Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

QUOTE(220022 @ 2012 03 02, 09:15)



As irgi uz tradicine. Nors esu be galo graziu ir uz sirdies griebenciu priesaiku, kurias kure patys jaunieji.
Atsakyti
Mes tradicinę sakysime smile.gif
Kunigas labai ragino mintinai išmokti, sako daug gražiau, kai pašalinis nesikiša į priesaikos sakymą ir tik jaunieji patys pasako. Net nežinau, nors aš jau buvau ramiai nusiteikusi paskui kunigą kartoti, bet dabar panašu, kad mintinai mokysiuosi g.gif O mano būsimasis tai ramiausiai, sako tai aišku išmoksiu, tipo, tik kelios eilutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 03 04, 19:03)
Mes tradicinę sakysime smile.gif
Kunigas labai ragino mintinai išmokti, sako daug gražiau, kai pašalinis nesikiša į priesaikos sakymą ir tik jaunieji patys pasako. Net nežinau, nors aš jau buvau ramiai nusiteikusi paskui kunigą kartoti, bet dabar panašu, kad mintinai mokysiuosi  g.gif  O mano būsimasis tai ramiausiai, sako tai aišku išmoksiu, tipo, tik kelios eilutės biggrin.gif

Gerai, kad toks pasitikints savimi biggrin.gif Mes tau jauciu kartosim paskui kuniga, kazko bijau susimauti, gi jaudulys darys savo smile.gif
Atsakyti
Prisiekti mylimajam savo žodžiais labai gražu ir jaudina thumbup.gif , tačiau tai, ką jauti sunku išreikšti žodžiais, o "nusirašyti" nuo kažkieno priesaikos... 4u.gif
O jei tradicinė priesaika, manau verta išmokti mintinai, jei iš jaudulio ir pamiršite - šalia juk yra "sufleris" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiokas: 08 kovo 2012 - 15:37
Na bent jau mes tai kai nuejom rasyt prasymu tuoktis i santuoku rumus mums netgi buwo pasiulyta po ''valstybines priesaikos'' kaip ta priesaika pavadino darbuotoja vienas kitam pasakyti kazkokia priesaika kuri butu skirta tik tavo antrajai pusei ir pasakyti is sirdies wub.gif
Atsakyti
Tuokemes baznycioje, Misiu metu... tai ir priesaika buvo baznytine. Kazkaip pakartoti paskui kuniga buvo lengviau, nes jaudulio buvo tikrai pakankamai.... o ir zodziai priesaikos tikrai tokie, kad nu ka jau ten geriau besugalvosi!
Atsakyti
Šio savaitgalio vestuvės vyko Šv. apaštalų Jokūbo ir Pilypo bažnyčioje Vilniuje (prie Lukiškių aikštės), ceremoniją vedė brolis Pijus. Nekalbu apie pačią ceremoniją, kuri buvo lyg gerų draugų būryje ir jokio šaltumo, viskas taip tikra, nuoširdu ir miela... Mano akimis, kulminacija, prieš pačią tradicinę bažnytinės priesaikos ceremoniją, buvo jaunikio perskaitytas skaitinys apie avinėlio vestuves. Nepaprastai sujaudino ne tik pačius jaunuosius... wub.gif
Atsakyti
sakeme tradicine priesaika, bet kunigo pamokslas buvo labai griebiantis uz sirdies, ypatingai issakyti zodziai, kurie sujaudino iki sirdies gelmiu!
Atsakyti
QUOTE(doki @ 2005 05 26, 13:11)
Beskaitydama cosmo  biggrin.gif  kilo klausimas ar daug tokių porų, kurios ruošiasi sakyti savo sukurtą priesaiką? Ar vis dėl to dauguma pasirenka tradicinę bažnytinę? Ir jei savo sukurta, tai kaip panašiai ji atrodys?
Man asmeniškai, gal gražiau būtų savo sukurta, bet jaučiu besakydama ar beklausydama apsiverkčiau blink.gif

mes tai tradicine bigsmile.gif
Atsakyti
Aisq graziau savo tarkim kad ir prie tradicines priesaikos prijungiant savo keleta sakiniu ir tai jau ji bus kitokia.. Bet kai reiks pasakyt.. nbus nei tavo nei tradicines ... nes jaudulys daro savo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 08, 17:25)
mes tai tradicine  bigsmile.gif


prieš dviejus metus kai tuokiausi sakiau tradicinę, gal šiai dienai kažką norėtųsi pridurti ir savo, bet tikrai jaudulys savo daro, sunku ir kunigą kartoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanele.lt @ 2012 12 04, 16:16)
prieš dviejus metus kai tuokiausi sakiau tradicinę, gal šiai dienai kažką norėtųsi pridurti ir savo, bet tikrai jaudulys savo daro, sunku ir kunigą kartoti  4u.gif

o turbut po vestuviu isviso neina prisiminti, ka ten kartojai nuo jaudulio biggrin.gif
Atsakyti