Įkraunama...
Įkraunama...

GERIAUSI ŠEŠĖLIAI

nauji geriausiu seseliu namai 4u.gif
sena tema CIA
user posted image user posted image user posted image

mano klausimas:
Mergaites, kas kokius pigmentus isbandet? ieskau siuo metu bigsmile.gif
visai man grazus MAC, bet kai realiai nematai spalvu, tai...
pasidalinkite patirtim mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma: 19 liepos 2008 - 18:28
Panos, gal kuri turite tokius Dioro seselius?
user posted image
labai jau patrauklios spalvos dieniniam makiazui... ax.gif idomu ar gerai laikosi, ar nors kiek blizga.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 21 liepos 2008 - 13:01
kiek pamenu, Oliuke sake, kad turi situos seselius mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau kokius 6 metus perku tik ARTDECO seselius. Didelis spalvu pasirinkimas ir siap man jie patinka. thumbup.gif
Atsakyti
o aš už Make up store 4u.gif
bandžiau įvairių ,artdeco ir bikor ir chanel ir profesionalių SLA,bet pagaliau radau maksimalią kokybę,su daug pigmento,geru išsilaikymu ir daugyyybe spalvų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 07 21, 14:00)
Panos, gal kuri turite tokius Dioro seselius?
user posted image
labai jau patrauklios spalvos dieniniam makiazui... ax.gif  idomu ar gerai laikosi, ar nors kiek blizga.. 4u.gif



Po keliu dienu gausiu 609 ir 440 paletes, pabandysiu ir parasysiu savo atsiliepimus, bet esu tikra, kad man labai patiks thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal kuri turite, kuo jie ypatingi ? user posted image
Atsakyti
Vakar nusipirkau pabandymui SLA Prancuzu firmos seselius ax.gif pirma karta girdziu tokia firma, gal kuri mate ar zino, ka galit pasakyti apie sios firmos produkcija g.gif o apie seselius siandien bandysiu, tai ir parasysiu nuomone mirksiukas.gif jais prekiauja kirpykla "jos kaprizai" Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 07 21, 15:00)
Panos, gal kuri turite tokius Dioro seselius?
user posted image
labai jau patrauklios spalvos dieniniam makiazui... ax.gif  idomu ar gerai laikosi, ar nors kiek blizga.. 4u.gif


Jei cia apie 705,tai jie beveik matiniai,bet yra toks blizgejimas subtilus wub.gif laikosi be pagringo labai ilgai thumbup.gif
QUOTE(Glamor @ 2008 07 21, 15:44)
kiek pamenu, Oliuke sake, kad turi situos seselius mirksiukas.gif

Aš juos parduodu išparduotuvėje,nes jau nėra kur dėt tų šešėlių doh.gif
Atsakyti
O gal kas nors jau isbande tokius? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Turiu čekį Kosmadoj, noriu baltų blizgių šešėlių arba duodančių šlapią efektą. kokius patartumėt?
Atsakyti
Ir dar klausimas, skaitinėjau, kad Dior šešėliai (5 spalvų) be blizgučių, labiau šilkinės spalvos, o ar yra kas nors pigesnio panašaus?
Atsakyti