Įkraunama...
Įkraunama...

Kiškis nevidonas Maljorkoj!

Visu pirma tai aprasyti savo kelione mane ikvepe Makalius smile.gif (tik nesigedink, nepyk, neraudonuok ir t.t :] )

Visu antra labai visu atsiprasau uz klaidas ir nelietuviska sfrifta.(As lietuve, bet sunku man su tuo lt sriftu, darau daug klaidu esu issiblaskius ir t.t nepykaukit labai smile.gif )

Keliauti man labai patinka esu daug kur buvus daug ka macius, bet po pastarosios mano ir mamos keliones i Tunisa tetis tvirtai pareiske, kad mums jau uzteks.Atseit prisikeliavot. Na kurgi man uzteks g.gif pradejau planuotis viska is anksto: vasara dirbsiu ir prisnekinsiu kokia drauge vaziuot kartu. Pirmas variantas visada liks Italija (bet tai kol kas ne mano kisenej) tada pagalvojau ir apie Turkija, tiksliau galvojau iki pat tol kol negavau vietu lektuve(tiesa drauge vykti su manim atsisake, tai prikalbinau savo brangiausiaji, kuri nuo siol vadinsiu Laimiu).Tuomet pradejom galvot apie Maljorka, bet vel kliutis - mano mokslai, taciau as kazkaip pamasciau, kad pirma savaite ne semestro vidurys todel nenukentes mokslai. Kelione uzsisakem internetu tai dar ir nuolaida gavom. Valio. smile.gif


Pries kiekviena kelione buna siokiu tokiu nesklandumu taip ir si kart. Laimis neranda paso. Ir mano pykciui bei liudesiui jis tai suvokia keliones isvakarese. Nieko gero..Bet as kadangi amzina optimiste iskart sumastau, kad Maljorka priklauso Ispanijai, o Ispanija Europos sajungai, todel greiciausiai tiks ir identifikavimo kortele.

Kita diena 2 h pries skrydi (kuris 13:20) jau sukiojames orouoste, pasiimam bilietus, atiduodam bagaza ir einam i laukianciuju sale prie veidrodines piramides. Staiga skambutis. Mama:"O Laimis abudu telefonus palieka?" as:"Ka???...skambink teciui gal atves?" Viskas gerai tetis atveza telefona. Duoda man ir kreivai sypsosi. Na ka padarysi, gi visko buna biggrin.gif


Toliau sedim stumiam laika ir nesuprantam ko gi mes cia tiek anksti trenkemes, registracijos pabaiga tik 12:50 o dbr mazdaug 11:50. Sumastom, kad eisim i kavine. As turiu 10lt, o Laimis pasak jo kazkiek centu. Istraukus tuos kazkiek centu susidaro apie 13lt. Neblogai.. Kad man taip. Bet visgi i kavine neinam. Laimis nusprendzia, kad mes tingim, o as nusprendziu, kad netingim, o bijom apsivemt lektuve ohmy.gif


Patikrinima praeinam sekmingai, pries mus stovejusi mergina kazkodel turejo sovinio tuta rankinuke. Darbuotojui liepus ja ismest ji baisiausiai pasimeta ir sako kad cia isgraviruota. Isinest vistiek neleidzia. Kaip supratau skambina, kad kazkas atvaziuotu paimti.

Maloni darbuotoja - bilietu tikrintoja maloniai pranesa, kad skrydis atidetas 20min. Sedim ziurim LRT rodo kazkoki sena filma. Visai idomu. Kiti zmones nesitraukia is eiles, neduok die uzims kas vieta. Eile nemenka ir mano viltis, kad visgi rugpjucio 31 ir daug zmoniu nebus, duzta. Tiesa skrydis atidetas del oro salygu, nors lauke sviecia saule, bet Laimis isitikines, kad meluoja jie. Mums bediskutuojant matom kaip i musu FlyLal'a pila degalus ir neuzilgo atvaziuoja lagaminai. Aha! Nespejo pasiruost! (Na aisku, mes nepuolam teist ju ir pykt. Juokiames ir tiek. O gal is tiesu ten virsui blogas oras? )


20min virto valanda. Po laukimo, isodinimo ir t.t pagaliau pakylam i ora. Taigi Bye bye Lietuva - hello Maljorka!

user posted image

Po instruktazo suzinom labai smagia naujiena, kad lektuvui pakilus gausime meniu ir galesime uzsisakyti uzkandziu laaaaaabai patraukliom kainom. Abu su Laimiu zvalgomes, esame girdeje apie toki Flylal poksta. Atnesus meniu trumpam prarandu regejimo dovana, atsitokejus imu skaiciuot musu sukrapstytus pinigus. ~23lt, nekas abiem neuzteks. Laimis pamates mano mina atsisako tiek valgiu tiek gerimu. Galiausiai uzsisakau kazkokiu a la tortiliju ir vandens suploju 17lt. Stai tau ir patrauklios kainos...


"Pavalgau". Laimis prisimena, kad tasej turi saldainiu. As patenkinta trinu rankas: tai puota, tai puota ! Tuo tarpu lektuvo kapitonas pranesa, kad siuo metu skrendam virs Milano, bet deja debesuota ir jo nesimato iki Maljorkos liko apie 1:10. Valio! Mallorca here we come! smile.gif

Atvykimas.

Pereje nesvietiskai ilga, dideli ir visoki kitoki oro uosta atsidureme bagazo atsiemimo skyriuje. Laukiam..laukiam.. vis dar laukiam.. Pagaliau! Atslenka vienas kreivai uzmestas lagaminas. Visi stebimes kaip jis nenukrenta ir neuzkliuna niekur. Pagaliau pamatom ir savus lagaminus, griebiam juos ir judam ieskot Teztour atstoves-gides. Surade ja suzinom jog musu autobuso numeris 111 padekojam ir judam lauk. Isejus is oro uosto tvoksteli didelio karscio banga, akimirka pritruksta oro. Einam link autobuso. Dairausi ir niekaip negaliu patiketi - mes Maljorkoj! smile.gif

user posted image

Sedint autobuse girdziu kaip nedidukas berniukas, esantis kazkur uz musu, giriasi teciui: " Teti, teti ziurek, ka as radau tualete ant siuksliu dezes!!" Ko tais labai suima juokas lotuliukas.gif


Viesbutis.

Super.Vadinasi "Miraflores". Jura tiesiog uz kampo. Aisku visbutukas kuklus, bet tvarkingas. Abiem labai patinka. Registraturoj mus pasitiko labai draugiska mergina. Beabejo angliskai ji nemokejo..Na pasak jos "a little", o tas "a little" - jus angliskai, as ispaniskai. As kadangi siek tiek raukiu ispaniskai tai man no problem. Uzsisakom seifa. Klausiam kiek kainuoja kondicionierius, rodo i kainyna, kad 50e savaitei. Abu stovim prasizioje ir mosikuojam rankom, kad KAAAA???????? ohmy.gif Ne, ne jokiais budais.(veliau visgi nusprendem, kad be kondicionieriaus neissiversim ir jei jau atostogaujam tai bala nemate ir suplojom tuos 50e)
Kambarys tvarkingas, balkonas "ziuri i kinieciu ar tai tailandieciu restoranelio kiema, bet mum gerai matom daug zalumos ir didele palme. Iseje i balkona matom - kas dziovina trusikus, kas ranksluoscius (veliau ir mes prisidejom prie tu "dziovinanciuju") linksma smile.gif

user posted image

Persirenge iseinam prie juros, kadangi iki vakarienes dar gera valanda nusprendziam prasieiti miesteliu.

user posted image

user posted image

Papludimys labai platus palyginti su musu Palanga (konkreciai ties gelbetoju stotimi), palei pat jura eina pesciuju promenada, na toks tipinis kurortinis miestelis, dalinai islaizytas, tvarkingas smile.gif Kadangi buvom sumaste nuomotis masina, tai susirandam ir "rent a car" kainos dvigubai mazesnes nei siulo viesbutis. Jega. (visgi veliau savaites eigoje nusprendziam nesinuomoti)
Tiesa musu miestelis vadinasi Kan Pastija.

user posted image

Vakariene.

Pasirodo valgysime kitame viesbutyje, nes musu viesbutis neturi restorano. Idomiai biggrin.gif Ale mum nelabai ir skirtumas yra, svarbu, kad gausim vakariene, o ar sitam ar kitam viesbuti nesvarbu, tuo labiau, kad tik per gatve pereit. Atstoveje nemenkoj eilej pagaliau gaunam rinktis. Maisto pasirinkimas nedidelis, bet kadangi mes neisrankus tai mum gerai tiek kiek yra. Aisku nepalyginsi Tuniso, kur maisto buvo tiek, kad akys raibo, bet atitinkamai ir zvaigzduciu kiekis skiriasi. Bet mum viskas patinka abu issisiepe, laimingi ir patenkinti.


Vakaras.

Stipriai privalge patraukem pasivaiksciot pesciuju promenada. Labai prajuokino uzrasai ant parduotuveliu pvz: supermercat arba supermercado smile.gif

Nusipirke ledu ir atsigert einam prie juros. Mintyse skaiciuoju pinigus, kad viskam uztektu (veliau tokiose parduotuvelese kaip Supermercado ledu nebepirkom biggrin.gif) Tuo tarpu saule visiskai nusileido ir viskas, naktis. Stebimes abu. Jei ne zibintai butu tamsu kaip... ohmy.gif

user posted image

user posted image


suvalge ledus, dar siek tiek pasistebeje slenkam i viesbuti miegot ryt pusryciai gana anksti, o po keliones mes siek tiek pavarge.


Labanakt.

p.s. Atsiprasau, uz tokio dydzio nuotraukas (nelabai as cia dar moku su jom elgtis).

Atsakyti
Pirmadienis.

Rytas.

Pabundu ne nuo zadintuvo, o nuo kondicionieriaus krebzdejimo, nervina. Susiradus pulteli isjungiu. Per neapsiziurejima vakar nepastebejom, jok yra funkcija Timer biggrin.gif Nesvarbu, dabar jau zinom. Siandiena susitikimas su gide, todel siandiena nieko neveiksim, tiksliau toliau pazindinsimes su apylinkemis smile.gif

Pusryciai primine F1 viesbutyje, taciau buvo ne tik bandeliu ir dzemu, bet ir surio mesos bei duonos. Labai nudziungu radus kavos aparata, nors kava is jo ypatingai slyksti. Bet man nerupi, man atostogos:) Gide mus buvo perspejus, kad uz gerimus valgio metu gali tekti moket, tai dziaugiausi bent kokio geralo radus. (Nors velesnem dienom radau ir sulciu ir pieno ir kavos su pienu, o uz gerimus moket reikedavo tik vakarienes metu.)

Tiesa, nakti buvau prabudus ir maciau pro uzuolaidos plysi, kad zaibuoja. O man apsimiegojusiai toks siaubas sueme:O Pries isvaziuojant prisiziurejau youtube filmuku pavadinimais "Mallorca, we survived" arba "taifun Mallorca 2007" Pradejau isivaizduot, kaip duzta langai ir t.t Juokinga smile.gif Na laki mano fantazija, nesiskundziu.

