Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Gavau savo virziu thumbup.gif baltu ir ruzavu po 6 lt., dar prigriebiau geltono pagrindo 3 krumelius po 12 lt.dar zemiu pora maisu, vaiko vezimas ciut tilpo i bagazine, tai varau kaimelin kaip papa karla - masina piestu atsistojusi biggrin.gif Gero darbingo savaitgalio visoms
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 08, 14:10)
Gavau savo virziu thumbup.gif baltu ir ruzavu po 6 lt., dar prigriebiau geltono pagrindo 3 krumelius po 12 lt.dar zemiu pora maisu, vaiko vezimas ciut tilpo i bagazine, tai varau kaimelin kaip papa karla - masina piestu atsistojusi biggrin.gif  Gero darbingo savaitgalio visoms

O as ryt 7. 00 kylu i LT biggrin.gif . Kazi grizus atgal rasiu savo bruzgynus dar gyvus ar bus visokiu gyviu nuvalgyti doh.gif . MB tikrai nebegines ir neziurines kaip mano augaleliai jaucias schmoll.gif . Bet istikruju, tai man tik rozes rupi ir hebe wub.gif . Tikiuosi joms viskas bus gerai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 08, 13:15)
Įkvėpimo met nusipirkau nedaug, o dabar grįžtu į realybę (prisimenu, kad žiemai dengt reikės) ir manau, kad daugiau jau labai nesiplėsiu  lotuliukas.gif

Klausimas, kokiu tikslu sodinsi - ar pagrindiniam gėlyne, ar pakraščiais sklypo, ar kaip vijoklį ir t.t. Savo pagrindiniam gėlynui išsirinkau,tiksliau vyras išrinko Bouquet Parfait. Sodinsiu tik vieną šitą veislę (didelį "blyną" darysiu), levandas ir kadagius. Labai sužavėjo žiedyno forma - beveik tobula, apvali "puokštė". Žiedų spalva žiedyne kinta nuo rausvos ir išblunka iki baltos. Tiesa, iš pradžių šitos veilės nebuvo pageidavimų sąraše, bet pamatėm gyvai ir ištirpom  wub.gif

user posted image

Atskiras žiedynas

user posted image
Namo priekyje, bet arčiau tvoros numatytos Pink Grootendorst, nes yra erškėčių padermės ir labai šalčiui atsparios. Dar turiu pimpinelifolia Single Cherry. Spalva nereali, nužydėjo pavasarį, viena pirmųjų, o dabar augina juodas uogas.

user posted image

Irgi šalčiui kaip reikiant atspari. O visokių kitokių po kelis egzempliorius yra už namo. Icebergai, Muttertag (lapija gražiai dera su bordine persikarija), Knirps (šliaužianti, aukščio gal 10 cm, žiedukai kaip 1 lito moneta, ryškiai rožiniai  bigsmile.gif ), Leonardo da Vinci dar nežydėjo, Swany (labai patiko), Louis Odier ir pati mylimiausia Souvenir du Dr. Jamain  wub.gif  wub.gif  wub.gif

user posted image

Vienintelė problema - mažos jos dar visos, šiemet sodintos  ax.gif
Papildyta:
Mėšlo gal dabar jau vėlu  mirksiukas.gif  O ir apvysta turbūt ne dėl jo trūkumo  g.gif

Ka tik nukirpau paskutine ziedu keke ir joje pamaciau begiojancius mazulycius, mazulycius pailgus geltonus vabaliukus blink.gif Gal jie ir niokojo ziedus.
Pasikartosiu, bet ta rausva roze nuostabi. wub.gif
Papildyta:
Kasiopeja, papasakok kuo tresi savo rozes. ax.gif Labai sveikos atrodo, lapai sodriai zali.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 08, 11:10)
Gavau savo virziu thumbup.gif baltu ir ruzavu po 6 lt., dar prigriebiau geltono pagrindo 3 krumelius po 12 lt.dar zemiu pora maisu,


rodyk, kas per krūmiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 08, 13:28)
Kasiopėja, ačiū  4u.gif Jau užsisakiau, tik šešias  blush2.gif Uh, šio savaitgalio pagrindinis darbas jau aiškus.
Sidabrinekuoja, dabartinės turimos rožės žiedų dekoratyvumą išlaiko sąlyginai trumpai, rodos dar visai neseniai tik pumpurai buvo, o jau vakar genėjau peržydėjusius žiedynus. Tik tiek, kad nereali žiedų gausybė ir pašalinus neišvaizdžius žiedus, dar yra į ką žiūrėt wink.gif Beje, pažiūrėk SR gėlių foto, angliškų rožių išoriniai žiedlapiai taip pat tokie su taškučiais ir kažkiek parudavę.

Itariu, kad vis tik oro salygos ziedus veikia. Kai issiskleide pats pirmas ziedas buvo apie 20 silumos ir jis tikrai atrode labai sveikas, be jokiu ten parudavimu. Po to, kad uzkaitino ir taip vejuota buvo, kad maniau nulauz man ta roze. Va tada ir pradejo rysket visokios nesamones. Gal tiesiog sust pradejo, nes buvo labai labai karsta ir vis purske. Bet toks lietus, kad augalus vis tiek laistyt reikejo doh.gif Ai nezinau, turbut nemoku jom rupintis verysad.gif Ir dar tie vabaliukai.....
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 08, 10:41)
iš SR, Ferdinand Pichard, Baron Girod de l'Ain, Sombreuil ir tris angliškas. Antroji ypač krito į akį savo baltais žiedlapių kraščiukais


