Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

Mama broliui atidavė keptuvę, kurioje galima išsikepti grybukų, o man tokią, kurioje kepamos voveraitės. Norėtųsi savo vaikus palepinti ir pačiai vaikystę prisiminti, tačiau nežinau, kaip pagaminti tešlą šiems skanėstams. Labai lauksiu receptukų rolleyes.gif . Net nežinau, gal grybukų ir voveraičių tešla skiriasi g.gif
Atsakyti
Pas mano mama irgi tokia yra,bet receptuko as neturiu,gal tiktu kokia meduoline tesla?As irgi noreciau vaikams iskepti,nes man tai budavo didziausias delikatesas. thumbup.gif
Atsakyti
Mamos, jūsų tiek daug, nejaugi nė viena nežinote receptuko?
Atsakyti
Liksim mes be grybuku ir voveraiciu sad.gif
Atsakyti
Radau! clap.gif

Mano mociutes:

5 kiausianiai
200g sviesto ar margarino
200g grietines
2 stikl. cukraus
rugsteles
sodos
druskos
miltu

Kausinius isplakti su cukrumi, sudeti kitus produktus, pabaigoje miltus - tesla turi buti tirstos grietines konsistencijos (idejus i duobute keptuveje beveik "stovi")

Is keptuves instrukcijos

2 stikl. miltu
3 Kiausiniai (2 tryniai ir 1 su baltymu)
1/2 stikl. cukraus
1/2 stikl. grietines
druskos
sodos
pieno

Kiausinius isplakti su cukrumi, sudeti kitus produktus, pieno pilti, jei tesla gaunasi per kieta.

Bandykit..


Atsakyti
ACIU clap_1.gif essen.gif
Atsakyti
Liux temele clap.gif
O kaip tie glajai gaminasi apipavidalinimui suteikt.. kas zino,a?smile.gif g.gif
Atsakyti
hmmm.... nostalgija... o gal kas zinot ar dabar yra pirkti tokiu keptuviu "grybukiniu"? unsure.gif
as kazkaip nemaciau... huh.gif
Atsakyti
QUOTE (Kari @ 2004 03 12, 12:15)
hmmm.... nostalgija... o gal kas zinot ar dabar yra pirkti tokiu keptuviu "grybukiniu"? unsure.gif
as kazkaip nemaciau... huh.gif

manau tokias keptuves galima "iskaulyti" is senuciu, pvz kaime.. g.gif Arba pabandyti duoti skelbima i Alio... "Perku keptuve.." gal kas pasiulys? g.gif As tokia turejau, viena diena ieskau, niekur nerandu, matyt vyras "tvarka" dare ir kaip slamsta i kaima isveze (oi pykstu mad.gif ), reiks parsivesti...

Mano mociute buvo tokiu grybuku darymo cempijone biggrin.gif Tai kotams darydavo toki liukra: baltymus (gal kokius 2-3) sukdavo (ne plakdavo!) mediniu saukstu su cukraus pudra (mikseriu tada nebuvo g.gif ), kol nepasidarydavo standi ligi mase. Peiliu tepdavo grybams kotus,mirkydavo i aguonas ir statydavo, kad sudziutu i lekste pripilta cukraus (taip geriau laikosi ir nevirsta).
Kai kotai apdziudavo, darydavo sokolada, i dar karsta merkdavo galvas ir vel statydavo i cukru. Gaila nezinau jos sokolado recepto, bet manau cia tiktu konditerinis sokoladas, tik istirpinant reiketu ideti gabaleli sviesto, kad ne toks tirstas butu ir lengviau pasidengtu grybo galva.
Labai daug darbo, as jauciu tingeciau dabar taip terliotis ... g.gif
Atsakyti
Mielosios mamytes, kaip issikept grybukus? Gavau tokia keptuve ir receptuka gavau, bet kad pagal ji man nieks nesigauna sad.gif Tai prasau jusu patarimu. Is anksto dekoju. rolleyes.gif
Atsakyti
TEN DOMA RASE MOCIUTES RECEpTA TAI JIS LABAI LIUKS ANT VELYKU KEpIAU LABAI SKANUS, BET MITU AS SIEKTIEK DAUGIAU DEJAU NES NAUDOJU TIK TUOS EKSTRA TAI GAL DELTO.... g.gif
Atsakyti
Aciu labai labai:) pasirodo kai kas ir diena nemato.. wink.gif
Atsakyti