Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminamės kosmetines ir buities priemones pačios

Sveikos,
sugalvojau tokia tema, nesu tikra ar prigis, gal ne visos prijauciancios ekologiskam gyvenimo budui pasiryztu tokiai gamybai namuose ax.gif Bet man asmeniskai idomu bent pabandyti. Labai butu idomu ismokti gamintis namu darbo muila, ne tik is muilo riesuto, gal yra ir kitokiu budu. Taip pat butu idomu suzinoti recepta kaip pasigaminti indu plovikli is putoklio ir/arba garstyciu, kaip suprantu, yra net keli receptai...O ko gero labiausiai domintu sampunas is putoklio... g.gif Gal kam nors yra teke gamintis, o gal jusu mociutes su jumis yra ka nors pasakojusios? ax.gif
Cia siek tiek info apie vaistini putokli:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Putoklis
http://www.sprunk-ja...ria_officinalis
Atsakyti
kokia įdomi tema 4u.gif pasidaryčiau ir aš ką nors jeigu nebūčiau didelė tinginė. labiausiai traukia muilo gamyba ax.gif
natūralios kosmetikos temoje buvo dalinamasi muilo gamybos receptukais, taip pat buvo merginų, kurios pačios ir darėsi. iš nuotraukų labai skaniai atrodė, o ir panaudojus sakė, jog labai faini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 08 31, 22:50)
kokia įdomi tema 4u.gif pasidaryčiau ir aš ką nors jeigu nebūčiau didelė tinginė. labiausiai traukia muilo gamyba ax.gif
natūralios kosmetikos temoje buvo dalinamasi muilo gamybos receptukais, taip pat buvo merginų, kurios pačios ir darėsi. iš nuotraukų labai skaniai atrodė, o ir panaudojus sakė, jog labai faini thumbup.gif


Praleidau, reiks pasiskaityti smile.gif Smagu, kad yra bendraminciu smile.gif
As irgi tingeciau nuolatos gamintis, na bet kol auginu klecka ir esu lengvai atitrukus nuo darbu, noreciau bent pabandyti, gal ir prigys koks neblogas receptukas ax.gif
Turiu ideja pasigaminti muila-scrub'a su kavos tirsciais arba aguonomis...tik va kaip sustingdyti ta muila is skystos mases g.gif ax.gif
Atsakyti
Stai ka radau:)

user posted image
Papildyta:
Dar sis bei tas:
http://veganas.wordp...a-ir-riesutais/
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 31, 23:28)
Praleidau, reiks pasiskaityti  smile.gif Smagu, kad yra bendraminciu smile.gif
As irgi tingeciau nuolatos gamintis, na bet kol auginu klecka ir esu lengvai atitrukus nuo darbu, noreciau bent pabandyti, gal ir prigys koks neblogas receptukas  ax.gif
Turiu ideja pasigaminti muila-scrub'a su kavos tirsciais arba aguonomis...tik va kaip sustingdyti ta muila is skystos mases g.gif  ax.gif


muilą ir aš norėčiau pasidaryt, bet manau, kad daug darbo rolleyes.gif
Viola fiola nuorodą buvo įmetus, tik neradau laiko paskaityt
http://www.soapdishf...dex.php?act=idx
Atsakyti
Saunuole Me_gustas_tu mirksiukas.gif balionas uz temos atidaryma 4u.gif

O cia mano trigrasis lotuliukas.gif

kaip pasigaminti muilo ir ko prireiks

Siaip dar panarse po ta puslapi rasit patarimu ir kitom temom - ka galit pasidaryti pacios. ax.gif "kaip gyventi be saldytuvo" ir t.t.






dar viena muiline nuoroda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 01 rugsėjo 2008 - 05:56
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 01, 06:47)
Saunuole Me_gustas_tu  mirksiukas.gif balionas uz temos atidaryma  4u.gif

O cia mano trigrasis  lotuliukas.gif

kaip pasigaminti muilo ir ko prireiks

Siaip dar panarse po ta puslapi rasit patarimu ir kitom temom - ka galit pasidaryti pacios.  ax.gif "kaip gyventi be saldytuvo" ir t.t.
dar viena muiline nuoroda  biggrin.gif


Aciu uz ivertinima ax.gif 4u.gif
Jau pasiziurinejau nuorodas, aciu smile.gif 4u.gif
O gal bandet darytis pagal siuos receptus? Kaip pavyko?