Visa diena tai gulejom pleze, tai prie baseino (Laimis kazkaip sugebejo uzmigt) ale neisejo taip gulinet, labai jau karsta buvo (kai is Lietuvos isskridom buvo +15, o kai atskridom i Maljorka +30).

user posted image

user posted image

Nusprendem, kad reikia pasivaiksciot. Iseinam is viesbucio ziurim kazkokie tamsus debesys plaukia ir taip gasdinanciai atrodo.

user posted image

user posted image

O mes visai nebijom ir vel einam pesciuju promenada tik i kita puse. Nueinam iki prieplaukos-uosto (na ten toks a le nidos prieplauka ) uzlipam ant uolu, as dar speju nufotkint Laimi ir girdim kaip per garsiakalbi kazkas rekia kazka ispaniskai. Nesuprantam ar tai mum ar ne mum, bet nerizikuojam ir nesiaiskinam, greitai pasisalinam nuo uolu (nors ten tokios ir uolos, taciau nukritus nelabai smagu butu).

user posted image

Kaip zinia juodi debesys vis dar plaukia ir jau visai kabo virs galvu, bet kaip nelyja taip nelyja. Nusibosta pakrante ir pasukam i pirma pasitaikiusia siaura gatvele, pasinaudoje savo biologiniu kompasu, nusprendziam, kad turetume islyst kazkur prie parduotuves "spar". Einam dairomes ir matom kaktusa milzina Laimis puola fotkint jam kaip biologui labai idomu, nors as nesiginsiu irgi biski veptelejau. Veliau kitam kieme matom didziuli fikusa. Geras, mes lietuviai ji vazonuose auginam ir meldziames, kad tik gyventu, o cia kaip koks klevas auga ir problemu nemato (veliau Palmoj dar didesni fikusa matem).

user posted image

user posted image

user posted image

Musu biologinis kompasas (jei taip galima sakyt) musu neapgavo tikrai islindom prie "spar". Mums betraukiant atgal iki viesbucio pagaliau pradeda lyti (pagaliau todel, kad gera valanda vaikstinejom po piktaisiais debesimis). Zmones laksto, slapstosi. Mums juokinga, mes gi is Lietuvos, kur lietus lyja smile.gif

Susitikimas su gide.

Gides vardas Jurate. Susirinkusiuju grupelei didzioji dalis ne lietuviu, todel mano nusivylimui gide sneka rusiskai. Pasakoja apie ekskursijas, ka apsimoka rinktis, ka butina rinktis. Mes nusprendziam kita diena vaziuoti i apzvalgine ekskursija. Viskas labai brangu 50-55e. Siulo i kazkoki vakara su lazeriais vaziuot uz 60e, su Laimiu kikenam , kad kai grysim jis man asmeniskai uz dyka surengs lazeriu sou (jo toks darbas). Tiesa kai prasitarem, kad norim nuomotis masina Jurate labai gasdino, kad didziules baudos, nes matai viena turiste sumokejo 1500euru uz pastatyma ne vietoj ar uz ivaziavima ne vietoj (tiksliai nezinau). Ale musu tai visai negasdina ir susirandam dar viena bendrakeleive. Jos vardas Kristina. Atvyko viena, studijuoja dizaina ir lietuviu filologija atrodo linksma ir savimi pasitikinti mergina. Susitariam, kad susitiksim per vakariene.

Pries vakariene dar nubegam issimaudyt. Laimiui siek tiek salta, bet man pats tas. Juk reikia atsimaudyt metams i prieki! smile.gif

Po vakarienes prapliurpe su Kriste 1,5h ir geriau susipazine einam su Laimiu pasivaiksciot. Siek tiek prasieje prisedam papludimi. Kyla bangos. Ziurim ir snekames, kad jura nesukelia ypatingu jausmu ir kad musu baltija yra pati mieliausia.

user posted image

Prasau nespekit, kuris issedejimas mano, nes tikrai apsiriksit biggrin.gif
user posted image

Kadangi rytoj vaziuojam i ekskursija tai reiks anksti keltis, todel ilgai nesedeje einam miegot.


Saldziu sapnu.






Atsakyti
Antradienis

7:50 mes pedinam prie juros, kadangi iki pusryciu dar 10-15min nusprendziam pakviepuot grynu (na gal dalinai) oru. Matom kaip grupele zmoniu ruosiasi fotosesijai. Musu tai visai nedomina, uztat bundancio miestelio vaizdas super.

user posted image

Kadangi ekskursijoj pietai neiskaiciuoti :[ is vakaro nusiperkam bandeliu su sokoladu ir atsigert. ( tarp kitko gide mums patare eiti i eroski apsipirkinet, nes ten pigiau ir t.t nezinau kokia jai is to nauda, nes spar kainos tikrai mazesnes, gal ne viskam bet pvz vanduo kainuoja 0.01e pigiau biggrin.gif )

8:45 sedam i autobusa. =D mes pirmi! valio reiskias gausim geresnes vietas! Tik isvaziavus is Kan pastijos matom, kad prie pat musu yra Aquarium de Palma i kuri mes laaabai norim nueiti. Abu susede trinam rankas - jau aisku ka veiksim rytoj.

Sedim dairomes staiga gidas prabyla angliskai, visu atsipraso, kad nemoka rusiskai ir pasako, kad tuoj atvaziuos musu gide ir viskas bus "ok". Autobuse visi kudakuoja (rusiskai beabejo) kaip gi cia dabar matote angliskai sneka, o ne rusiskai! Atsiranda viena moteris, kuri perrekia kudakavima ir paaiskina, kad viskas "normalna, ana prijedit" (atsiprasau uz rusu kalba - tai ne mano stiprioji vieta). Sustojam kazkokiam prekybos centre. Sako, kad kas nori gali eit parukyt (kas nori tai reiskia, kad liekam tik mes) nes cia pastovesim ir palauksim gides dar kazkur 15min.

Po 15min privaziuoja dar vienas autobusas. Malonusis ispanas, kuris nemoka rusiskai dziugiai pranesa, kad reikia pereit i kita autobusa. Visi bega greitai lauk. Ilipe i kita autobusa vaizda matom toki: praktiskai visi sedi po viena, vietu nera, visam autobuse 3 lietuviai. Ghm... Visai nedegu noru sedet salia kazkokio svetimo dedes ohmy.gif Laimis graziai papraso gides, kad gal imanoma cia kazka padaryt, nes porele (pabreziu porele) nori sedet kartu. Is galo pasikrutina vienas vyriskis susiraukes kaip uzpakaline dalis. Atsisedam. Salia manes sedi gana keista porele taip ir nesupratau ar jie jaunavedziai ar jau seniai susituoke, bet visa kelione laike ties klynu vienas kitam rankas (man aisku nemaiso, tegu liepsnoja meile :] ) ir gere itartinai raudona skysti is nestea butelio, kuris buvo maiseli (is sito tai taip juokemes su Laimiu=D). I keliones gala porele taip isilinksmino, kad jau kazkaip ir bendraut uzsinorejo man sypsotis pradejo, tik deja as visai nedegiau noru bendraut... Salia Laimio sedejo nei daugiau nei maziau - tipinis alkoholikas, kurio tikslas (turbut) per visas savo atostogas islakt tiek , kiek gyvenime neislake. Vakaryksciai sutines jis pasitiko mus su calsberg butelaiciu. Veliau ties kiekvienu sustojimu tu butelaiciu, skardinaiciu daugejo, ponaitis linksmejo, girtejo ir i gala keliones vos pataike ilipt i kateri (apie kuri veliau).


Pirma stotele "odos fabrikas"

tas "odos fabrikas" pasirodo yra eiline galanterijos prekiu parduotuve. Niekaip nesuprantam KAM MUS CIA VEZE???? Nenorim nieko pirkt. Beslampinedami randam odine miksta sofkute, ten ir griunam. Cia mus taip puikiai isitaisiusius randa vienintele autobuso lietuve (apart musu). Pradedam sneket, ji taipogi nesupranta ko mus cia atveze. Isisnekam. Pasirodo ji dirba teztouro ofise, kelione gavo visai pigiai (na cia beabejo) jai taipogi cia (Maljorkoj) labai patinka. Papliurpiam dar apie si bei ta ir taip prastumiam laika.

Kita stotele vienuolynas san Lluc.

Didelis minusas, kad as nelabai suprantu rusiskai. Bandau klausyt ir gilintis ka pasakoja, bet gide tarsi nuzengus tetule is "labanakt vaikuciai" ir pasakoja taip neidomiai taip nuobodziai, tai mintis sast ir nuplaukia. Liepiu Laimiui klausytis ir verst man, bet kur ten biski paklauso pamato kazka ir puola fotkint. Deja nedaug ka galiu parasyt apie vienuolyna. Zinau, kad tai pagrindinis religinis salos centras, kuris ikurtas XIII azmiuje. Deja nesupratau ar vienuolynas vis dar veikiantis - ar jau nebe. Is mano matytu vaizdu drisciau teigt, kad ne, bet kiek zinau pamaldos ten vis dar vyksta. Sis vienuolynas ypatingas tuo, jog saugo salos globejos Madonos atvaizda (statula).

user posted image


Labai seniai, gal pries 14 metu (tada man buvo 7metai) buvau Katalonijos vienuolyne pas juodaja Madona. Kiek prisimenu is savo vaikisku prisiminimu tai, kad ta diena lijo, vaziavom panasiais serpantinais, kad vienuolynas kalnuose ir kad stovejom didelei eilej. Cia viskas labai panasu tik zmoniu maziau ir nelyja smile.gif Todel drisciau teigt, kad mano matytoji juodoji Madona ir si salos globeja yra netgi labai susijusios. Uz tai jauciuosi ypatinga, nes busiu macius abi Madonas.:]
Vienuolyno vidus labai grazus, matau keleta tiesiog sedinciu ir (kogero) besimeldzianciu turistu. Nors labai daug zmoniu, vis tiek jauciuosi labai jaukiai. Ilgai neziopsau (gaila, kad laiko nedaug gide dave) ir stoju i eile prie Madonos. Kaip ir Katalonijoj taip ir cia yra tam tikras ritualas. Zmones meta i toki inda moneta (ar keleta monetu) tada uzteda Madonai ant keliu rankas ir praso visko ko geidzia sirdis. Klausiu Laimio ar nori sitoki rituala atlikt, bet jis papurto galva ir sako, kad as uz ji paprasyciau. Na kaip sau nori galvoju ir susirandu moneta.

user posted image

Per savo zlibuma (pamirsau viesbuti akinius) kazkaip neiziuriu, kur reikia uzdeti rankas, tai paseku pries tai buvusio vaikino pavyzdziu ir vietoj Madonos keliu rankas uzdedu kazkur salia reikiamos vietos(kaip veliau man Laimis pasake). Siek tiek pastoviu, greitai isdestau savo norus ir prasymus, padekoju ir einu salin.