Po tavo žinutės pasitikrinau Sibirkos puslapį. Nuojauta neapgavo - jau yra naujas katalogas thumbup.gif
Baron Girod de l'Ain irgi viena mano svajonių thumbup.gif Tik mažumėlę stabdo tai, kad žydi vieną kartą, o pakartotinai tik po vieną kitą žieduką išskleidžia unsure.gif

Tik va Bouquet'ų pritrūkau (man daugiau kaip 10 vnt. reikia), o šiemet jų neturės. Teks galvot, iš kur parsisiųst verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 08 08, 11:34)
Itariu, kad vis tik oro salygos ziedus veikia. Kai issiskleide pats pirmas ziedas buvo apie 20 silumos ir jis tikrai atrode labai sveikas, be jokiu ten parudavimu. Po to, kad uzkaitino ir taip vejuota buvo, kad maniau nulauz man ta roze. Va tada ir pradejo rysket visokios nesamones. Gal tiesiog sust pradejo, nes buvo labai labai karsta ir vis purske. Bet toks lietus, kad augalus vis tiek laistyt reikejo doh.gif Ai nezinau, turbut nemoku jom rupintis verysad.gif Ir dar tie vabaliukai.....


Gal tikrai tie vabaliukai prisidėjo? Gal ir pasuto. Nepergyvenk, žydės tavo gražioji mirksiukas.gif
Tręšiu saviškes biriomis trąšomis rožėms. Nieko gudraus. Galvoju kitamet mėšliuko susiorganizuoti, bus "ekologiškiau" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 rugpjūčio 2008 - 13:39
Mano šiųmetis gėlynėlis - rožės sukištos labai staigiai, nes reikėj gelbėt iš po meistrų kojų - laiptus betonavo, tai vyrams viendai švietė, ar ten pienė, ar ten rožė. Tai susodinau į tokį blyną blush2.gif .Sakiau, kitąmet darysiu formą kokią " mandresnę" smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2008 08 08, 11:39)


Labai gražutės thumbup.gif O nenori jų palikti ten, kur yra, bet kitokių žalumynų pamarginimui "netvarkingai" į tarpus prisodinti?
Ir dar - gal turi iš arčiau foto bergenijų ir (kas ten už jų? irisai?)... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 08, 14:42)
Labai gražutės  thumbup.gif  O nenori jų palikti ten, kur yra, bet kitokių žalumynų pamarginimui "netvarkingai" į tarpus prisodinti?
Ir dar - gal turi iš arčiau foto bergenijų ir (kas ten už jų? irisai?)...  blush2.gif

Ir as jas palikciau tenpat drinks_cheers.gif . Ir formos nekeisciau.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 08, 07:00)
klausykit, kaip galvojate ar "neišprotėtų" vilnotoji notra, neleidus jai žydėti?

o štai vakar man į akį krito šiaurinė avietė

su notra kazkada taip dariau ir jai patiko.

db zinosiu, kaip vadinasi tas musu bruzgynas doh.gif ale isgule dar ratu kaip po NSO.
jau pleciasi doh.gif , ir badosi

QUOTE(Ulė @ 2008 08 08, 10:39)

ir pas mane tas grozis, ale kaip gaila kirpt ziedus verysad.gif , o naudos tai norisi...


Kalbejot apie rozes...

Kasiopeja, o tas uogu nokinimas negi nestekena krumo? unsure.gif

As savo grazuole nugenejau visiskai po zydejimo, tai db nemazai nauju sveiku stipriu sakeliu su pumpurais, t.y. prazys antrakart thumbup.gif
O Siaip visas rozes is gelyno priekio sukelsiu i kita vieta uz bijunu ir tujos kairej, ten jom ir saules siek tiek daugiau bus, o gelyna pertvarkysiu, bus tik daugiameciai...


na virziu ir man jau reikia lotuliukas.gif nes sprogsiu is pavydo!
tik va statybos norus stabdo...
sakykit, o jei as juos i ''poligona'' darze kur kampe, ziemai rugsciom durpem pamaitinsiu... o pavasari perkelsiu kur reik... gal nesupyktu jie? g.gif
Atsakyti
saulėgrąžos pražydo ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 08, 11:49)
Kalbejot apie rozes...
Kasiopeja, o tas uogu nokinimas negi nestekena krumo? unsure.gif


Tai kad jo darbas toks lotuliukas.gif Žydi tik vieną kartą - vasaros pradžioj, tai dabar kad dykas nestovėtų, tegu uogas nokina. O jos labai gražiai atrodo. Be to, šalia šliaužiantį kaulenį pasodinau, tas irgi dabar uogom pasipuošęs, tik skaisčiai raudonom. Labai šauni porelė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 rugpjūčio 2008 - 13:56
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 08, 14:35)
Tik va Bouquet'ų pritrūkau (man daugiau kaip 10 vnt. reikia), o šiemet jų neturės. Teks galvot, iš kur parsisiųst  verysad.gif


jei sugalvosi iš kur siųstis papildymui, nepamiršk manęs, prisidėčiau prie užsakymo.
( jei duotum to bukieto keletą ūgliukų, aš tau į laukinį erškėtį įskiepinčiau laugh.gif Turėtum tiek, kiek reikia venetų. )
Jau baigiu užsiknist, buvau radus čia tokį vieną psl anglų, siunčia ES šalims ir kelias rožes, kurių žiedlapiai kaip organza peršviečiami, o jau spalvytės wub.gif Kainos, padoriai didelės, tektų su cegeliukais ant augalo augint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 08 rugpjūčio 2008 - 14:05