Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VII

Primename, kad ši tema skirta dalijimuisi asmenine patirtimi, o ne jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams atsiųsti scenarijų- tam yra AŽ.
Visų pirma perskaitykite visą temą, pažiūrėkite, kas turi scenarijus ar kitą jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.

Panašaus pobūdžio žinutės (t.y. spam'as) bus trinamos be išankstinio perspėjimo, o dalyviams skiriami įspėjimai.



Praeita tema čia

Na svočiukės plepam toliau, ir dalinamies savo idėjom bei mintim rolleyes.gif


Atsakyti
Convict, didelis aciu 4u.gif Man su tais kopustais super ideja, bet svarbu, kad jaunieji nezinotu sito bajerio bigsmile.gif
Atsakyti
Ai man tai rigi faina, sakiau ir aš ją darysiu biggrin.gif
Tik jauniesiems prigrasinsiu, kad darytų tai ką liepsiu, nes ne duok diev paims kopūstą ir pasakys vaikai kopūstuose neatsirandą, ką jūs čia piršliai, tai gi šakės būtų doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, biski butu juokinga ir nesmagu lotuliukas.gif Arba pasakytu, mes zinom ta bajeri, nesikrapstysim cia bigsmile.gif Oj negaliu ir juokinga ir baisu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 21, 13:19)
Ai man tai rigi faina, sakiau ir aš ją darysiu biggrin.gif
Tik jauniesiems prigrasinsiu, kad darytų tai ką liepsiu, nes ne duok diev paims kopūstą ir pasakys vaikai kopūstuose neatsirandą, ką jūs čia piršliai, tai gi šakės būtų doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano jaunoji taip ir pasake, o jaunikis jau buvo taip inikes plesyt, kad puse kopustelio jau buvo belike. As tuomet pasakiau priesingai - matau jaunoji jau tikrai subrendus santuokai. O dar norejau vietoj tu zaisliuku (masinytes ir lelytes) iteikti gandra, nu kad tipo gi gandras vaikus atnesa, bet taip niekur grazaus ir uz prieinama kaina neradau.



Atsakyti
Šiandien aplamkėm tą parduotuvę Vilniaus g. Nu tikrai ten fainų daikčiukų yra. Tai papkę nusipirkau (MB atsisakė sau pirkt doh.gif jam sakė nereikia). Ir dar dėžutę vokeliams dėt. O kokią ramunę siūlė darbam pasidalint bigsmile.gif Nu nereali. Kaip tikra gėlė. Bet kaina 30lt... Tai teko padėt. Bet jau rezgu mintį gal pabandyt paciai pasidaryt g.gif
Atsakyti
Aš šią savaitę planuoju irgi darbelių pavaryt, šeimyną palikau, tai nieks netrukdys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 21 liepos 2008 - 16:41
Labas svociutes 4u.gif
QUOTE(laimadr @ 2008 07 20, 23:16)
kaip fanai  thumbup.gif  kad nemazas ratas 08.16 vestuviu  mirksiukas.gif
as jau scenariju susideliojau, dabar perku pagal sarasiuka  biggrin.gif  po to deliosiu...  ax.gif


QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 20, 23:24)
aš irgi 16 dieną  thumbup.gif , tik dar nieko neturiu, nes krikštynom ruošiuosi, bte po jų kaip griebsiu vestuvių planavimą į nagus  bigsmile.gif

as ir ta pati savaitgali darbuosiuos. Pries metus sitomis temomis domejausi, nes padejau savo svociutei ruostis mano vestuvems. Dabar skaitau jau "kitomis akimis"


QUOTE(annushka @ 2008 07 21, 13:22)
Aha, biski butu juokinga ir nesmagu  lotuliukas.gif  Arba pasakytu, mes zinom ta bajeri, nesikrapstysim cia  bigsmile.gif  Oj negaliu ir juokinga ir baisu  biggrin.gif  lotuliukas.gif

mums ir dare, nors zinojau sita bajeri su kopustais (kaip nezinosi, jei SM lankausi) bigsmile.gif , taciau vistiek dariau tai, ka liepe pirsliai. O sveciams tai juoko buvo mirksiukas.gif

Tiesa, priimate i savo buri mane? ax.gif
Atsakyti
Sveika ablydute pernai kartu planavom savo vestuvias, dabar jau kitiems ane? biggrin.gif

Ir dar tą pačią dieną lotuliukas.gif

Junkis junkis, pasakok ką sumasčius jau esi, gal ką negirdėto?
Bet jaučiu baisu dabar ką ir prasitart nes nuotakos tai tikriausiai visos sm sėdi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 21, 18:27)
Sveika ablydute pernai kartu planavom savo vestuvias, dabar jau kitiems ane? biggrin.gif

Ir dar tą pačią dieną lotuliukas.gif

Junkis junkis, pasakok ką sumasčius jau esi, gal ką negirdėto?
Bet jaučiu baisu dabar ką ir prasitart nes nuotakos tai tikriausiai visos sm sėdi doh.gif

man itariu nelabai cia sedi. Ji visai taip- nezinau ko noriu, nezinau ar reikia, viskas bus gerai. mirksiukas.gif o ir vestuves vienos dienos, tai kazka is savuju paimsiu, ir manau spesiu viska pasiruosti.
Atsakyti
Sveikutes,

Man tai siandien kazkokia depresija uzpuolus verysad.gif nieko nesinori...net nerpisedau prie scenarijaus, tik siaip grubiai susideliau. tik gerai, kad du darbus padariau: pas irri dezute su foto albumu uzsisakiau thumbup.gif susitariau su panelem, kur pilvo soki soka, bus pasirodymas ju blush2.gif o daugiau kaip ir nieko gero nenuveikiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2008 07 21, 18:46)
man itariu nelabai cia sedi. Ji visai taip- nezinau ko noriu, nezinau ar reikia, viskas bus gerai.  mirksiukas.gif  o ir vestuves vienos dienos, tai kazka is savuju paimsiu, ir manau spesiu viska pasiruosti.


Tai kad spėsi net neabejoju, tik aš čia gal jau tris mėnesius suku galvą dėl vestuvių, bet galiu pasakyt kad vis dėl to, ka iš pradžių išamsčiau per daug nesikeitė, tik pati patobulinau kai ką ir viskas biggrin.gif
Atsakyti