Iseje i lauka randam dar viena eilute prie vandens krano. Pasirodo tai ne siaip sau vanduo, o sventintas vanduo ( ! ). Cia irgi savotiskas ritualas: reikia atsigerti ir apsiprausti veida. Pries mane stovi tokia mergina kuri slapina tik zandus, o mes su Laimiu vos tvardomes - bijo, kad makijaza nusiplaus=DD Si karta ir Laimis kartu su manim atlieka rituala. Nezinau ar tiesa, ar melas, jog vanduo sventintas, bet svarbu gi tiket, be to puikiai atsigaivinam :]

Iseje is siuvenyru parduotuveles matom toki "uzmaurojusi fontana". Laimis siulo nusifotografuot, o as apsidairius ar nieko ner ir liepus Laimiui pasiruost issitraukiu is tases ausis (as juk kiskis nevidonas, bet apie tai veliau). "Tik greitai" - dar speju pasakyt.

user posted image

Trumpai apie kiski nevidona: jau minejau, kad visa vasara dirbau. Mano darbas buvo pardaveja-kasininke "Balionu sali", taciau i mano pareigas iejo ir dovanu pakavimas, bei kaspinu darymas. Kaip zinia "Balionu salis" prekiauja visokio masto niekuciais, nuo domino kaukiu iki kiskio, katino, tigro ir t.t. ausu. Kadangi pasimatavus tas ausis likau beprotiskai suzaveta paskutinemis savo darbo dienomis kiekviena vakara sedejau vis kitom kiskio ausim. Ir paciai linksma, ir klientui. Aisku tokiu entuziasciu kaip as daugiau neatsirado, bet kas man jaunai! ;]] Tai viena kolege ir pramine "kiskiu nevidonu" ir isejimo proga padovanojo man labiausiai tikusias ausis(tiesa i komplekteli ieina bantukas ant kaklo ir uodega =D ). Pasizadejau visur su savim tampytis, tai ir tesiu pazada. bigsmile.gif

Taigi, nusifotkinus prie fontano judam link autobuso ir kita musu stotele Formentor kysulys.


Formentor.

Raitydamiesi "serpantincikais" grozimes kalnais ir skardziais. Musu mielas vairuotojas pristabdo (tas pristabdo=vaziuoja 20km/h), kad galetume nufotografuoti vienuolyna is toli.

user posted image

Taip besizvalgant ir fotografuojant atvaziuojame i Formentor'iu. Gide visiems sako, kad cia busime beveik 3h ir 15:45 buti prie platformeles, nes mes dar plauksim laiveliu. Primygtinai praso visu neveluot, nes paliks. Tada pranesa, kad cia galesime papietauti, pasimaudyti ir pasideginti.

user posted image

Cia vanduo ypatingai skaidrus ir geras (sakau, nelabai suprantu rusiskai, bet esme, kad butinai reik maudytis, nes kazkuom butent cia vidurzemio juros vanduo yra geresnis, nei musu kurortuose). Visgi mes su Laimiu nusprendziam nesimaudyti. Koks skirtumas ar cia jura ar ta pati jura vakare? Geriau apsizvalgykim ir pasivaiksciokim. Netoliese prisedam ir suvalgom bandeles, "pietus". Daug fotografuojames, vaizdai nepakartojami kaip ir gide sake: "dauguma vaizdu kaip is atviruku". Vel islenda kiskis nevidonas.

user posted image

Truputi pasimaivom ir traukiam toliau. Tuneliu nusileidziam iki kito papludimio, kuris yra beveik kalnu tarpekli. Abu nusprendziam, kad cia kazkada yra tekejus kalnu upe (kiek tiesos sitame musu pareiskime, mes nezinom). Vaizdas nepakartojamas. Dairydamiesi patraukiam tolyn, paziureti "kas uz ano kampo". Uz ano kampo dar vienas kampas, o uz to kitas ir t.t

user posted image

Man beproto nutryne kojas, bet nesvarbu, man cia taip patinka. Siame tarpeklyje yra vandens. Nezinau kaip ir is kur, bet viename is tu "baluciu"(jei taip galima vadint) matom plaukiojancias zuvis. Niekaip nesuprantam is kur jos ten? Jokio salycio su jura ta "balute" neturi. Visgi ismastom, kad galbut rudeni ir pavasari buna audros ir cia pasidaro upe arba po uolom yra kazkoks praplaukimas. (gudruoliai =D)
Pasivaikscioje apie valanda gryztam atgal. As jau nusikalus, todel niekur nebeeinam ir likusi pusvalandi tiesiog sedim grozimes jura ir uolom. Likus 20min iki laivelio einam ant platformeles, kad gautume geresnes vietas =D Laivelis pasirodo besas kateris (na Tunise tai buvo a le piratu laivas) Laimio apskaiciavimais sedam ten, kur pavesis turetu but. Pavesis yra, bet taip prasaunam.. Atsisedam ne i uolu puse, o i juros. Siunciu Laimi nufilmuot ir nufotkint aplinkos, nes as jau be jegu.

user posted image

45min prabega labai greitai. Atplaukiam i port Soller. Miestelis isikures kalnuose prie juros. Atrodo pasakiskai. Su Laimiu jau svajojam, kad reikia cia dar sugrizti.

user posted image

Islipe is laivelio isgirstam, jog vietinam bariuke musu JAU laukia svieziai spaustos apelsinu sultys. Suprantam is zodzio JAU, kad jos visgi iskaiciuotos i kaina. Deja ziauriai apsirinkam. Mes neperkam, bet kolege is teztour'o perka. Sedim kartu su ja ir pasakojam koki mes matem tarpekli ir kaip ten grazu. Ji deja nemate, nes deginosi ir daug maudesi. Na patraukom peciais ir tiek, ka gi besakysi.

Tiesa, pamirsau paminet, kad sioje ekskursijoje turejo buti 100metu senumo traukinukas, kuri deja nueme, nes turistai skundesi jog velai grizta i viesbucius. Tik kazkodel tai kaina tiek su traukinuku, tiek be traukinuko buvo ta pati. Tai arba traukinukas nemokamas, arba teztour'as gudrauja. Visai pikta darosi. Pirma "odos fabrikas" dabar ir traukinuko ner.


Ekskursija kaip ir baigta. Vaziuojam namo. Prie to pacio supermarketo mus persodina i ta pati autobusa is kurio ryte issodino. Vesiai ir maloniai griztam i viesbuti. Kambaryje aptarinejam ekskursija ir abu nusprendziam, kad jei ne rusu kalba ir ne girtas rusas salia, viskas jega (na dar neskaitant traukinuko ir "odos fabriko"), bet kurgi nebuna nesklandumu ;]


Pries vakariene velgi begam i jura, tik si kart Laimiui jau ne salta ir turskiames gera pusvalandi.


Po vakarienes sedim visi trys (prisijunge ir Kristina) lauke ir pasakojam dienos nuotykius, kas patiko, kas ne. Taipogi kaip ir ana vakara prapliurpiam geras 1,5h ir graziai atsisveikine einam miegot, nes ispudziu siai dienai jau turim su kaupu :]


Labos nakties.
Atsakyti
Treciadienis.

Siandiena atsikelem palyginus anksti. Pavalge dar nulekem prie juros ir 12 h susitare su Kristina isejom i Aquarium de Palma. Kadangi labai nesirupindami manem, jog tenai uztruksim maximum 2 - 3h, nes "i ka gi ten taip ziuret?" (oi kaip mes klydom..)

Aquarum de Palma yra visai netoli musu viesbuciu, mazdaug 15min peskom tai budami labai taupus ir vargsai studentai neleidziam pinigu autobusui ir pedinam peskom. Nueje suzinom, kad bilietas kainuoja 19 euru. Musu veiduose vel praverta burna ir zodis KAAA???? Na, ka padarysi, nori i vidu teks moket. Dar bandau prakist savo isic pazymejima, bet deja jie nedaro nuolaidu studentam. (ir velgi KAAA???) Susimokeje einam vidun, tiesa prie kasu matem zenkliuka, jog negalima fotografuoti, todel su didziuliu nusivylimu slepiam fotoaparatus ( po to visgi issiaiskinam, kad fotografuot negalima su blicu biggrin.gif ), ieje pro vartus matom toki baseina - fontana su raju figurom. Puolam fotkintis, o Kriste juokauja, kad gryzus sakys jog jos gyvos.(veliau, jau grizus rodziau nuotraukas draugam tai visi klause ar jos gyvos, tai labai dideli juoka kele prisiminus Kristes zodzius).

user posted image

Ieje i pastato vidu matom daug akvariumu ir daug daug zmoniu, tiek jaunu, tiek senu, vakuciu su teveliais visi fotkina, pleskina. Pirmuose akvariumuose gyvena koralai, jau net man taip idomu, nors povandeniniu gyvenimu nelabai domiuosi. Laimis is vis issiziojes laksto ir pasakoja mum apie koralus, jog kiekvienas plaukelis, kiek vienas gumbelis yra gyvi ir juos reikia paserti.

user posted image

Paeje siek tiek toliau matom gana atvira baseina ir ten pripuolusiu vakuciu. Tame baseinelyje gyvena juros zviagzdes, juros eziai ir juros agurkai. Viena darbuotoja siulo paliesti juros agurka, na ir kaipgi mes nepabandysim =D jausmas gana keistas jis toks minkstas ir glitu, bet spaust nerizikuoju:D Siek tiek pasiklausius musu tarskejimo klausia is kokios mes salies? Sakom Lithuania. Aisku tokios salies nezino tai kaip visada aiskinam Baltic country near russia. Beabejo paminejus rusija is kart seka kitas klausimas:"ar musu kalba tokia pati kaip rusu?" Na aisku, kad NOOOOOOOOOOO biggrin.gif Siek tiek paplepeja su darbuotoja judam toliau.

Kiek toliau paeje matom didziuli akvariuma ir ivairiausiu zuvu. Kol gerimes issizioje prieina vel ta pati darbuotoja ir pradeda pasakot apie akvariume plaukiojancias zuvis, sako ana ta didele keista zuvis yra Napoleono zuvis. Kikenam. Toliau siek tiek pasakoja apie koralus ir t.t Laimis beabejo zino daugiau nei mes tai ko ji paklausia viska zino. Tiesa pasakius nelabai klausiausi ka jie ten snekejo, nes tuo metu i akvariuma ilipo naras ir tapau zuvu serimo liudininke ohmy.gif Naras (o gal nare) nusileido pro tokia anga sone su dviem kibirais is pradziu pasere koralus, veliau zuvis, visa tai truko mazdaug apie 20min. Aisku visi susidomeje stebejom. Is tos darbuotojos suzinojom, jog uz 10minuciu sers mazuosius rykliukus. (mazieji ne delto, kad amzius ju mazas, tiesiog jie uzauga iki metro cool.gif ) Jau turbut net nekyla klausimas ar mes ten ejom. =DD

user posted image

Ryklius sere siek tiek kitaip, nes rykliuku akvariumas buvo atviras baseinelis. Ten mergina su naro kostiumu isibrido iki liemens ir mete jiems zuvu gabaliukus. Pasirodo tuos ryklius kas kazkiek laiko perkelia i kita akvariuma, nes jiems reikia daug sviesos kadangi negave sviesos jie pradeda sirgt juos ismeto demem ir veliau jie nudvesta. Liudnos prognozes. Visi nusprendziam, kad rykliukams depresija uzeina. Mudvi su Kriste bestebedamos seriamus ryklius pastebim labai keista zuvi kuri kazkodel plaukia ant vieno sono ir vis ratais. Tuos ratus daro labai gudriai ir po kiekvieno rato vis arteja ir arteja prie krasto, kur stovim mes. Nebesitvardom ir garsiai juokiames. Klausiam darbuotojos: "What's wrong with that fish?" sako, kad she's very strange.. Kad "strange" tai mes matom, pamanem, kad jai demesio truksta Šypsena) Tiesa dar suzinojom, kad si zuvis baisiai islepus, nes valgo tik krevetes, nors laisveje gyvenancios jos koleges ryja viska (t.y. ne tik krevetes) Na aisku mes gyventume tokiomis siltnamio salygomis, tai ir mes is leptume =]]

user posted image

user posted image

Paziureje kaip seria rykliukus traukiam toliau, dar suzinom, kad puse 5 sers didziuosius ryklius ir tai labai verta pamatyt, nes siandiena gyvos zuvies diena ir jie gali buti ypatingai plesrus Apakęs Mes visiskai prarade laiko nuovoka, mastom, kad kogero neisim nes iki tokio laiko cia neisbusim, bet pasiziureje i laikrodi veptelim - dabar 14h, tai reiskia mes cia jau 3h, o ne puses neapziurejom.. Nusprendziam, kad saule ir jura palauks, bet siandien butinai pamatysim, kaip seria ryklius ir praleisim cia visa diena.

Taigi dar kiek paejus ir apziurejus akvariumus su juru klounais ir astuonkoju iseinam i lauka. Ten matom daug pietaujanciu ir seip vaikstanciu zmoniu. Zinot kaip buna kai alkanas pilvas pamato maista? Tai va musu pilvai atsitokejo ir eme reikalaut maisto. Pamatom, kad kainos svelniai tariant dideles, nusprendziam uzsisakyt karsta sumustini su vistiena. Abudu su Laimiu sumokam apie 10 euru, na ne taip ir baisu, siek tiek luktereje gaunam savo maista. Tie sumustiniai tai puse prancuzisko batono ir dideli gabalai vistienos su darzovem ir suriu. Ogho. Tikrai nesitikejom, kad pavalgysim biggrin.gif

Pavalge ir siek tiek pailseje traukiam toliau. Eidami pro sali pamatom, kad vienas darbuotojas mus kviecia. Prieje matom baseineli su juros eziais. Tas issisiepes vyriokas siulo palaikyt. Laimis atsisako, Kriste ziuri gan bailiai, o as ka? As drasi, zengiu pirmyt ir kisu ranka i vandeni. Jausmas nerealus. Atrodo, kad maza kaktusiuka laikyciau. Aisku nereikia jo spaust, nes tada manau liudnai baigtusi, bet jei svelniai imi tai jis dygliuotas kamuoliukas ir visai nepavojingas. Labai patiko palaikyt ji rankose. Kriste pamacius, kad cia nieko baisaus irgi ryztasi. Abi klegam, juokiames ir tada tas keistasis darbuotojas mums sako: "Photo group?, happy photo?" ka?? kokia dar group, kokia photo? Ivyksta toks nesusisnekejimas, bet mes vos tvardomes is juoko. Tas berniokas pasirodo, norejo mus visus tris nufotkint ir pamane, kad mes nemokam angliskai tai jis tokiom keistom frazem ir zenklais aiskino, tuo tarpu mes galvojom, kad jis nemoka angliskai ir "ko tu is musu nori freak?" biggrin.gif Galu gale issiaiskine nusifotografuojam. Nuotrauka grazi gavosi ir tai vienintele musu visu triju foto.

user posted image

Pamojave keistajam berniokui einam toliau. (Pamirsau paminet, kad viskas vyksta lauke) Matom vezliu baseina. Jie tokie dideli ir seni. Vienas su apibraizytu kiautu. Taip gaila pasidaro, nes puikiai suprantam, kad ji subraize lankytojai su visokiais pagaliukais, siaudeliais ir t.t nes savo akim matem, kaip viena lankytoja brauke per kiauta su ranka praplaukianciam vezliui. Laimiui matau labai patinka vezliai ir jis baisia keikia tuos kurie kisa rankas prie ju.

user posted image

Labai linksma buvo, kai mes priejom vaiku zaidimu aikstele. Ten buvo piratu laivas, ryklio vezlio ir besiritancio is kiausinio vezliuko figuros. Puolem fotografuotis, as issitraukiau kiskio ausis, Kriste irgi nori bent trumpam pabut kiskiu nevidonu :]] Na negi gaila. Siek tiek pasifotografe judam toliau. Tiesa pries tai mus uzkalbino lietuve is Neringos pasirodo ji jau cia 2 savaites, pas pusesere sveciuojasi. Persimete dar keliais zodziais judam toliau.

user posted image


Papildyta:
tesinys

Paeje matom rykliu kujagalviu baseina. Kristinai pasigirsta, kad as sakau ne Kujagalviu o XXXjagalviu lotuliukas.gif (cia jau patys spreskite koks jai zodis pasigirdo) Juokiames.

user posted image

Pasigrozeje kujagalviais gryztam prie musu pietu valgymo vietos ir zengiam i dziungles. Si Aquariumo de Palma dalis visiskai atitinka tikras dziungles tiek augalais tiek povandeninio pasaulio gyvunais. Viename is akvariumu matom labai keista zuvi su gumbu kaktoje. Nusprendziama, kad ji arba labai protinga arba susimuse. (Na jo cia labai intelektualiai nusprendem)

user posted image

Pasibaigus akvariumams iseinam i lauka, o ten tikru tikriausios dziungles. Karsta, dregna. Matom kriokli. Net nemoku nupasakot to vaizdo, todel idedu keleta foto.

user posted image

user posted image

Visi augalai pastoviai drekinami specialiai isvedziotomis vandens zarnelemis. Aisku ta dziungliu atkarpa nera labai didele ir mes ja pakankamai greitai praeinam. Ieje i vidu matom nebe akvariumus, o terariumus. Viename is ju kabo chameleonas, kitame matau gekona ( kaip tik kazkada buvau labai uzsidegus ir norejau laikyt gekona), trecasis terariumas tuscias. Skaitau kas jame turi but. Pasirodo tenai kamputyje slepiasi gigantiska sraige. (as turiu tokia drauge, kuri begalo bijo sraigiu, tai net suima juokas isivaizdavus, kaip ji ta sraige isvysta)

user posted image

Praejus visas dziungles ateinam prie didziuju rykliu akvariumo. Ziurim i laikrodi, aha dar pusvalandis reiskia galim apziuret likusia akvariumu dali ir gryzti ziureti kaip sers ryklius. Like akvariumai buvo su skirtingu rusiu meduzomis ir paradoksalu yra tai, kad meduzos kurios atrodo pavojingiausios yra visai nepavojingos, o tos atrodytu paprastos taip degina, kad zmogus net mirt gali. Siaubas. Taigi apibege visas meduzas griztam prie rykliu.

user posted image

Dar mazdau 15 minuciu lieka iki serimo todel uzsiemam vietas prie pat stiklo. Ispudingas vaizdas kai sedi atrodo visai visai salia rykliu. Karts nuo karto tiesiai pries nosi praplaukia rajos. Jos man labiausiai patiko. Ten buvo dvieju rusiu raju: 1. tokios plokscios ir aplvalios ir 2. plokscios, bet tarytum su sparnais.(labai atsiprasau, bet as nezinau tiksliu ju pavadinimu) Zinokit atrodo tarytum jos sklendzia vandeniu. Super vaizdas.

user posted image

Pamirsau paminet, kad prie akvariumo mes sedejom, nes ten buvo primetyta specialiu pagalveliu. Tai kogero orientuota labiau i vaikucius, nes jie ateje juk nenori stovet, pavargsta ir t.t. Taciau sedejo ne tik mazyliai, bet ir visi suauge :]


Praziopsojus i rajas pamatom kaip nusileidzia naras i vandeni. Pirma seip plaukioja, tada paseria mazesnes zuvytes ir praejus mazdaug pusvalandziui pradeda rykliams siulyti zuvis. Nezinau kaip ten buvo is tikruju, bet rykliai neeme zuvies dar gera pusvalandi. Gal per daug demesio kliuvo jiems? Praejus pusvalandziui vyriausiasis ryklys pagaliau paeme is naro ranku zuvi. Visi plojo ir svilpe, tiesiog kaip koks spektaklis gavosi. =)

user posted image

user posted image

Dar siek tiek pabuvom ir patraukem isejimo link. Uzejom i siuvenyru krautuvele. Ten buvo visko tiek su Aquarium de Palma tiek su maljorkos atributikos. Vaiku skyriuje radau gumini karda labai juokinga buvo kai as juo uzpuoliau Kristina =D paslampineje, prisijuoke mes patraukeme namo.

user posted image

Buvome stipriai nuvarge, bet kupini ispudziu. Kadangi dar buvo like pora valandu iki vakarienes as su Laimiu nusprendem nueiti i parduotuve apie kuria mums snekejo gide. Musu ieskojimas buvo bevaisis, neradom (tik veliau vaziuodami i Palma, mes pamatem, kad iki parduotuves buvo like labai nedaug, o mes pasukom atgal)

Jau kaip iprotis tapo pries vakariene nulekt issimaudyt. Pasipliuskene siek tiek juroje nuejom vakarieniaut. Pavakarieniave vel kaip ir ankstesnius vakarus likom paplepet su Kriste. Anadien taremes eit maudytis nakti, bet sivakara buvom gana pavarge todel atidejom tai kitam vakarui :]


Atsisveikine su Kristina patraukem pasivaiksciot prie juros, bet neilgai trukus grizom i viesbuti, nes labai norejom miego. Rytoj musu laukia visiskas tinginiavimas :]] deginimasis, pliuskenimasis juroj ir t.t

Labanaktukas. :]]
Atsakyti
Ketvirtadienis.


Siryt leidom sau patinginiau, todel atsikelem tik 9h! Tai yra labai velai zinant, kad musu pusryciai nuo 8 iki 10. Greitai valomes dantis ir begam valgyt, kol kiausiniai neatsalo ir kiti sveciai visko nesurijo.
Pusryciu meniu kaip visada: Daug bandeliu, ivairios duonos, mesos, virti kiausiniai ir t.t. Mums ipusejus valgyt Kristina vis nesirodo (mes is vakaro buvom susitare susitikti per pusrycius, bet kaip matau vel su savo vokietaiciu uzsibaliavojo tongue.gif ). Siunciu Laimi jos zadint. Neuzilgo grizta besijuokdamas. Pasirodo Kristina gana velai nuejo miegot, o gal tureciau sakyt anksti? Esme, kad pusryciaut ji ir vel neateis. Na nieko gi buna.

