Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis

Labas merginos,
nutiko tokia beda su pelesiu unsure.gif kai buvo salta pries kurenimo sezona, supelijo mano lovos ciuzinio apvalkalo apatine puse, ne visas, bet tokia nemaza deme vidury, as ta ciuzinuka vis pavartau, ir tik dabar pastebejau verysad.gif
Kaip man ta pelesi isimt? Tas apvalkalas storokas, netelpa nei i skalbianke, nei pati rankom neisplausiu. Gal man cheminej valykloj isimtu pelesi? Jei ne, tai kaip namu salygom panaikint? Padeeeeeekit verysad.gif nenoriu miegot ant pelesiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexa: 21 gruodžio 2009 - 11:10
QUOTE(Almusia @ 2009 11 03, 19:12)
jaučiu kalba eina apie purškalą "PUFAS KOMETA Pelėsių valiklis", pagamintas Vokietijoje... jis kainuoja apie 20 Lt... tikrai išnaikina palėsį nerealiai... užtenka tik papurkšti ir po 10 min viskas gražiai išbala, tapetų spalvos nenuėda... kai naudojau ACE ir su kempinėle patryniau, tai siena išsimurzino, šiuo atveju nuplauti reikia jau baltą sieną...
bėda tik tame, kad jei nepašalini drėgmės šaltinio, pelėsis vėl atsinaujina... ir po kažkiek laiko vėl reikia jį purškalą naudoti...

Nusipirkom sita purskikli thumbup.gif
Sia ziema kazkodel baisiai rasojo langai miegamojo. Praktiskai istisa para budavo aprasoje doh.gif Nuvalau, o po kiek laiko vel viskas aprasoja. Tai kas pradejo darytis aplink langa... doh.gif Kosmaras tiesiog. Viskas aplink pajuodo nuo pelesio, persimete net ant lubu doh.gif Vis valiau valiau, bet nieks neissivaldydavo, tik dar labiau ismurzindavau, o po keliu dienu ir vel pelesis didziausias naujai uzsitraukia doh.gif
Pasigooglinau, radau visokiu purskalu senukuose, tai vyras nuleke siandien nupirko kaip sita. Grazu ziuret bigsmile.gif Pelesio lyg nebuve. Aplink langa vel svaru, grazu, balta tongue.gif
O pati langa pries kelias dienas issausinau ir isvaliau su langu valikliu. Neberasoja thumbup.gif Kazi kodel as, tokia vepla, tiek delsiau, kai problema taip lengvai issprendziau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markute: 12 sausio 2010 - 19:32
Ir man reik to purskalo ,jei jis toks geras ax.gif
Papildyta:
user posted image

ar apie si kalbate mergaites ???
Papildyta:
http://lt.lt.allcons...ex/product/8774

gal si yra naudojusiu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperBrunetė: 14 sausio 2010 - 19:34
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 01 14, 19:51)
Ir man reik to purskalo ,jei jis toks geras  ax.gif
Papildyta:
user posted image

ar apie si kalbate mergaites ???


Aha, sitas smile.gif Tik uzrasas lietuviskas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(viske @ 2010 01 14, 22:21)
Aha, sitas smile.gif Tik uzrasas lietuviskas hihihi.gif

supratau .aciu 4u.gif
Atsakyti
Apart paminetos priemones Sanosil S010 Ag http://www.elega.lt/...&...page&id=462 visu kitu nerekomenduociau naudoti gyvenamose patalpose, nes ju ispurskimo metu susidaro lakios medziagos kurios taipogi yra nuodingos, o priemones Sanosil S010 veiksnioji medziaga vandenilio peroksidas (H2O2) kuris suskyla i 2 salutinius produktus H2O tai yra vandeni ir i deguoni O2. As pries keleta metu isnaikinau pelesi prie balkono duru, zinoma teko atitraukti nuo sienos spinta toleliau kad butu oro cirkuliacija ir taip nebesusidarytu salygos dregmei kondensuotis ir taip neatsirastu pelesiui palanki terpe. Tai va isnaikinau ir jau 2 metai nebeturiu tos problemos. Rekomenduoju !!!
Atsakyti
QUOTE(viske @ 2010 01 14, 22:21)
Aha, sitas smile.gif Tik uzrasas lietuviskas hihihi.gif



Tas purškiklis tas pats, kaip ir ACE. Pelėsį išnakinau būtent su ACE.
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2010 01 14, 20:51)
Ir man reik to purskalo ,jei jis toks geras  ax.gif
Papildyta:
user posted image

ar apie si kalbate mergaites ???
Papildyta:
http://lt.lt.allcons...ex/product/8774

gal si yra naudojusiu ?


