Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų ir naujoji animacija - 3 dalis,

Ieškojau ieškojau, niekur neberandu, kur pas mus buvo kalbėta, kaip suspausti dainas ar pasakas CD diske, kai su Nero burningu įrašinėji, kad kuo daugiau į CD tilptų blush2.gif Prašau, priminkit kaip tai padaryti, nes jau visą popietę knisuosi po kelias temas, nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2009 01 05, 19:22)
Ieškojau ieškojau, niekur neberandu, kur pas mus buvo kalbėta, kaip suspausti dainas ar pasakas CD diske, kai su Nero burningu įrašinėji, kad kuo daugiau į CD tilptų  blush2.gif  Prašau, priminkit kaip tai padaryti, nes jau visą popietę knisuosi po kelias temas, nerandu  ax.gif

Man rodos, ar tik ne kur yra įrašyti DATA CD arba DATA DVD g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2009 01 05, 20:29)
Man rodos, ar tik ne kur yra įrašyti DATA CD arba DATA DVD g.gif


Aš noriu, kad tą CD per paprastą magiuką daržely auklėtojos galėtų vaikams leisti Kažkaip galvoju, jei per data CD rašysiu, per paprastą magnetofoną negros g.gif
Atsakyti
Tada daryk make audio CD. Padarys iš karto normaliu formatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 01 05, 20:22)
Tada daryk make audio CD. Padarys iš karto normaliu formatu  g.gif


Aš taip ir dariau. Tik tilpo apie 10 pasakėlių maždaug į 1 cd. Bet svarbu klausytis gali. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2009 01 05, 21:30)
Aš taip ir dariau. Tik tilpo apie 10 pasakėlių maždaug į 1 cd. Bet svarbu klausytis gali. rolleyes.gif


Ačiū merginos, pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 01 05, 21:22)
Tada daryk make audio CD. Padarys iš karto normaliu formatu  g.gif


Kurioj vietoj man ieškoti to Make audio CD? Nero Express randu tik audio CD ax.gif Apieškojau visą Nero burningą nerandu to make ax.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėtrė: 05 sausio 2009 - 21:09
o kur musu gerasis gelbetojas semkaa prapuole, a? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti