Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Snekame toliau bigsmile.gif
Atsakyti
Ar įmanoma prieš konkursą sužinoti, kiek yra pretendentų?
Atsakyti
Gal kas zada kandidatuoti i VT Medininku k.?Dabar atsirado naujas skelbimas i naujas pareigybes.
P.S.Gal kas zino ar toli tas Medininku kaimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 18, 00:58)
Ar įmanoma prieš konkursą sužinoti, kiek yra pretendentų?

Teoriškai taip - pasibaigus dokumentų priėmimui, galima paskambinti į personalo skyrių ir paklausti, tačiau jie neprivalo teikti tokios informacijos
Atsakyti
Iki keliu trunka darbas VT? g.gif
Atsakyti

o Medininkai, jei čia Vilniaus rajone - tai yra čia
user posted image
Papildyta:
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2008 07 18, 03:32)
Iki keliu trunka darbas VT? g.gif

pirmadienį-ketvirtadienį 8 (8.30) - 17 (17.30), penktadienį - 8 (8.30) - 15.45 (16.15)
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2008 07 18, 15:35)
o Medininkai, jei čia Vilniaus rajone - tai yra čia
user posted image
Papildyta:

pirmadienį-ketvirtadienį 8 (8.30) - 17 (17.30), penktadienį - 8 (8.30) - 15.45 (16.15)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Idomuar jie noriai priima i VT dar bestudijuojancius (na tarkim neakivaizdinio ar vakarinio skyriaus studentus), bet jau turincius viena issilavinima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2008 07 18, 16:40)
Idomuar jie noriai priima i VT dar bestudijuojancius (na tarkim neakivaizdinio ar vakarinio skyriaus studentus), bet jau turincius viena issilavinima? g.gif

priklauso nuo vadovo patirties su studijuojanciais - jei yra turejes studijuojanciu pavaldiniu ir studijos darbui netrukde, viskas OK, bet jei urejo toki frukta, kaip esu girdejus atvejis, tai nekas. o atvejis toks, kad vyriskis studijavo neakivaizdiniam ir isivaizduodavo,kad vadovas ji privalo isleisti i studijas tiesiog paprasius - be mokymosi atostogu, kai vienakatrt neisleido, kreipesi i teisma, kad darbdavys nesudaro galimybes studijuoti, nors vadovo buvo aiskiai pasakyta - rasyk prasyma del mokymo si atostogu, tikrai isleisiu, o siaips sau, kad jis i studijas (ar neaisku kur), o kolegos uz ji darbus dirba uz aciu, tai ne.
po to, sis vadovas studijuojanciu nebepriimenieja, nes visokiu svolaciu bijo 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės

Grįžau po egz., nepriėmė, bet visai nenusimenu, džiaugiuosi savo pirmu blynu, surinkau dežimt balų iš testo...tik va kita dalis prasčiau... blush2.gif

Iš anksto žinojau, kad būsim dvi konkursantės, mano konkurentė, senai dirba tą darbą, konkursas buvo tik formalumas(kaip vėliau išsiaiškinau, jai reikėjo aukštesnės kategorijos ir tai suteikiama tokiu keliu)...o man tai buvo patirties ir pasitikėjimo savimi įgijimo būdas.

Gerai, kad šiame forume sužinojau, jog egz žodžiu bus tą pačią dieną, tai morališkai "mėsinėjimui"buvau pasiruošusi. Patikėkit, papurtė kietai iš įstatymų, terminų ir praktinių užduočių blink.gif

Taigi jau nusižiūrėjau kitą skelbimuką į kitą VT konkursą, varysiu pakartot, kol įtatymų žinios neišblėso biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atmosfera ir tie šalti, bejausmiai, be jokios žypsenėlės veidai sukuria itin nemalonią aplinką, bet juk prie visko priprantama....


Atsakyti
lodore, unsure.gif O velnias doh.gif O kokios buvo praktines uzduotys? g.gif Blin, kuo arteja, tuo labiau bijau cool.gif
Atsakyti
Bijot ir jaudintis prieš konkursą, manau, yra natūralu smile.gif Nors man liko dar savaitė, bet kažkaip pradedu bijot, kad nespėsiu visko įsisąmonint doh.gif

O spręsdamos testus kiek jūs darėt klaidų? Nes man atrodo, kad vis dar per daug unsure.gif Aišku aš juos du kartus prasisprendus, šiandien pradėsiu trečiąkart....
Atsakyti