Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Aivita @ 2008 10 01, 17:36)
O mane apšvieskit ar būtinai jau tuos miltus persijoti, aš net sieto ne ax.gif turiu, ir kaip tuos riestainius taip susukt? Ir aš svajoju pabandyt išsikept riestainių ir grietiniečių


Ačiū wub.gif wub.gif wub.gif
Na, kokiam biskvitui svarbiau yra persijot, o šitiems riestainiams nieko nenutiks, manau , jei nepersijosi. Sumaišyk miltus su soda, labiau šaukštu "papilstinėdama/pamaišinėdama" į tešlą kai bersi kiek iš aukščiau miltus berk ir įgaus miltai kažkiek oro biggrin.gif
O susukti vienas juokas, imi tešlos gabaliuką, kažkiek didesnį negu graikiško riešuto dydžio (jei didesnį imsi - riestainiai didesni, jei mažesnį - mažesni), tarp delnų suvolioji ilgą "dešrelę" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir galus sulenkį į centrą, kiek paspaudi/sutvirtini, padažai į cukrų su cinamonu ir dedi į skardą (aš išklojau kepimo popieriumi). Riestainiai kepdami gražiai pakyla. Sėkmės tikrai skanūs gaunasi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 01 spalio 2008 - 17:17
QUOTE(zebra @ 2008 10 01, 17:16)
Maišai mieles su cukrum(aš su ranka darau) ir mielės ištirpsta,tyrelė tokia pasidaro mirksiukas.gif

O skysčio jokio nereikia pilti (vandens, pieno)? Kiek laiko maišyti? blush2.gif blush2.gif
Ačiū už kantrybę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 01, 16:09)
RIESTAINIAI SU CINAMONU

jau labai skaniai ir sauniai atrodo thumbup.gif butinai isbandysiu..
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 01, 16:09)
Na, jūs čia ir prikepėt grožybių thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , šaunuolės. Vakar pas mane irgi namai kvepėjo kepiniais ax.gif . Štai vaišinkitės riestainiais ir grietiniečiais





O tie riestainiai netrapus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 01 spalio 2008 - 20:24
pamaciau tuos riestainius ir is karto nubegau kept,is dvigubos normos,bet neturejau sodos,tai dejau kepimo milteliu,gavosi skanus,tik issipute labai ir netrapus verysad.gif verysad.gif Tokie minksti...
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 09 30, 21:28)
Ir visa ta giganta suvalget taip greit?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

taip, suvalgėm smile.gif mūsų daug buvo: sese su vyru ir vaiku, tėvai, mes su vyru smile.gif dar sesei 1 gabaliuką pusryčiams įdėjau smile.gif
p.s. čia jis mums vietoj vakarienės buvo, nes po jo, daugiau nieko nebesinorėjo
QUOTE(Linucia @ 2008 09 30, 22:10)
Iš visos normos kepei? Kelių cm formoje? bigsmile.gif

kepiau iš visos normos, 26 cm forma. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliuke: 01 spalio 2008 - 21:14
QUOTE(Raseliuke @ 2008 10 01, 22:12)
taip, suvalgėm smile.gif mūsų daug buvo: sese su vyru ir vaiku, tėvai, mes su vyru smile.gif dar sesei 1 gabaliuką pusryčiams įdėjau smile.gif
p.s. čia jis mums vietoj vakarienės buvo.

kepiau iš visos normos, 26 cm forma.  4u.gif



As irgi 26 cm formoj.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 21:23)
O tie riestainiai netrapus?



QUOTE(daividija @ 2008 10 01, 21:50)
pamaciau tuos riestainius ir is karto nubegau kept,is dvigubos normos,bet neturejau sodos,tai dejau kepimo milteliu,gavosi skanus,tik issipute labai ir netrapus verysad.gif  verysad.gif Tokie minksti...


Na, gaila, kad ne to tikėjaisi verysad.gif , aš tų pirktinių nuo mokyklos laikų neragavus, tai nelabai prisimenu, kokie jie ten būdavo, man išlikus galvoj mintis, kad jie labai kieti, kažkodėl g.gif . Bet nepasakyčiau, kad jie visiškai minkšti kaip kokia bulka - jie tokie trapiai-minkšti, gal sakyčiau. Aš truputį baiminausi, kad jie sukietės, bus neįkandami po kurio laiko, nes daug prikepiau, bet nieko panašaus - jie tokie pat trapiai-minkšti ir dabar. Na, man tai labai patinka ax.gif Čia gi skonio reikalas - vaikai krūvom kerta essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Na trapus tai as turiu galvoj, kad jie kaip sausainiai buna...
Atsakyti
O cia laaaaaaabai trapus sausainukai

" TRAPIOSIOS SIRDELES"

3 kietai virti kiausinio tryniai
30g. cukraus
75g. cukraus pudros
130g, EVE
1saukstelis vaniles
225g. miltu

1 kiausinio trinys ( aptepimui )
truputis kokio nors dzemo ( sausainukams suklijuoti)

Kiasiniu trynius pertrinti per sieteli.
Sudeti cukru , pudra ir minksta sviesta , trinti tol , kol gausis puri mase.
Supilti vanile ir miltus.
Tesla suminkyti i rytuly ir pusvalandziui padeti saltai.

Tesla iskocioti 5mm. storio , isspausti sirdeles ( galima kokia nori forma).
Sausainiukus deti i skarda , aptepti paplaktu truniu ( as dar apideriau aguonomis ir riesutais ).
Kepti 10-15 min. 200C. orkaiteje
Atvesusius sausainukus aptepti dzemu ir suklijuoti viena su kitu .
Pabarstyti pudra .

user posted image
Papildyta:
O cia mielines bandeles

user posted image

Receptas kaip " TOTORISKU BANDELIU " , tik pusia pieno keiciau sviestu , ir minkydama dar ipyliau 2 didelius saukstus sviesto .
Itesla imaisiau aguonu ir dziovintu abrikosu cukatu .
Iskociota tesla smarkiai suliejau tirpintu sviestu , susukau , supjausciau ir sudejau i riebalais patepta skarda .
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 01, 22:19)
Na trapus tai as turiu galvoj, kad jie kaip sausainiai buna...


Na tada netokie trapūs kaip sausainiai, minkštesni, jie gi ir storesni 4u.gif Na, o tie tikrieji riestainiai, tai ką jie būna tiek trapūs kad burnoj tirpsta? Nu visai tundra doh.gif , tikrai nežinau kokie jie turi būt doh.gif Ai, bet visvien verti dėmesio, nes laaabai skanūs, kvapnūs...

Cipsiuk, swoon.gif swoon.gif swoon.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif va, čia tai sausainiai iš kart matosi, kad profės darbas, jau tokie graaažūs thumbup.gif, o bandelės fainuolytės kokios wub.gif . Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 01 spalio 2008 - 21:41
Oij kokie groziai... wub.gif
Atsakyti