Įkraunama...
Įkraunama...

CHICCO vežimėliai

Sena tema
Papildyta:
Sveikos,
kas galėtų pasidalinti atsiliepimais apie Chicco Trio tour 4 vežimėlį? Va toks:
user posted image
Kokio dydžio lopšys? Ar tiktų toks žieminikui? Šiaip atrodo labai patraukliai. Ir ar sportinuke yra pilnai gulima padėtis?
Atsakyti
QUOTE(hush @ 2008 07 11, 13:15)
Sveikos,
kas galėtų pasidalinti atsiliepimais apie Chicco Trio tour 4 vežimėlį? Va toks:
user posted image
Kokio dydžio lopšys? Ar tiktų toks žieminikui? Šiaip atrodo labai patraukliai. Ir ar sportinuke yra pilnai gulima padėtis?


Man tie lopšiai vienodi atrodo ir chicco ir peg perego. Maniškis dar telpa jame, nors po savaitės pusė metų jau, ūgio neprisimenu, seniai matavomės, bet ne iš didžiųjų vaikas smile.gif
Gulimos padėties sportinuke nėra, tik pusiau, jau net nepamenu kokia, dar neužsimontavom sportinuko.
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 07 16, 10:08)
kokia kaina gaunas uzsisakyt?

ta pati, tik as norejau neispakuoto, todel ilgiau palaukt reikia, ves is Klaipedos. Tik uzstata reikejo palikti ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Juste @ 2008 07 16, 10:09)
ta pati, tik as norejau neispakuoto, todel ilgiau palaukt reikia, ves is Klaipedos. Tik uzstata reikejo palikti ir viskas.

ta prasme kaip parduotuvej?
kokia spalva? smile.gif
manau geras pasirinkimas. as turejau minti ct01 pakeist i for me, bet nzn...man jo pats remas nepatinka...bet ratukai tai zymiai gerensi nei ct01.

siaip noreciau pabandyt ilgam laikui for me ir tour4. bet kolkas... for me nelabai remas, o tour 4 nera atskirai pirkt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 07 16, 10:11)
ta prasme kaip parduotuvej?
kokia spalva? smile.gif
manau geras pasirinkimas. as turejau minti ct01 pakeist i for me, bet nzn...man jo pats remas nepatinka...bet ratukai tai zymiai gerensi nei ct01.

siaip noreciau pabandyt ilgam laikui for me ir tour4. bet kolkas... for me nelabai remas, o tour 4 nera atskirai pirkt sad.gif

jo, kaip ir parduotuvej, dabar Vaiku mieste gi taiko ta pirmo apsipirkimo nuolaida, tai tas pat gaunasi, man is sale kazkaip nelabai, vistiek nuciupineja, demosntruoja daug sykiu, tai zinai, kai atves sutarem kad ispakuosim vietoj parduotuvej apziuret kad nebutu kokio broko ar pazeidimu, man remas tai liuks, aplamai pats vezimas labai thumbup.gif manevringas lengvutis, visos dalis fiksuojasi labai lengvai, issilanksto taip pat paprastai...niu tikiuosi busiu patenkinta, parduotuvej tai nuciupinejau nezinau kiek sykiu, puse metu trypiau aplink ji, bet va pagaliau pasiryzau...ziuresiu kaip bus kai jau namie apziuresiu kiekviena detale biggrin.gif spalva rozine wub.gif ne kas tera is spalvu, raudona, rozine, ir zydra
Atsakyti
kazin kur butu galima nusipirkt chicco ct 01 pirkiniu krepsi? g.gif
Atsakyti
na va ir išskalbiau s3 sėdimąją skalbiankėj thumbup.gif puikiai thumbup.gif gal kiekvien ąkartą taip neskalbsiu, bet retkarčiais galima ir patinginiauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE o kur tu uzsakinejai? ir kaip? Labai idomu.....as irgi uzsakyciau nes niekur nerandu norimos spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo excluslenka: 17 liepos 2008 - 15:14
o gal kas turit Chicco Evolution modeli? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(excluslenka @ 2008 07 17, 15:13)
o kur tu uzsakinejai? ir kaip? Labai idomu.....as irgi uzsakyciau nes niekur nerandu norimos spalvos

nebuvo citatoj vardo, tai turbut manes cia klausei... ax.gif uzsakinejau pacioj parduotuvej, pas vedeja, ji patikrino lietuvoj kokiu spalvu yra, tokios kokios norejau visgi nebuvo, tai pasirinkom rozini.....ne ytin daug like spalvu medeliuku....uzsieny tai imk kiek nori, bet kas gi ves is uzsienio, as mat norejau neispakuoto, nes salej tai jau tokie pastoveje man atrodo...vistiek visi ciupineja, rakineja tuos vezimukus, pagal save zinau, kaip isciupinedavau vezimus blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
kalbėsiu apie nuotraukytėj viršuje esantį modeliuką.
Labai tikiuosi patarimo mirksiukas.gif
Mūsų padaugės lapkričio mėn. wub.gif , tai vaikiukui reikia vienai žiemai lopšiuko ir kokiam geram (nu gal kiek ilgiau, bet mano vaikai gimsta diduliai ir sparčiai auga biggrin.gif )pusmečiui autokėdutės (nes šiame modeliuke iki 13 kg., atrodo).Toliau lieka sportinukas .Vadinasi, g.gif perkant visą komplektą , ilgiausiai reiks tik vienos dalies , ar taip? O gal geriau ieškoti tik lopšio žiemai (kad ir pirkto iš skelbiu.lt), o paskui įsigyt sportinuką ? Ar paistau?
Atsakyti
sakykit kuo skiriasi chicco autokedutes ta su placia rankena ir yra mazesnes su siaura rankena..gal galit atsakyti kas nors?
Atsakyti