Įkraunama...
Įkraunama...

Torto milteliai

Sveikos,
Nusipirkom su dukra knygą "Obuolių pyragai". Yra toks receptas su Maskarponės sūriu, kur reikia pagrindui "1 pakelio torto miltelių (450g)".
Niekada apie tokį daiktą negirdėjau. Parduotuvėje žiūrėjau, bet nieko panašaus neradau. Gal kuri nors žinot, kur tokius rasti? Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer: 27 rugsėjo 2008 - 12:50
blink.gif blink.gif blink.gif
Na bent man tai irgi neteko su jeis susidurti schmoll.gif
Tokiu dalyku Lenkijoje yra , bet cia pas mus - nemaciau , o kokios salies toje knyguteje receptai ?? as daug kokiu knygu ziurinejau , bet nepirkau , nes ten yra tokiu priedu , apie kuriuos nesu girdejusi ,ir net neysivaizduoju kuo galima butu pakeisti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2008 09 27, 13:45)
Sveikos,
Nusipirkom su dukra knygą "Obuolių pyragai". Yra toks receptas su Maskarponės sūriu, kur reikia pagrindui "1 pakelio torto miltelių (450g)".
Niekada apie tokį daiktą negirdėjau. Parduotuvėje žiūrėjau, bet nieko panašaus neradau. Gal kuri nors žinot, kur tokius rasti? Iš anksto dėkoju 4u.gif


Aš įtariu g.gif kad čia bus miltai tortams ar biskvitui - čia gi ne mažytis 1 pokiukas, o 450 g visas pakas. Ar bandei pažiūrėti parduotuvėje kur būna miltai blyneliams, keksams ir pan., gal būna ir miltai tortams ar biskvitui (aš kažkaip tokių mišinių neperku tai dėmesio neatkreipiau ar jų būna).
Jeigu ką tai aš turiu pasižymėjusi skaitinėdama Mišelės receptus tokį jos patarimą kaip iš paprastų miltų pasidaryti miltus tortams:

Miltai tortams –
1 st. miltų tortams = ¾ st. paprastų miltų + 2 v. š. krakmolo (būtinai reikia persijoti).

Pas ją 1 st. miltų sveria - 140 g, tai susirask tokį puoduką ar stiklinę į kurį sutilps 140 g paprastų miltų, nukabink kad liktų 3/4 miltų įdėk 2 v. š. krakmolo ir bus tau tortų miltai. Tokiu būdu pasidaryk 450 g tokio miltų mišinio.
Tik būtinai atkreipk dėmesį į savo receptą ar ten parašyti atskiri produktai kaip kepimo milteliai ar soda. Jeigu yra - tada viskas tvarkoj, o jeigu nėra, tai tuomet nežinau g.gif - tuomet gali būti kad ir kepimo milteliai turėtų įeiti į tą tortų miltų sudėtį
O gal aš čia visai nusišnekėjau, gal čia kažkas kito g.gif

P.S. aš ir turiu knygutę "Pyragai, pyragaičiai, tortai" (iš serijos "Mano Namai"), kur radau vienam recepte parašyta "1 pakelis (420 g) biskvito miltelių" - tai čia bus tas pats kas torto milteliai tik va nėra atskirai kepimo miltelių sudėtyje - tai tu pasiskaičiuok pagal miltų kiekį ir įberk papildomai (pvz., 1 pak. (30 g) dr. Oetker kepimo miltelių skirtas 1 kg miltų, tai tau reiks maždaug pusę to pakelio subert (apie 15 g).




Atsakyti
Ta knyga irgi iš "Mano namų" serijos. Ačiū - bandysiu pažiūrėti prie biskvitų miltelių. Jei ne, išbandysim pagal nurodytą Mišelės receptą smile.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti