Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis prakaitavimas

Turiu tokią problemėlę, kelis kartus per savaitę naktį taip suprakaituoju, kad net paklodė ir antklodė būna šlapia blink.gif Dieną viskas normaliai, delnai irgi visada sausi, nu bet naktim, košmaras. Seniau taip nebūdavo g.gif
Gal kuri turėjot tokią problemą? Nežinau ką daryti, trukdo normaliai gyventi sad.gif
Atsakyti
sveika, nezinau ar tai cia su kuom surista, bet tai gali buti su skydliaukes padidejimu ar panasiai. nes man panasiai budavo, tai gdyytoja ir klause ar prakaituoju nakti, nes tai pasrodo yra vienas is pozymiu del pasikeitusios skydliaukes. g.gif
Atsakyti
As tai savaite pries menesines ,labai prakaituoju nakti -taip yra jau seniai tai nelabai pergyvenu.
Atsakyti
QUOTE(cilija @ 2005 05 23, 09:07)
sveika, nezinau ar tai cia su kuom surista, bet tai gali buti su skydliaukes padidejimu ar panasiai. nes man panasiai budavo, tai gdyytoja ir klause ar prakaituoju nakti, nes tai pasrodo yra vienas is pozymiu del pasikeitusios skydliaukes. g.gif


Taigi, kad arba mano gyd. niekam tikusi arba mano skydliaukė tvarkoj. Savo iniciatyva dariausi mokamus kraujo tyrimus del skydliaukes hiperfunkcijos, tipo normos ribose. O tas prakaitavimas tęsiasi jau pora metų, bet kartais rodos suaktyvėja labiau, nu nusibodo man pastoviai šlapiai prabusti. Kartais ryte jaučiuosi normaliai, t.y.sausa, paskui dar pusvalandžiui užmiegu, nu ir šakės - galima gręžti g.gif
Dar vieną kartą seselė užsiminė apie galimą tuberkuliozę, bet ne plaučių, o kitų organų, o daktarė tai galvoja, kad aš per šiltai užsikloju miegodama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 23, 09:31)
Taigi, kad arba mano gyd. niekam tikusi arba mano skydliaukė tvarkoj. Savo iniciatyva dariausi mokamus kraujo tyrimus del skydliaukes hiperfunkcijos, tipo normos ribose. O tas prakaitavimas tęsiasi jau pora metų, bet kartais rodos suaktyvėja labiau, nu nusibodo man pastoviai šlapiai prabusti. Kartais ryte jaučiuosi normaliai, t.y.sausa, paskui dar pusvalandžiui užmiegu, nu ir šakės - galima gręžti  g.gif
Dar vieną kartą seselė užsiminė apie galimą tuberkuliozę, bet ne plaučių, o kitų organų, o daktarė tai galvoja, kad aš per šiltai užsikloju miegodama  blink.gif


Pabandyk pasekti ,kokia būna tavo kūno temperatūra vakare ir ryte-esant tuberkuliozei,ji dažniausiai vakarais būna 37 C su keliom dalelėmis,rytais nėra.Prakaitavimas naktimis gali būti vienas iš TBC požymių.
Atsakyti
Man irgi tas pats, apsiskaiciua internete ir dabar laukiu eilej skydliauke issitirti...T.P. girdejau ir kad tai vienas is tuberkuliozes pozymiu...o kaip isistirti ar sergi ta tuberkulioze ar ne, jei tai ne plauciu o kitu organu...?
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2005 05 24, 14:38)
Pabandyk pasekti ,kokia būna tavo kūno temperatūra vakare ir ryte-esant tuberkuliozei,ji dažniausiai vakarais būna 37 C su keliom dalelėmis,rytais nėra.Prakaitavimas naktimis gali būti vienas iš TBC požymių.


Mano temperatūra dažniausiai būdavo 37.0-37.3. Ir taip net gerai nepamenu nuo kada, gal kokia pora metų. Kartais neaišku nuo ko nukrisdavo, po savaitės vėl pakildavo. Neseniai sugėriau antibiotikų kursą nuo žiauraus kosėjimo, po žiemos peršalus buvau. Po jo ir temperatūra nukrito, neaišku ar ilgam. Va dabar 36.8, ale nepatingesiu ir vakare pasimatuosiu g.gif
Atsakyti
Man tai būna kai išgeriu vakare litrą alaus, tai visą naktį prakaituoju blush2.gif
O jei pusę litto, na vieną butelką, tai nieko, kazkaip normaliai smile.gif
Gal tu isgeri per daug skyscių ir organizmas jų taip atsikrato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaida @ 2005 05 25, 07:12)
Mano temperatūra dažniausiai būdavo 37.0-37.3. Ir taip net gerai nepamenu nuo kada, gal kokia pora metų. Kartais neaišku nuo ko nukrisdavo, po savaitės vėl pakildavo. Neseniai sugėriau antibiotikų kursą nuo žiauraus kosėjimo, po žiemos peršalus buvau. Po jo ir temperatūra nukrito, neaišku ar ilgam. Va dabar 36.8, ale nepatingesiu ir vakare pasimatuosiu  g.gif

Pasitark su gydytoju,pasakyk,kad ilgą laiką pakarščiuoji,pasidaryk Mantu mėginį.Bus ramiau,gal tai visai ne TBC.Tačiau pakilusi temperatūra neturėtų būti tokį ilgą laiką,gal yra koks nors lėtinis uždegimas?
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 05 25, 07:59)
Gal tu isgeri per daug skyscių ir organizmas jų taip atsikrato  g.gif


Tikrai ne, greičiau jau per mažai naudoju skysčių sad.gif
Atsakyti
O ką parodo "Mantu" mėginys ir kaip jį atlieka? Nieko nesu girdėjusi.
Atsakyti
Man jau pora metų laikosi 37 temperatūra, vakarais būna ir 37,5 ( ne visada). Dariausi kokius tik įmanoma tyrimus- nieko schmoll.gif , gydytoja pareiškė, kad -toks organizmas blink.gif . Tai dabar net nebesimatuoju verysad.gif . O šiaip- mano rankos, kojos ir nosis visad šaltos, net karštą dieną. Ir aš naktį pabundu išpilta prakaito g.gif Darau išvada, kad čia kažkoks organizmo apykaitos sutrikimas g.gif
Atsakyti