Soap-Making Equipment

You will need:
A pair of goggles to protect you from splashes of sodium hydroxide.
A large stainless steel or enamel pot (sodium hydroxide can corrode iron or aluminium containers).
A thermometer.
A wooden spoon.
A glass jug.
A mould (to set your soap shape)
A sharp knife or cheesewire.
Soap Recipe
300g coconut oil
350g vegetable shortening
250g olive oil
125g sodium hydroxide
370g distilled
1tsp essential oil of your choice (optional)

O pagal sita recepta idomu kas turima omeny zodziu 'distilled' - gal distiliuotas spiritas? g.gif Bet ar spirito dedama i muilus? g.gif O kur gauti tu kitu sudedamuju daliu, pvz. sodos hidroksido, ar darzoviu riebalu? blink.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 01, 10:47)
Aciu uz ivertinima ax.gif  4u.gif
Jau pasiziurinejau nuorodas, aciu smile.gif  4u.gif
O gal bandet darytis pagal siuos receptus? Kaip pavyko?

Soap-Making Equipment

You will need:
A pair of goggles to protect you from splashes of sodium hydroxide.
A large stainless steel or enamel pot (sodium hydroxide can corrode iron or aluminium containers).
A thermometer.
A wooden spoon.
A glass jug.
A mould (to set your soap shape)
A sharp knife or cheesewire.
Soap Recipe
300g coconut oil
350g vegetable shortening
250g olive oil
125g sodium hydroxide
370g distilled
1tsp essential oil of your choice (optional)

O pagal sita recepta idomu kas turima omeny zodziu 'distilled'  - gal distiliuotas spiritas?  g.gif Bet ar spirito dedama i muilus?  g.gif O kur gauti tu kitu sudedamuju daliu, pvz. sodos hidroksido, ar darzoviu riebalu?  blink.gif  g.gif



Niekad nebandziau virtis muilo. O distiliuotas tai gal vanduo turimas omeny??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 09 01, 11:11)
Niekad nebandziau virtis muilo. O distiliuotas tai gal vanduo turimas omeny???  unsure.gif


Neisivaizduoju unsure.gif
O tie kiti receptai tai man tokie labai jau ekstremalus pasirode - is pelenu ir kiaules tauku unsure.gif Be to, jie tokie sudetingi. Ir vaikai negali buti kur nors arti, kai kiaules taukai verdami...idomu kodel... g.gif Bet vis tiek labai idomu bent suzinoti apie tokius dalykus ax.gif 4u.gif
Gal visgi pradziai isbandysiu aliejus, kastonus, muilo riesuta ir putokli...atrodo paprasciau...su muilo riesutu tai isvis paprasta - per 5 min biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 01 rugsėjo 2008 - 10:18
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 01, 11:15)
Ir vaikai negali buti kur nors arti, kai kiaules taukai verdami...idomu kodel... g.gif

Man rodos tik todel, kad nesuziureti mazi vaikai neuzsipiltu ant saves tu verdanciu tauku g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2008 09 01, 11:40)
Man rodos tik todel, kad nesuziureti mazi vaikai neuzsipiltu ant saves tu verdanciu tauku g.gif  smile.gif


Na bet kad raso, jog negalima ikvepti garu ir pasilenkti virs puodo, kuriame jie verda... g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 09 01, 12:15)
Gal visgi pradziai isbandysiu aliejus, kastonus, muilo riesuta ir putokli...atrodo paprasciau...su muilo riesutu tai isvis paprasta - per 5 min  biggrin.gif

o kaip su tuo muilo riešutu daryti? gal gali plačiau? 4u.gif
Atsakyti