Įkraunama...
Įkraunama...

Žindomo kūdikio išmatos

Mamytes, gal galit patarti kaip žinot ar vaikas neviduriuoja? Jam 11 savaičiu, maitinu pati bet labai skystai daro, net is pampersų atrodo galėtum išpilt. Gydytoja sako normalu, bet ji nėra mačiusi kaip visas tas reikalas atrodo... Gal susidurėt su panašiais dalykais?
Atsakyti
QUOTE(Krisiux @ 2005 06 16, 20:05)
Mamytes, gal galit patarti kaip žinot ar vaikas neviduriuoja? Jam 11 savaičiu, maitinu pati bet labai skystai daro, net is pampersų atrodo galėtum išpilt. Gydytoja sako normalu, bet ji nėra mačiusi kaip visas tas reikalas atrodo... Gal susidurėt su panašiais dalykais?


mes taip pat, kaip ir tavo gydytoja, to reikalo nematem, bet manau jaudintis nereiketu, nes kaip supratau , tai jis taip viduriuoja jau 11 savaiciu ? g.gif
mamos kurios maitina savo kudykius krutimi, mato gan skystas ismatas pas savo leliukus mirksiukas.gif vaiko ismatos turetu buti ryzos spalvos,lyg ir chaki ir turi tokiu mazu sviesesniu grudeliu blush2.gif nezinau ar cia tau aiskiai paaiskinau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Spalva ir konsistencija atitinka, tik tas skystumas man ko tai nepatinka, anksčiau lyg ir tirščiau buvo. Tai ir nežinau ar pradėti nerimauti ar ne...
Atsakyti
Kai vaikiukas viduriuoja, išmatos būna žalios, su gleivėm, o lialiukų kurie valgo mamytės pienuką, išmatos tikrai būna skystesnės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytė pirmą mėnesį tuštinosi geltonos spalvos, garstyčių konsistencijos. O po to ir dabar skystomis, net žalsvo atspalvio išmatomis. Bet tai normalu. Mūsų pediatrė sakė, kad krūtimi maitinamas kūdikis ir turi taip tuštintis. Jei tuštinasi ne dažniau kaip 8 kartus, kūdikio savijauta gera, kūno masė didėja tai tikrai nėra kokios nors ligos požymis.
Atsakyti
mano vaikiukas irgi daro skystai taip turi buti ir bus kol maitinsime sawo pienuku
Atsakyti
QUOTE(Krisiux @ 2005 06 16, 22:05)
Mamytes, gal galit patarti kaip žinot ar vaikas neviduriuoja? Jam 11 savaičiu, maitinu pati bet labai skystai daro, net is pampersų atrodo galėtum išpilt. Gydytoja sako normalu, bet ji nėra mačiusi kaip visas tas reikalas atrodo... Gal susidurėt su panašiais dalykais?


Oi, as dar ir kaip susiduriau ir kiek man nervu anyta prigadindavo, kad mano maze viduriuoja, serga, o mano pienas uzkrestas visokiais -kokais blink.gif Zinok, tustinimosi ribos MP zindomam kudikiui yra labai placios. Manoji kakindavo pradzioj po kiekvieno maitinimo, o nuo 2-3 men. mazdaug 4 kartus per para, kartais 5. Ir tiek skystai, kad pratekedavo pro pampersus ir sunkdavosi pro drabuzelius, tiesiog pakeiciau sauskelnes, mane Bambolina isgelbejo. Svarbu ne kakulio skystumas, o kaip jis atrodo - geltonas, aukso spalvos, man gyd. sake, kad "blogas" kakis yra zalsvas arba su gleivem blink.gif Jei tavo lialius normaliai jauciasi, gerai auga svoris, tik dziaukis ir maitink drinks_cheers.gif

Dar prisiminiau, ka is pediatres girdejau: vaikiui augant, kazkiek keiciasi virskinimo fermentu sudetis, todel ir tustinimosi pobudis gali keistis. Juk ir mes kakinam ne visad vienodai (aciprasau uz palyginima biggrin.gif ), nors valgom ir panasiai ta pati. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle*: 04 balandžio 2007 - 10:40
Mano mergytė ik pat primaitinimo kakojo skystai -tokiu beveik vandenuku ar kitokiu skystaliuku įvairios spalvos su varškės kruopelytėm.
Atsakyti
Sveikos mamytes, norejau jusu paklausti, gal ir jums kuriai taip yra ar buvo. Maitinu pati, bet dabar pradejau primaitinti koses. iki tol mano dukryte tustindavosi retai, 2 - 3 kartus per savaite, bet viduriai nebuvo neuzkieteje. Pradejus primaitinti lyg ir niekas nepasikeite, tustinasi taip pat retai, tik dabar kieciau ir atrodo, kad jai suntu ka nors padaryti, steni steni ir nieko, nors viduriai normalus...Gal galit patarti kaip padeti vaikui...aciu
Atsakyti
Pradėjus maitinti tirštesniu maistu išmatos darosi tirštesnės konsistencijos ir jau formuojasi riestainiukai lotuliukas.gif Jei vaikui sunkiau pakakoti duok kartais slyvų tyrelės truputį palaisvins viduriukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Arba avižų košės, kad pralaisvintų vidurius.
Atsakyti
QUOTE(neringuša @ 2007 06 19, 09:48)
Pradėjus maitinti tirštesniu maistu išmatos darosi tirštesnės konsistencijos ir jau formuojasi riestainiukai  lotuliukas.gif Jei vaikui sunkiau pakakoti duok kartais slyvų tyrelės truputį palaisvins viduriukus  mirksiukas.gif

aciu merginos jums uz patarimus 4u.gif
bet zinokit, kad tie viduriukai tikrai nera kieti, na nezinau visai normalus man atrodo. as galvoju, gal jinai tiesiog nepratusi, del to ir taip sunku jai, visa laik taigi skystai buvo, jokiu pastangu praktiskai nereikejo biggrin.gif
Atsakyti