Pavalge prigriebiam ranksluoscius ir einam i pleza. Dar pakankamai ankstus rytas (apie 10h) tai zmoniu nedaug, ledaines, parduotuveles ir kavines dar neveikia, nes jos paprastai 11h atsidaro, todel negavus savo jau labai pamegto serbeto siek tiek nuliustu blink.gif .(tas serbetas tai trinti ledai su sirupu) Sikarta einam ne i musu didiji pleza, o i maziuka visai netoli prieplaukos. Kriste sake, kad ten zymiai jaukiau, be to ji ir pati kai issimiegos ten ateis ir ras mus.

user posted image

user posted image

Saule puikiai sviecia, plezas pustustis todel labai nudziungam ir gulames kuo arciau juros. Kadangi bijom palikt daiktus vienus pirmas maudytis eina Laimis. Neuzilgo pasipliuskenes ir visas surus jis grizta ir leidzia man eit maudytis. Vanduo kaip visada siltas siltas, o as kaip zinia dievinu vandeni, jau nuo pat vaikystes manes iskrapstyt is vandens buvo neimanoma, taip ir dabar plaukioju nardau ir visai negalvoju apie savo ilgus plaukus, kuriuos po sitokiu druskos voniu oi kaip reiks plaut. Besipliuskendama einu vis gilyn ir gilyn matau praplauke vienas dedule su "matrasu", "argi taip galima" - mastau sau ir netrukus isgirstu kito dedules ant "matraso" balsa. Manydama jog jo spanish zodziai skirti ne man toliau sau be vargo sokineju per bangas ir juokiuos (na gal dar siek tiek su savim pasisneku). Dedule neatstoja, kartoja dar karta ir plaukia artyn. Suklustu. Nevalingai sakau: "KA??" Matau kaip persimaino senioko veidas ir jis bando kazka pusiau vokiskai, angliskai ir ispaniskai man pasakyt. Viso to finalas (kiek as supratau): "mergaite, tu cia viena?" Aiskiai ir pasitikinciai rupestingajam dedulei sakau: NO ir neriu tolyn. Kazkaip visai juokinga pasidare, dar ir banga uzliejo prisemiau pilna burna suraus vandens, todel kepurnejuos i kranta, nes noriu pasidalinti savo nuotykiu su Laimiu kol nepamirsau.

Pasipasakojus, pasijuokus, apdziuvus guluosi ant musu geltonosios is Lietuvos atsiveztos uzuolaidos ( nezinau kaip ten is tikruju, bet audinys tai tikrai uzuolaidiskas ). Seip guleti nuobodu,todel issitepus kremu nuo saules is savo terbikes traukiu knyga "Muzikos magas Jonas Aleksa". Superine knyga. Isiskaitau ir atrodo, kad as ne papludimi, o lmta skaitykloj. Atsitokejus suprantu, kad begalo pasiilgau mokslu, draugiu ir seip akademines aplinkos. Keista, nes tikrai nemaniau, kad budama Maljorkoj galvosiu apie mokslus ir tuo labiau, kad noresiu grizti.

Mano mintis nutraukia Kristes "LAAAABAS!". Pasirodo i pusrycius ji taip ir nenuejo, bet uztat atsinese bananu ir surio (tokio lydyto su karvute ant etiketes) siulo ir mums, bet mes ka tik po pusryciu ir ooooooi gal nee...

Kriste siulo mums nueit issimaudyt, kol ji pavalgys. Taip ir padarom. Tuo tarpu bangos vis stipreja ir stipreja, bet maudytis leidziama. Tiesa pasakius niekada gyvenime nesu sokinejus per svetimos juros bangas. Smagu lygiai taip pat kaip ir per Baltijos bangas sokinejant. biggrin.gif
Ilgai nesiturskiam, nes manom, jog Kristina irgi nori eit maudytis. Griztam i kranta. Tik isejus Kristinai maudytis apsiniaukia. Vel uzplaukia juodi debesys. Nezinau ar cia visada pas juos taip ar ne, bet musu buvimo laika kiekviena diena mazdaug tarp 12 - 14h uzplaukdavo pikti juodi debesys ir prie juros taip nesmagu pasidarydavo.. Neilgai trukus parbega Kriste. Dar siek tiek pagulim, tada ji nusprendzia, kad nori pasifotkint ant uolu (na ten buvo tokios nedideles, kur kaitria diena kepdavo visokio plauko mociutes). Laimi paliekam saugot daiktu, o mudvi einam fotkintis. Pirma lipa Kriste, truputi papozuoja ir leidzia mane. As vos ne vos uzsiropsciu, visgi basom lipt ant uolu prasta ideja. Siek tiek papozuoju ir taipogi keberiojuos atgal. Nuotraukos isejo visai "not bad" . Grizusios pas Laimi nusprendziam pakuotis ir trauk prie baseino, nes visai salta pasidare dar paprasau, kad mudu nufotkintu juros fone.

user posted image

nuotraukoj matosi krastas musu uzuolaidikes bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Prie baseino.

Ateje prie baseino matom toki vaizda: niekas nesimaudo, ant keleto gultu yra uzdetu ranksluosciu, zmoniu 0, tiesa veliau is kazkur islenda pagyvenus pora. Valio! baseinas musu! bigsmile.gif Mudvi su Kriste iskart lipam i baseina Laimis atsisako su mumis maudytis ir eina prie gultu. Baseine vanduo zymiai saltesnis nei juroj. Siek tiek saltoka. Tik speju murktelt normalei ir matau kaip Kriste velniu priedusiomis akimis isibegejus soka i baseina.

user posted image

O as maniau, kad negalima.. Bet cia gi viskas galima, ispanai atsipute zmones, todel ir as isibegeju ir soku i baseina. Pamirsau paminet, kad musu baseino gylis 3m. Aisku yra atitvaras vaikuciams, kaip mes sakydavom "gardas" ir nedidelis plotas kur man iki bambos, bet didzioji dalis baseino 3m. Isokus i vandeni net dugno nepalieciau kojom, bet smagu tai nerealiai. thumbup.gif Pradedam viena po kitos sokinet, juoktis, taskytis. Nusprendziu Laimio paprasyt, kad nufilmuotu. Nufilmuoja. Gaunasi labai juokingai, nes sokdama as labai smagiai suklykiu, tik iki siol nezinau kodel. Mums besokinejant ateina tokiu bernu chebryte, veliau mes juos surusiavom: ju buvo 3. 1.Normalus, kitas sexuoklis (nes jis buvo su pana ir toks seip a le sexyman), o treciasis tai ivanuska duraciok. Na kai buna tokie chebros kvaileliai. Jiems aiskiai nepatiko, kad mes sokinejam ir labai i mus ziurejo, manau del to, jog niekaip nesuprato kokia gi mes kalba snekam. (mes tarp kitko irgi nesupratom ar italu ar portugalu kalba jie snekejo) unsure.gif

Po kiek laiko kai mes jau nusprendem pasidegint is kazkur isdygo gal 7 paaugliai (misri kompanija) ir vieni kitus sumete i baseina. Su rubais. Susizvalgem su Kriste nieko nesupratusios.. bet stengiames nekreipt demesio netgi tada, kai jie mus aptasko (aisku netyciom). Deginames. Nezinau kiek laiko praejo, bet staiga atsibudes Laimis sako: "Klausykit merginos, gal jau uzteks? O pas tave, Indre dingo baltas dryzelis nuo akiniu.." Na taip, kazkaip keistai tempia veida. Iejus i viesbuti vestibiulije pribegu prie veidrodzio ir O DIEVE! mano veidas panasus i virto vezio uodegele! ohmy.gif Kriste juokiasi, tiesa pasakius visi juokiames, bet man kazkaip graudziai juokinga. Kol kas atsisveikinam su Kriste ir tariames susimatyt per vakariene. Pakylam i virsu, vel pasiziuriu i veidrodi ir tikrai as apskrudau kaip reikalas.. Greitai susitvarkom ir einam i vaistine.

user posted image

Vaistineje vaistininke sneka angliskai (super) mosikuoju rankom ir rodau i veida (suprask, O Dievai ziurekit kas man atsitiko). Vaistininke abejingu veidu priveda mane prie lentyneles, istraukia kremuka ir rodo "after sun". Dar bandau klaust ar ir veidui tinka, nes gi ziurekit koks siaubas! Bet ji tik atsako yes ir mazdaug esu macius ir baisiau. Sumoku kazkur 10e ir tikiuosi, kad jis veiksmingas ir man oda nenusilups iki kol grisiu i Lietuva. huh.gif

Grizus i kambari puolu teptis kremuku. Jis taip maloniai vesina ir drekina, odos tempimas dingsta. Ot smagu. As kadangi amzina optimiste tai mastau, kad kai grisiu ir tetis pamatys jau nebedris sakyti: "Is kur grizai? Is antarktidos?" Visada tokiu komentaru susilaukiu vasara grizus is Palangos. Kadangi mano oda yra sviesi, tai ji sunkiai idega, be to nenoredama piknaudziaut saulute per daug nesidegindavau..


Taigi iki vakarienes lieka apie valanda ir mes nusprendziam nueiti iki "Eroski" nusipirkti atsigert ir ko nors vakarui (pamirsau paminet, kad vakare mes taremes su Kristina eiti prie juros seip pasedet).

user posted image

user posted image

user posted image

Pakeliui uzsukam i musu mazaji papludimi ir is tolo matom gulincia Kristina. Toks juokas ima, nes garantija, kad ji miega. Tyliai issitraukiu fotoaparata ir padarau keleta foto. Ot tikras kiskis nevidonas. Prizadine kvieciame eiti drauge i parduotuve. Ji aisku neatsisako, nes saules jau kaip ir ner.


Is parduotuves patraukiam tiesiai vakarieniaut. Sociai pavalge iseinam pasedet lauke. Staiga matom kaip i milimetrine vieta kazkoks vietinis ispanas bando igrust savo pegeout 306. Ir ka jus manot? Jam pavyko! Niekaip negalim atsitoket. Isivaizduokit Lietuvoj kaip mes sutaupytume vietos jei statytume masinas taip kaip ispanai ar prancuzai?? (prancuzijoj tas pats, milimetrais stato masinas)

user posted image

Dar siek tiek padiskutave masinos tema patraukiam i papludimi. Apeje siek tiek nusprendziam, kad grizkim i "ta kvadrata". "Tas kvadratas" tai tokia kaip ir aikstele skirianti didiji pleza nuo mazojo. Net nezinau kaip dar kitaip pavadinti. Esme, kad ten yra toks mini molas ant kurio galima atsisesti. Taip ir padarom. Pasifotkinam, mudvi su Kristina isgeriam bacardi breezer, valandziuke paplepam ir einam miegot. Ryt musu laukia Palma de Mallorca.



user posted image



saldziu sapnu gerbiamieji bye1.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schnitzel: 05 spalio 2008 - 00:23
Is kart atsiprasau, kad tesinys taip ilgai kaupesi. Mokslai spaudzia tai vis neprisiruosiau ohmy.gif

Penktadienis.

Taigi siandien mes issiruoseme i Palma. Kadangi musu miestukas vos 6km nuo sio miesto, mes nesiskubindami pavalgem pusrycius. As gavau sms kad pasitikrinciau e-mail (kadangi mokslai jau kaip ir prasideje pavedziau draugems rupintis mano reikalais biggrin.gif ). Sugaistam dar valanda, nes interneto pusvalandziui tiesiog nera sad.gif susimete po berods 1 ar 2 eurus pakaitom tikrinames pastus, one'us ir t.t. As randu laiskeli su pasirenkamais dalykais (kaip zinia penktadienis paskutine diena pasirinkima patvirtint) is didziulio saraso nusprendziu (su draugiu pagalba =D ) jog siuos metus mokysiuos jazz'o istorijos. (dabar galiu pasakyt, kad tikrai visai nesigailiu).
Praejus visai draugystes su internetu valandai, mes patraukiam link stoteles. Tiesa Kristina velgi jungiasi su mumis. Kadangi as ir Laimis autobusais dar nevazinejom tai nelabai ir zinom kur toji stotele, kurioje stoja puikusis 15 autobusas. Kriste jauciasi pakyleta ir isdidziai mus nusiveda visai i kita puse nei mes tikejomes. (kaip veliau paaiskejo, kad pro musu viesbuti eina vienpuse gatve =D ) .blond.
Atejus i stotele paaiskeja, kad autobusas atvaziuos uz 3min. (ten yra specialios lenteles, kurios rodo laika iki kito autobuso atvykimo, labai geras dalykas! )
Lentele nemelavo, tikrai uz keliu min atvyko autobusas, ilipe pro priekines duris susimokeje po 1.10 judam i autobuso gala noredami atsisesti. Visi labai ziuri i mus, ypatingai juodoji naktis (tamsusis zmogus) sedintis uz manes. Su Kriste nusprendziam, kad mes jam labai idomios, nes esam baltos, o jis mum nes juodas biggrin.gif Atsilaisvina dar viena vieta, klestelim su kriste salia, o Laimis priesais.

user posted image

Vaziuojam geras 15min, pakeliui matom kaip keiciasi vaizdai is priemescio i centra, veliau i senamiesti. Islipam galinej autobuso stotelei tiesiai prie Cathedral de Palma. Tiesa pamirsau paminet, kad Kriste Palmoj jau buvo kazkuria diena =D
Tik islipe matom dar viena fikusa giganta, gigantiskam vazone.

user posted image


Kriste vel mus veda, pereinam gatve ir prieinam laiptus (salia siena, labai panasi i ginybine). Viskas labai grazu: laiptai, siena, vaizdas is virsaus, na o katedra is vis kvapa gniauzia. Tokia didinga, galinga ir visokia kitokia -nga. ohmy.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Nusprendziam apeiti visa katedra ir tik tada eiti i vidu. Tiesa pamirsau pamineti, jog si katedra yra prie pat juros. Reiktu tik nusileist laiptukais is kito sono ir pereit gatve. Dziugauju, kad pamaciau ne tik 2 madonas, bet ir katedra prie pat juros. Vaizdai tiesiog nepakartojami.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Prisifotkine iki valios, prigaude issizioje musiu i burnas, patraukem aplink katedra. Ejom uz kampo, po to uz kito kampo. Gatveles labai jaukios ir siauros, matem keleta renovuojamu pastatu. Niekaip negalejom rasti iejimo i katedra =D buvo kilus mintis, gal pasiklydom? tiesa pamirsau pasakyt, kad tik ateje prie katedros pamatem vezima su arkliu, kadangi mudvi su Kriste gyvuneliu myletojos pribegom prie jo nusifotkint (tiksliau Kriste labai norejo fotkintis) ir tik tada pamatem stenda, kuriame nemokamai dalija brosiuras apie miesta, kuriose yra ir zemelapis ir daug maz lankytinos vietos. Labai nustebino, jog Palmoj visus metus vyksta ivairus kulturiniai renginiai, festivaliai ir t.t (nu aisku ko cia nustebt, juk sostine, bet tikrai nemaniau, kad kulturinis gyvenimas pas juos toks gyvas). Tai va Laimis visalaika buvo apsikabines ta zemelapi, jeigu ka. As kazkaip turiu nuojauta, todel nesibaiminau, kad pasiklysim biggrin.gif Buvau teisi, nes pasukus sen bei ten mes tikrai islindom prie iejimo i katedra. Kainavo 4 eurai, Kriste piktinosi, kad jei neleis fotkint neis =D visgi fotografuot ir filmuot buvo galima, todel susimokeje pinigelius iejom vidun. Pries uzeinant i katedros vidu yra nedidukas muziejus. Viskas labai idomu ir grazu, pilna ispudziu istroskusiu turistu. =]

user posted image

user posted image

user posted image

Katedros vidaus nupasakot nedristu, nes kol kas mano rasymo sugebejimai per menki, tiesiog idedu nuotrauku, ypac suzavejo milziniskas vitrazas. Dar kaip bebutu keista vargonai katedroje istatyti ne kaip mums iprasta priesais altoriu, o sone (ziurint i altoriu kaireje).

user posted image

Kai apziurejom visa vidu vedami bandos jausmo ejome paskui kitus turistus =] jie visai netycia mus isvede i kiemeli, kurio viduryje buvo senovinis sulinys (kaip suprantu vanduo jame nesventintas, nes butu velgi eilute nusidriekus), jokiu ribojanciu priejima prie sulinio zenklu nebuvo, bet vistiek niekas neisdriso prieiti arciau (tame tarpe ir mes). Gal bijojo Vandenio? Vaikystej mane tevai gasdindavo, kad jei lysiu prie sulinio ir dar baisiau jei ziuresiu i jo vidu (!!) islys vandenis ir mane pagriebs, tai gal ir cia kazkas panasaus? =DD

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Apziureje sulini is tolo patraukem isejimo link. Ten beabejo buvo siuvenyru krautuvele, taigi ir mes nusipirkom keleta ne pirmu ir ne paskutiniu siuvenyru smile.gif tiesa kriste mus pagavo inirtingai besirenkancius magnetukus: " Ar sita, ar geriau sita??" =D

user posted image

Nusipirke si bei ta iseinam is Katedros, nusileidziam laiptukais ir surade jauku skvereli su nedidelem fontano ciurkslem tiesiai is sienos, prisedam pailset. Na tiksliau as ir Laimis sedim, o Kriste smoke.gif =] Pasinagrineja zemelapi nusprendziam, kad visu objektu neapeisim siandiena, todel nusprendziam apeiti nemenka rata aplink katedra.
Atsakyti
Tiesa mudvi su Kriste nebutume moteriskosios lyties atstoves, jei neatliktume smerktinu (vaikinu ir kai kuriu merginu atzvilgiu) veiksmu, t.y. apziureti parduotuves biggrin.gif Laimiui buvo begalo nuobodu, bet mes stengemes kuo greiciau. Musu vaiksciojimas nebuvo bevaisis nupirkau keliom draugem lauktuviu, o ir pinigu daug neisleidom tongue.gif be to parduotuvese gana vesu. Laimio sie teiginiai neitikino ir jis vis tiek purkstavo, nors i kita parduotuviu pasaza ejo kartu (na zinot kai buna tokie milzinai per kelis aukstus panasiai kaip Kauhof vokietijoj). As kadangi rastiniu reikmenu fanas ( ir ivairiu juokingu piestuku kolekcioniere) neriau i pati pirmutini auksta, veliau atejo ir Laimis, ten jis rado Bob Marley plakata, kuri pagriebes nebenorejo paleist is ranku. Juokingai skamba, bet jis dievina Marley, tai jam didziausias dziaugsmas buvo nusipirkt jo plakata biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Iseje is parduotuves judejome toliau. Tapome avarijos liudininkais. Vienai moteriskei issukanciai i pagr gatve vyriskis bumptelejo i gala, bet ten nieko baisaus. Siaip idomiai gavosi. Pasuke uz vieno bei kito kampo pamatem idomu regini: nama imuryta i asfalta aukstyn kojom. Labai idomiai atrode =DD Perejus gatve pamatem siuolaikinio meno muzieju. Is kart supratau kame reikalas su tuo auksyn kojom gyvenanciu namu. Kriste kadangi menininke(dailes akademijoj studijuoja) tai kryksdama nubego apziuret skulpturu, as kadangi ne menininke, o kaip neseniai suzinojau mokslininke ohmy.gif:O (muzikologai pasirodo yra mokslininkai), o Laimis biologas, likom visiskai nesuprate to siuolaikinio meno apraisku. Uztat buvo labai smagu ziuret kaip Kriste interpretuoja skulpturas. =)) Ieje i muziejaus kiemeli radom laiptus, aisku Kristina pasileido pirmoji, o mudu is paskos. Uzikabaroje virsun pamatem nuostabu vaizda, visas miestas kaip ant delno ir didingoji katedra is toli dar ispudingiau atrode ohmy.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pasizvalge nusprendeme, kad jau laikas butu uzkast, nes visa diena nuo pusryciu nevallge lakstom smile.gif Kristina prisimine viena bariuka, kuri netycia atrado budama cia anadien. Apibudino ji taip: "Nu toks nerealus baras su galvom ispaisytom ant sienos" Aisku is apibudinimo niekas neaisku, bet matydami jos entuziasma leidziames nuvedami prie to ispudingojo bariuko. Kelia ji prisimine puikiai ir stai pereje per upeli tada per gatve, atsidureme visiskai tuscioj siauroj gatvelej, kurioje net parduotuves nedirba. Na taip Ispanija gi Siesta =))))) Paeje kiek toliau ta siaura miela gatvele pamatem ta issvajotaji "bara su galvom" =DD Tiesa pasakius man jis labai primine Bix'u bara vilniuje. Tipazas lygiai toks pats, tik aisku tos "ispaisytos galvos" atrodo zymiai geriau, bet Vilniui ir diena galima padoriai pavalgyt ir pasedet ten, o cia diena skyle kokia tai, su nenuvalytais po nakties stalais. Mes alkani, bet ne tiek, kad moketume purvyne pinigus smile.gif

user posted image


Papildyta:
Iseinam laukan. Beklaidziodami kita gatvele netycia aptinkam vietini turgu, tiesa visiskai neturginej aplinkoj, kadangi turgaus laikas seniai baiges, jame dirba tik baras. Pas mus turgai tai kaip atskiri rajonai, o cia tiesiog ieini i pastata ir kazkas panasaus i hales turgu, tik smirda labiau ir drabuziu nera, vien maistas. Truputi baugoka, begam lauk. Pereje per gatve randam supermarket'a ir ten nusiperkam atsigert.(kaip jau iprate skradinese) Kristina pasakojo, kad kiekvienoj dienoj yra tam tikra minute, kai tu sugalvoji nora ir jis issipildo. Nepamenu is kur ji tai istrauke, bet savo minute ta diena pagavau =]]] As labai norejau kinisko maisto, taip norejau, kad net seile bego. Ir ka jus manot? Islinde is uz kampo mes atradom visai nebrangu, miela kiniska restorana =DD

user posted image

user posted image

Sumokejom gana nedaug, bet uztat prisivalgem sociai. Dabar jau tiksliai nepamenu ar zuvi, ar vistiena valgem, bet as asmeniskai prisivalgiau virs galvos ir vakariene lindo labai sunkiai.. :]]] Atsiskaite ir atsisveikine su padaveja patraukem link stoteles, kadangi pavalgius tik miegot besinori biggrin.gif

Pakeliui link stoteles praejom labai grazia aleja, palei ta pacia katedros ginybine siena. Aisku ejom ne pro katedra pasukom siek tiek veliau ir siaurom gatvytem islindom ten pat kur atvaziavom. Nueje i stotele pamatem, kad kito autobuso reikes dar 15min palaukti, nusprendem pasidairyti po siuvenyru parduotuveles. Tiesa nieko doro ten neradom ir nusprendem, kad rytoj pribaigsim reikala su siuvenyrais =DD

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Autobusas velgi atvaziavo laiku ir mes smagiai sukritom i ji. Gerai, kad jis buvo tuscias tai galejom sedet issidrebe :]] Isgirde zodzius, kad kita stotele Hotel Miraflores pakilome is savo vietu ir nuejome prie duru. Vairuotojas viska puikiai mate, bet musu deja nieks neperspejo, kad sicia vairuotojai nera tokie nuovokus ir norint islipt reikiamoj stotelej reikia spausti "stop" mygtuka. Kaip jus manot paspaudem? blink.gif aisku ne!! lotuliukas.gif Graziai pamojavom savo viesbuciui ir mus nuveze visai uz kampo, beveik prie Aquarium de Palma.. O mes tokie pavarge. Nieko, letai kaip vezliai, bet parslinkom atgal. Atsisveikinom su Kriste, kuri berods entuziastingai sake, jog eis prie juros pasidegint, nuejom i viesbuti. Tiksliai nepamenu ka veikem iki vakarienes, bet man rodos, kad as valgiau daug ledu ir daug maudemes =DD


Per vakariene susitikom su Kriste. Pavalge ir pasedeje kieme nusprendem pasivaiksciot po cionykscias siuvenyru parduotuves. Ji savo vokietaiciui paliko rasteli ant duru su nupiestu planu, kur mes esam =]]]]]]] Netrukus pradejo uzsidarinet parduotuveles ir mes buvom priversti eit lauk. As dar bandziau is bankomato issiimt pinigu, bet deja bergzdziai. Mazdaug tuo metu Kriste susitiko savo vokietaiti, jis sake, kad seniai stebejo ja. I klausima "kodel?" atsake mielai: nes man patinka tave stebet (aisku kitu atveju butu gana kraupu, dbr..) wub.gif Pamirsau paminet, kad berniokas nemoka angliskai. Na siek tiek graibosi, bet supranta galima sakyt nieko. Mes kazkaip ir nesivarginom sneket angliskai, kad jau nesupranta tai nesupranta, malem savo greitakalbes lietuviskai. :]]]]]]

Balandeliai isejo savais keliais, o mes su Laimiu patraukem prie juros. Ten pasidariau naktine fotosesija is serijos nuliudes kiskis nevidonas biggrin.gif siek tiek pasivaiksciojom ir nuejom miegot.

user posted image




Ryt laukia dar viena nieko neveikimo, pindejimo papludimy ir ledu valgymo diena thumbup.gif vacation4.gif



Saldziu sapnu mielieji.





bye1.gif


Papildyta:
Aciu visiems uz komentarus ir kad laukiat ar lauket biggrin.gif

Nicolle ---> o tai gal tu is baltic tours? ohmy.gif
Atsakyti
Sestadienis.

Siryt keliames nei velai nei anksti - 8.30. Viska susitvarkom neskubedami, is leto nuslenkam i "Gala". Kaip nekeista maisto dar daug ir kiti poilsiautojai dar nesurijo. Siandiena kaip bebutu gaila (arba ne =D) yra musu paskutinioji diena Maljorkoj. Tiesa pasakius visai nesijauciu blogai ar dar kaip nors biggrin.gif Atrodytu savaite tiek nedaug.. Bet uztat ispudziu tieeeek daug, kad dar vienos savaites butu tikrai per daug smile.gif O ir namo jau norisi, draugu pasiilgau ir mokslu :]]]] Kadangi tai beveik paskutiniai pusryciai cia nusprendziu nufotkint musu restorana - valgykla.

user posted image

Taigi sios dienos planas:

Degintis, maudytis, nupirkti siuvenyru, saldainiu, nuvaziuot iki prekybos centro dar karta maudytis. =DD

Po pusryciu nieko nelauke traukiam i papludimi. Kriste taipogi jungiasi prie musu ir stai mes linksma trijule traukiam link musu jau pamegto "mazojo" papludimio. Zmoniu kaip visada is ryto nedaug, todel galim issirinkt sau patogesne vieta. Deginames. Kriste nubega issimaudyt, o mes tuo tarpu saugom daiktus. Po Kristes einam maudytis mes. Siandiena bangos gana dideles, mums taip linksma turkstis, sokinet ir nardyt. Tiesa vandenyje kazkaip keistai plaukioja daug medzio atplaisu. Man taip keista, nes as pratus prie gimtosios Baltijos zoliu ir smelio, o cia pilnas maudymukas medzio drozliu ohmy.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Veliau is drauges gavau sms, jog prikrito pas mane "Titaniko nuolauzu", aisku juokinga, bet kartu ir graudu, nes issimaudzius tik viena karta as nebegaliu ramiai gulet pleze. Kunas eme dziut ir mielosios pagaliu liekanos maudymuke eme taip badyti ir grauzt, kad norejosi begt ir rekt biggrin.gif "Nieko nebus" pamaniau sau, reikia tepti slide is cia. Taigi po ilgu ikalbinejimu susipakuojam daiktus ir traukiam prie baseino.


Prie baseino.

Zmoniu kaip visada nera. Labai nudziungam ir griebiam geriausias vietas :]] Staiga mudvi su Kriste susizvalgom, abieju akys suzybsi ir stai Kriste jau griebia "matrasa", kuris priklauso tiems ir praietos dienos nedraugiskiems berniokams, meta ji i vandeni ir isibegedama pati skrenda baseinan. As dar bandziau stabdyt ja, bet kurgi biggrin.gif Na, kad jau nieks nemato ir kad palieka savo daiktus viesoje vietoje, manau galima pasinaudot. Soku paskui ja i baseina ir mes kryksdaudamos bandom uzsiropst ant ciuzinio :]]]]]]

user posted image

Prie baseino ne gyvos dvasios, todel prasideda musu fotosesija =DD Kadangi Laimiui kaip visada baseino vanduo per saltas, o nuo sokinejimo jam skauda ausis, prasau, kad mane nufotkintu sokancia i baseina. Pavyksta gal is 5 karto, nes vis per anksti as isoku, arba per anksti jis paspaudzia mygtuka. Jau po 4 kartu is eiles jauciausi svelniai tariant apsvaigus. Rezultatas gavosi svelniai tariant juokingas lotuliukas.gif geras 5 minutes visi trys sustoje tiesiogine ta zodzio prasme zvengem is mano israiskos ( na cia tai jau ka moku tai moku =DD )

user posted image

Po tokios juoko dozes man pasirode, jog Laimis apsilo, todel paprasiau ir jo ropstis i baseina, kad galetume nusifotkint smile.gif Prasidejo vandens gimnastika biggrin.gif Kriste fotografuodama leipo juokais, bijojau, kad neimestu fotiko i vandeni ohmy.gif.

user posted image

user posted image

Mums benardant ir visaip kitaip besimaivant pradejo rinktis kiti viesbucio sveciai, todel mums pasidare gana nejauku ir nusprendem baigti puikiaja fotosesija ir siek tiek pasidegint.
Siek tiek gavosi gal pora valandu. Pilvas pradejo uzrgzt reikalaudamas maisto, todel nusprendem eiti kazkur pavalgyt. Kristina atsisake ir liko degintis, o mudu su laimiu patraukem i per kelia esanti "Antlya kebab". :]]]]] Uz abu sumokejom gal 11 euru, bet kebaba atnese tokio dydzio, kad galvojau neiveiksiu. Palyginus su lietuviskaisiais kebabais cia buvo kebabas gigantas. Labai skaniai papietave padekojom padavejui ir iseidami i ranka idavem 2 eurus arbatpinigiu, butumet mate jo veida ohmy.gif Zmogelio veidas taip nusvito, lyg butu rades 100euru, padekojo, stipriai paspaude ranka ir palinkejo geros dienos. Ogho.. Lietuvoje retai, o gal ir is vis niekada to nesulauksi...

user posted image

Papildyta:
Pavalge traukiam pas Kriste, ja randam vis dar prie baseino. Man rodos eilini kart uzsnudusia. Juokiames. Raginam ja keltis ir eiti persirengt, nes vaziuojam i prekybos centra pirkti lauktuviu ir valgio rytojaus skrydziui namo. Susitariam susitikti uz 15min. Tingedami (ox ta sunki liga) eiti i to centro nusprendziam vaziuoti autobusu. Iseina gal pora stoteliu ir ka gi jus manot? Argi mes pasimokem is praeitos dienos klaidos? Visiskai ne! Vel nespejam paspaust "stop" mygtuko ir mes jau riedam Palmos link. Niekada nemaniau, kad tarp stoteliu gali but sitoks atstumas. Islipam Palmos priemestyje. Nieko nebus, vienai stotelei 1.5e gaila, todel tuos pusantro kilometro pedinam pestute. Einam kelkrasciu pro kazkokias statybas, tuomet prieinam miskeli ir tik uz kokio kilometro atsiranda saligatvis. Turejome gan keistai atrodyt, nes as buvau su suknute, maudymuku ir "plezankem" :]]]] Vairuotojai elgesi labai pagarbiai, mus apvaziuodavo vos ne kita eismo puse =DD Aciu dievui nieks nesustojo ir neprisikabino =]]]] Sekmingai pasieke supermarketa nusiviliam. Kainos tokios pacios kaip ir pas mus, taigi trenkemes bereikalo. Na, bet jei jau atvaziavom tai ir apsipirksim. Prisiperkam sangrijos, vyno, alaus.. Saldainiu ir sokoladu pasirinkimas labai menkas ohmy.gif o tie kurie yra, kazkodel labai brangus. Nuperkam kelis, kad nesukt sau galvos, kitka nusipirksim Can pastilloj. Prisikraunam du maisus ir stovim stotelei (aciu Dievui, bent ji arti parduotuves). Uz keliu min atvaziuoja lauktasis 15 autobusas. Si kart nepadarom tos klaidos ir dar neprivaziavus savo stoteles spaudziam mygtuka "stop". Sustoja musu stotelei ir mes ritames lauk. Laimis kazkoks mieguistas, todel "paguldau" ji ir mes su Kriste einam shop'intis siuvenyru. Apeinam visas parduotuveles kiek tik yra musu miestuke. Priperku visiems : draugems, mamai, teciui, broliui, Laimio mamai su sese.
Po apsipirkimo dar uzsukam i papludimi, nes saule dar pakankamai aukstai, o iki vakarienes dar geras laiko gabalas, todel deginames :]]]]]]]]] Neuzilgo ateina Laimis toks visas atsisviezines ir pailsejes. Rodau ko nupirkau, bet jam aisku nelabai rupi biggrin.gif Saule kaip tik tai dingsta ir mes susisirinke daiktus einam i parduotuve nusipirkti atsigert ir jau laikas vakarieniaut (kaip zinia vakarienes metu uz gerimus reikia moket, mes ju nusiperkam markete ir taip issisukam pigiau :])

Po vakarienes kaip visada pasedim terasoj ir suvalgom ledus. Susitare uz 15min susitikt skirstomes.