Tikrai geras daiktas. Tik kvapas jo super blogas (chloro). Todėl patariu purkšti daug, bet išvažiuojant kažkur. rolleyes.gif
Atsakyti
Na ir man trūko kantrybė beziūrint kaip pelėsis vis labiau keroja. Pasiskaiciau nuo pradžių visą temą apie pelėsius ir nusprendžiau pirmiausia pabandyti su pigesnėmis priemonėmis, tokiomis kaip ACE. Šiaundien darbavausi nuo pačio ryto su ACE ir pati negalėjau patikėti, po keletos minučių pelėsio kaip nebūta. smile.gif Išbalo tos vietos ir net nesimato kad buvo ta bjaurybė. O kad neterlioti sienų su kempinėle ir taip jų neišmurzinti, tai siūlau ACE įsipilti į purškiamą buteliuką ir bus tas pats kaip PUFAS nuo pelėsių. Žiūrėsiu ar ilgam jį išnaikinau. Be to šiandien ermitaže nusipirkau drėgmės sugeriklį, kuriam dabar buvo akcija. Tai pažiūrėsiu ar jis man padės marinti pelėsį.
Atsakyti
QUOTE(kristuxv @ 2010 01 25, 16:13)
Na ir man trūko kantrybė beziūrint kaip pelėsis vis labiau keroja. Pasiskaiciau nuo pradžių visą temą apie pelėsius ir nusprendžiau pirmiausia pabandyti su pigesnėmis priemonėmis, tokiomis kaip ACE. Šiaundien darbavausi nuo pačio ryto su ACE ir pati negalėjau patikėti, po keletos minučių pelėsio kaip nebūta. smile.gif Išbalo tos vietos ir net nesimato kad buvo ta bjaurybė. O kad neterlioti sienų su kempinėle ir taip jų neišmurzinti, tai siūlau ACE įsipilti į purškiamą buteliuką ir bus tas pats kaip PUFAS nuo pelėsių. Žiūrėsiu ar ilgam jį išnaikinau. Be to šiandien ermitaže nusipirkau drėgmės sugeriklį, kuriam dabar buvo akcija. Tai pažiūrėsiu ar jis man padės marinti  pelėsį.


O super!!! Kaip tik sukau galvą, kaip pašalinti pelėsį nuo nuolatos rasojančių langų doh.gif
Atsakyti
Oj mergaites, neleiskit pinigeliu tiems pigiems dregmes surinkejams....Jie ten surenka lasa juroj..Jau tada geriau pasitaupyt ir nusipirkt gera uz kokius 500 lt. O tas su tabletemis, tai nelabai jau daug tos dregmes surenka..Visa menesi laikau pasidejusi, tai ten gal per tris pirstus prisikaupe.
o va kai pasijungiu elektrini surinkeja - per dien po 2-3 litrus surenka.
O pajuodavusioms vietoms tai naudoju ACE. Jis netgi nenuede mano ryskiai spalvoto foto tapeto biggrin.gif
Atsakyti
pritariu, ACE ir man nepanaikino tapetu ryskios spalvos o vat kampas ir lubu krastas dabar baltut baltutelis, juodavusio pelesio kaip nebuta. Okas del dregmes surinkejo pigaus tai nusivyliau, dregmes man nesurenka teks taupyti pinigeliu elektriniam dregmes surinkejui. O gal gali kas pasakyti kiek elektros sunaudoja tie elektriniai dregmes surinkejai?
Atsakyti