isvalo, na nebent jei su isvalytu vandeniu darzus laistysit....
As galvoju rengtis uz 6 tukst.litu (su viskuom) tokia uzkasama po zeme sisterna kuriai nereikia padavinet oro.
Atsakyti
QUOTE(cherry coke @ 2005 05 22, 17:34)
biotuoleta brangus ir vargu ar reikalingas. Persvariai isvalo, na nebent jei su isvalytu vandeniu darzus laistysit....
As galvoju rengtis uz 6 tukst.litu (su viskuom) tokia uzkasama po zeme sisterna kuriai nereikia padavinet oro.


Na gal biotualetas pigiau (manau, kad ten buvo kalbeta apie taip sakant mobilu tualetuka- tokia kaip deze)- nezinau tiksliai, bet apie kokius 500 kainuoja. o paskui keiti ta turini.

Bet man tai lauke smagiau ir greiciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry coke @ 2005 05 22, 17:34)
biotuoleta brangus ir vargu ar reikalingas. Persvariai isvalo, na nebent jei su isvalytu vandeniu darzus laistysit....
As galvoju rengtis uz 6 tukst.litu (su viskuom) tokia uzkasama po zeme sisterna kuriai nereikia padavinet oro.

tai ar ne pigiau būtų įsirengti namelyje?
O kas tai per cisterna, man dar neteko girdėti apie tokią? kur būtų galima pasiskaityti?
Atsakyti
ja namuose ir irengtu. O uzkastu kurnors po langais. Pasiskaityk cia:
www.tikresta.lt

p.s.ka tik paziurejau i informacini lapa, pasirodo su visa sistema kainuotu apie 8000lt.
turiu ir ju e-mail:
tikresta@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry coke: 22 gegužės 2005 - 19:07
Apie kazkokia kanalizacijos sistema, kur cisterna ikasama i ja pilamas kazkoks skystis, ir kai padarai jis kazhkaip suveikia ir neutralizuoja ismatas, esu girdejusi, kad reikia nuolat naudotis wc, o jei ilgiau nesinaudoti zadi- tai reikia kaimyno prasyti kad reguliariai pasitustinti ateitu wink.gif ne kitaip nueis vejais visa sistema. TAi gal sode ar sodyboje, kur ne nuolat gyvenama- nelabai gerai butu.
Atsakyti
sitas, kur idejau nuoroda veikia anaerobiniu bakteriju pagalba, bet kartais ir jas reikia kazkuo specialiu paserti. Jei grizti i troba tik po metu tai turi supilti dviguba porcija "maisto". As teiravausi atstovo, jis man taip paaiskino.

vadinas JPR sistema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry coke: 22 gegužės 2005 - 19:42
QUOTE(cherry coke @ 2005 05 22, 19:41)
sitas, kur idejau nuoroda veikia anaerobiniu bakteriju pagalba, bet kartais ir jas reikia kazkuo specialiu paserti. Jei grizti i troba tik po metu tai turi supilti dviguba porcija "maisto". As teiravausi atstovo, jis man taip paaiskino.

vadinas JPR sistema


gal per pora metu pakeite kazka, nes tada buvo kalba ne apie metus, o apie savaite ar dvi. Gal koks mazesne talpo ten, nu nezinau tiksliai.
Arba ten dezinformacija kokia buvo.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 22, 21:41)
gal per pora metu pakeite kazka, nes tada buvo kalba ne apie metus, o apie savaite ar dvi. Gal koks mazesne talpo ten, nu nezinau tiksliai.
Arba ten dezinformacija kokia buvo.

man rodos,kad tas, kuris be maisto isbutu tik apie 2 savaites yra su aerobinem (reikalaujanciom oro) bakterijomis, o tas, kuri as rodau-anaerobinem (nereikalaujanciomis oro). Ju mitybos iprociai skirtingi smile.gif) . Be to joms karts nuo karto reik aktyvatoriaus pabert, tada reciau reikia valyti ( valymas paprastai karta i 6 men, jei nuolat gyvenama)
Siaip jei kam reikia, as galiu ta lapa su informacija nuskanuot ir i e-mail permest. Zodziu jeigu kas, tai rasykit asmenine zinute.
Atsakyti
o as uz biotuoletus, ypac soduose ir sodybose, kada bunat tik savaitgali. dabar kaip tik teti ikalbejau, toki pirkti.maziau vargo, negu su pastatoma lauko tuoletu. pastatei kur nors ie rami galva.be to atostogaujant prie ezeru ir pan. ji galima visada pasiimti kartu
mobilus biotuoletai susideda is dvieju daliu.ta dalis, kur viskas nuteka, buna skirtingu talpu. tetis rado diziausia 21 l kaune senukuose, ir kainuoja ji apie 360lt.
parasysiu saitu apie biotuoletus adresa www.tretford.ru arba www.tretford.com. galesi paskaityti, daugiau suzinosi.o analogiski biotuoletai parsiduoda ir pas mus
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 05 23, 12:39)
o as uz biotuoletus, ypac soduose ir sodybose, kada bunat tik savaitgali. dabar kaip tik teti ikalbejau, toki pirkti.maziau vargo, negu su pastatoma lauko tuoletu. pastatei kur nors ie rami galva.be to atostogaujant prie ezeru ir pan. ji galima visada pasiimti kartu
mobilus biotuoletai susideda is dvieju daliu.ta dalis, kur viskas nuteka, buna skirtingu talpu. tetis rado diziausia 21 l kaune senukuose, ir kainuoja ji apie 360lt.
parasysiu saitu apie biotuoletus adresa www.tretford.ru arba www.tretford.com. galesi paskaityti, daugiau suzinosi.o analogiski biotuoletai parsiduoda ir pas mus


Ačiū tau už informaciją.
Tai kaip supratau analogiškų ar panašių galima nusipirkti Senukuose?
Atsakyti
senukuose jie praktiskai tokie patys pagal isvaizda ir sandara, tik uzrasai ir skaiciukai skirias.
Atsakyti