Po 15 min.

Kriste jau lukuriuoja musu prie viesbucio. As isisupus i skara slepsiu gatve. Mums jau iprasta, jog kiekviena vakara po vakarienes einam maudytis. Kadangi sis vakaras paskutinis neissimaudyt juroje nakti butu neatleistina.(kaip veliau paaiskejo, ta vakara vidurzemio juroj maudemes paskutini karta) Bangos siek tiek mazesnes, bet vistiek labai smagu nardyt ir turkstis. Vanduo kaip arbata. Pora sykiu pritraukiu suraus vandens, bet man ne motais, nes labai linksma ir smagu =))))))) Po vakariniu maudyniu mes nusprendem (tiksliau tai buvo planuota jau is anksto), kad eisim i papludimi gert sangrijos. Mes stiklinaitem aisku nepasirupinom, bet nepasimetem ir pasiskolinom is musu vonios smile.gif
Pries eidami i papludimi prisifotografuojam prie Burger king, nes visas sias dienas budami prie baseino uostem "nepakartojamus" kvapus is jo virtuves biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Pavakaroje su sangrija "don simon" iki mazdaug 1h nakties, issiskirstem, nes ryt kelsimes tikrai anksti, kad spetume dar pasidegint ir pasimaudyt. Mus is viesbucio isves tik 14h, todel dar puse dienos galesime praleist prie juros :]]


Labanaktis mielieji.


4u.gif
Atsakyti
Siaubas kaip seniai nerasiau, bet visgi susikaupiau pagaliau po beveik 3men pabaigt ohmy.gif

Sekmadienis.


Paskutinis pusdienis Maljorkoj. Atsikelem baisingai anksti, nes norejom nieko nevejami susipakuot, pavalgyt pusrycius, padrybsot prie juros ir laiku issikraustyt. Kadangi is kambario iseit reikia 12h o mus pasiims tik 14h reiskia turesim dar pusantros valandos drybsojimo prie baseino !

Susitike su Kriste ir pavalge pusrycius traukiam i papludymi. Kadangi dar pakankamai ankstus rytas (apie 9:30) visi miega ir plezas beveik tuscias. Klestelim savo jau pamegtoje vietoje ir megaujames saules spinduliais. Siandiena as jau atsargi, todel pasitepu kremu nuo saules. Noriu namo gryzt sveika gyva, o ne blondiniskas apskrudes sausainis biggrin.gif

user posted image

Paguleje apie valanda jauciam, kad saule nedraugiskai pasislepe uz debesies ir darosi rimtai vesoka. Nusprendziam, kad reikia pakuotis, judet i viesbuti galutinai susidet daiktus ir nusipirkt atsigert, bei valgyt kelionei(veliau baisiai supykom, kad dar net nepradarytus gerimus teko ismest, nes nepraleido >:( ). Keliaujant link Spar'o sumastom parsivezt tradicini Maljorkos pyraga. (Ju kepykleliu cia ant kiekvieno kampo pilna ) Nusprendem, kad kai nusipirksim "maisto" tada skaiciuosim paskutinius pinigus ir ziuresim ar iseina pyragas.

Apsirupine "maistu"( t.y. bandeles ir traskuciai, nes daugiau nieko normalaus,tinkamo kelionei neradom) uzeinam i viena is kepykleliu. Pyragu yra ivairiausiu, su uogienem, paprastu ar su sokoladu. Pastaraji ir issirinkom. Miela pardaveja, kuri ne velnio nesupranta angliskai mielai sako si si, o toleliau sedintis vyras lauzyta anglu kalba aiskina, kad uz valandos pagamins du sviezius pyragus. (!!!) Su Kriste trinam rankas, vaje vaje svieziu pyragu parvesim! Atsisveikine su maloniaisiais pardavejais traukiam link viesbuciu. Susitariam susitikt uz 50min t.y. 11.30 ir eit atsiimt prekiu. Grizus i kambari galutinai susidedu daiktus, siaip ne taip sukisam lauktuves ir pasiruosiu drabuzius persirengimui po maudyniu baseine.

11.30 Kriste jau lukuriuoja manes. Pedinam i kepyklele. Atejusios klausiam ar jau yra pyragai. Malonusis dede jau nebe toks malonus ir aiskina, kad valanda dar nepraejo. Susinervinau, nes skaiciuot as moku >:( ! Dedule sako: my mistake. ir come back in 15min. Mintyse keikiuosi, nes pagriebus pyraga turesiu lekt i viesbuti greitai sukist ji i tase ir nesdintis is kambario. Fui. Nemegstu skubet.. Na bet yra kaip yra. Velgi einam i spar, nes Kriste nusprende dar sokoladu nupirkt.

Labai punktualiai 11.50 mes prisistatem vel i kepyklele. Dedule issisiepes parode, jog pyragai jau gatavi ir supakuoti! Sumokam pinigus ir issisiepusios rekiam Graciaaaas!
Grizus i viesbuti Laimi randu rymanti balkone, sukisam pyraga, apsiziurim ar viska pasiemem ir atsisveikine su kambariu leidziames i registratura. Susigrazinam visus uzstatui paliktus pinigus ir klausiam kur galim pasilikt lagaminus. Registraturoj dirbanti mergiote sako, kad pas juos nera saugojimo kambario, bet galim nusivezt ana ten uz baro. Kazkaip kreivai susiziurim su Laimiu, o ji issisiepus mums sako: No pasa nada smile.gif nu no pasa nada tai no pasa nada biggrin.gif vezam lagaminus ten ir lekiam prie baseino. smile.gif Turim dar pusantros valandos, o saule taip maloniai kepina :]]]]]

Issimaudau ir deginuos, nes noriu issidziovint maudymuka, kad nereiktu slapio veztis, bet saule taip kepina, kad neistveriu ir dar karta pries pat isvaziavima murkteliu i baseina smile.gif Laimiui degintis nepatiko. Jis susirado gulta pavesyje ir uzmigo.

user posted image

user posted image

user posted image

13.30 pakilom nuo gultu. Persirengus viesbucio tualete ir sukisus slapia maudymke i maisa atejo metas atsisveikint su viesbuciu. Registraturos mergiote radau uzsileidusia muzika ant viso garso ir dainuojancia. Linksma. Visi jie cia tokie atsipute ir viskas jiems no pasa nada =))))))) atsisveikinu ir padekoju uz aptarnavima. Nusifotkinu foje ir ate ate miraflores.

user posted image

Papildyta:
Autobusas atvaziuoja labai punktualiai sukraunam lagaminus ir vaziuojam pasiimt kitu poilsiautoju. Musu skrydis tik apie 16.30 (tiksliai jau nepamenu), o orouoste mes atsirandam apie 14.30. Siaubas galvojam, ka mes cia tiek laiko veiksim?! ohmy.gif Na, bet prastoveje valanda prie check in ir ne kiek nepajudeje imam baimintis kad is vis nespesim i lektuva ohmy.gif

user posted image

Bet gi no pasa nada! Ispanai atsipute, siaip ne taip mus uzregistruoja, mes atsisveikinam su gide ir kylam laiptais i virsu. Iki skrydzio dar beveik valanda, todel Kriste primygtinai siulo ieskot rukymo terasos. Surandam. Na terasa nelygu terasai, ji ten milziniska! Su papludimio kedem ir staliukais, bet visi uzimti, todel sedam prie laiptu, kas mums jauniems! smile.gif

user posted image

Pailseje (kas paruke) traukiam patikrinimo link. Ten netenkam savo vandens atsargu, todel baisiausiai supykus einu vel ju pirkt ir moku po eura uz buteliuka. Stai tau ir duty free... dar siek tiek pasifotkinam ir traukiam link isvykimo vietos.

user posted image

Mcdonalde nusipreku paskutine porcija ledu. Kaip nekeista lektuvas neveluoja visi laiku susedam ir ate ate Maljorka.. Tiesa pries pakylant dar teko pastovet lektuvu kamstyje. Geras vaizdelis buvo biggrin.gif

user posted image

Kylam. Paskutiniai zvilgsniai i Maljorka is aukstai ir viskas. Atostogos baigesi :]]

user posted image

user posted image

Mums pakilus ir jau gerokai paskridus eme leistis saule. Ir ka jus sau manot? Po velniu! Vel ne toj pusei pasodino! ! Bet nieko musu pusej netrukus pasirode trupinelis menulio.

user posted image

Pavalgius, atsigerus, pervertus zurnalus pasidare nuobodu ir mes nusprendem su Kriste siek tiek pasilinksmint smile.gif

user posted image

Dar siek tiek pasiklausius muzikos, lakunas pranese, kad netrukus leisimes Vilniaus orouoste. Taigi skrydis visiskai neprailgo. Apsukom rata aplink visa Vilniu ir as supratau, kaip as jo pasiilgau..=) Is aukstai jis toks grazus, tiek daug sviesu. Nusileidom sekmingai. Pilotas dziugiai pranese, kad dabar yra 21h oro temperatura lauke +23. Man net zabtai atsidare. Kiek kiek?????? O as issigandus buvau isidejau megztini, nes internete buvo parasyta, kad 15laipsniu bus. Tikrai maniau, kad visi sala cia, o pasirodo, jog sekmadienis buvo nerealiai karstas. Na cia staigmena nemenka.. Buvo keista ieiti i musu mazuti orouosta. Zmoniu mazai, bet lagaminu laukem tiek pat ilgai, kaip ir atvykus i Maljorka. Staiga suvokiu, kad nezinau nei kelinta, nei kokios rytoj paskaitos. biggrin.gif

Atsiimam lagaminus, sulaukiam brolio ir vaziuojam namo smile.gif Vis dar negaliu patiket, kad grizau. Atostogos buvo super! Viskas pavyko puikiai. Ispudziai per krastus liejasi.

Paplepejus su mama einu miegot. Truputi keista miegot savo lovoj, bet greit apsiprantu ir uzmiegu.

Labanakt wink.gif



P.s. dekui, kad skaitet mano ilgai tempiama rasliava. Kita kelione 01.25 Barcelona. Kiskis nevidonas jau nekantrauja bigsmile.gif
Atsakyti