Įkraunama...
Įkraunama...

Margenis

Gal kas auginate?Nerandu jokios informacijos,man labai graži jo lapų įvairovė.
Atsakyti
Tėvai augina. Man jis irgi gražu. Susidariau įspūdį, kad visiškai nelepus. Kur pasodini - ten gražiausiai auga, tręšti nereikia, perdžiūvimo nebijo. Ir gražus ir nelepus smile.gif
Atsakyti
Tai kaip supratau aš juos galiu sodinti laukia,nes tik vakar pirkome išpardavime.Ar jie vienmečiai
ar žiemai reikia iškasti?O gal geriau sodinti į didesnį vazoną
Ačiū
Atsakyti
Jie vienmečiai, šiaip gėlė skirta sodinti lauke, bet gal tiktų ir namie vazone g.gif nors gal nelebai g.gif o lauke vazone tai net nežinau kokio dydžio, aišku ne tokiam mažam, kuriam pasodintas buvo kai nupirkot, bet ir baisiai didelio nereikia. Na kaip kokiai petunijai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 18 birželio 2005 - 12:49
jei nepaslaptis ir kas nors turit nuotrauka, tai butu idomu pasiziureti ax.gif nes dar tik tik bandau izengti i sodo tvarkymo ir prieziuros pasauli, tai viskas idomu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Aš pirkau sėklas, tai ant pakelio parašyta:
"Daugiametė 30-35 cm aukščio gėlė. Labai dekoratyvus augalas. Lapai puošnūs, tamsiai raudonos spalvos, pakraščiais apvesti geltona arba žalia juostele. Žiedai smulkūs, neryškūs. Mėgsta trašią, puveningą žemę. Auginamas darželiuose, gėlynuose, balkonuose ir kaip kambarinė gėlė"
Taip kad čia visų pirma daugiametis augalas, ir vazone augint tinkamas ax.gif
Atsakyti
Mano tėvai augina VIENMEČIUS margenius ir jų aukštis tėra koks 15 centimetrų, taigi žemi. Šiaip vyraujanti jų spalva yra ruda (na gal ir tamsiai raudona, bet tokia kaip ruda), įvairiais žaliais raštais išmargintas (ar tai krašteliai, ar gyslos), pasitaiko ir visiškai žalių.Faktas tas, kad dviejų vienodų rasti neįmanoma, visi labai skirtingi, bet tai ir duoda jiems grožio. Man jie labai gražu, tik yra vienas trūkumas - bendroj visumoj tai pakankamai tamsus augalas, tad puošiant juo teritoriją net nežinau kaip reikėtų komponuoti. Tai įdomus, bet nepasakyčiau, kad įspūdingas augalas, na kad super atrodytų, jų ,manau, reiktų pakankamai daug prisodinti. O ir nekris į akis kaip žydinčios gėlės. Tikrai nereiklūs, auga paprastam durpių substrate. Apie daugiamečius nieko nežinau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 18 birželio 2005 - 20:28
Va pabandysiu savo margenį įkelti jei pavyks. Auginu vazone, pati išsiauginau iš sėklų. Šiaip sau atrodo palyginus su jo broliais augančiais lauke, lauke augantys daug kresnesni, spalva ryškesnė ir didesni, matyt vazonas neypatingai patinka schmoll.gif
Nelabai sekasi su tom nuotraukom verysad.gif http://public.fotki..../margenis2.html čia įdėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rrina: 19 birželio 2005 - 16:46
Mano įsigyti margeniai raudonos,ryškiai salotinės ir žaliai dryžuotas.Susodinau į didelį plokščią vazoną,tai atrodo labai neblogai,kai prasidės šalnos galvoju įnešti į kambarį.
Jie buvo išparduodami Kauno Mole,po 1,50 lit.Atrodo sveiki be kenkėjų,kol kas džiaugiuosi pirkiniu.
Atsakyti
QUOTE(Rrina @ 2005 06 19, 16:40)
Nelabai sekasi su tom nuotraukom  verysad.gif http://public.fotki..../margenis2.html čia įdėjau.

Atsakyti
Jie kaip ir daugiamečiai, tačiau perauga ir pastoviai reikia atnaujinti.
Todėl kas augina kaip lauko gėlę dažniausiai juos 'naudoja' tik vieną sezoną. O namie kai peraugs tai arba atsinaujint įšaknydinant atšakas (l.lengvai šaknydinasi) arba apkarpant ir laukiant naujų atžalų.
Todėl man jie ir nepatiko (auginau namie) wink.gif Ir dar į drėgmės trūkumą/perteklių labai smarkiai reaguoja, tada apatiniai lapai byra sad.gif
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 06 20, 10:29)
Jie kaip ir daugiamečiai, tačiau perauga ir pastoviai reikia atnaujinti.
Todėl kas augina kaip lauko gėlę dažniausiai juos 'naudoja' tik vieną sezoną. O namie kai peraugs tai arba atsinaujint įšaknydinant atšakas (l.lengvai šaknydinasi) arba apkarpant ir laukiant naujų atžalų.
Todėl man jie ir nepatiko (auginau namie) wink.gif Ir dar į drėgmės trūkumą/perteklių labai smarkiai reaguoja, tada apatiniai lapai byra sad.gif

Nu jei juos taip atnaujinti reikia, tai tada ir visas surfinijas, pelargonijas, spriges irgi daugiametėmis galima pavadinti g.gif Nes jos irgi iš ataugų pasidaugina. Pas tėvus tokie pat, kaip paveikslėlyje, tik žemesni, na to koto nesimato išvis, vien lapai.
Atsakyti