Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

pratesime paniku ataku skyreli
Papildyta:
kas turi panikos atakas rasykite ir savo jausmais dalinkites cia, merginos ir mamos smile.gif geros dienos wink.gif
Atsakyti
O kam 2 vienodos temos? blink.gif
Atsakyti
kaip tik uzvakar turejau tokia keista situacija.pradejo lengvai tirpt viena koja, po to kazkaip bevaiksciojant atrode kad i sonus pameto, paskui uzejo toks keistas jausmas lyg banga kokia,nemalonu,lyg baime kad nualpsi, nei skauda nei ka, bet kazkaip lyg ir vaizdas pasikeite akyse ir po poros minuciu atslugo viskas.pirma mintis buvo gal koks mini insultas. tai ar cia tik nebus ta ataka?gal ir jum taip buna?
Atsakyti
QUOTE(mamavita @ 2008 11 04, 20:09)
kaip tik uzvakar turejau tokia keista situacija.pradejo lengvai tirpt viena koja, po to kazkaip bevaiksciojant atrode kad i sonus pameto, paskui uzejo toks keistas jausmas lyg banga kokia,nemalonu,lyg baime kad nualpsi,  nei skauda nei ka, bet kazkaip lyg ir vaizdas pasikeite akyse ir po poros minuciu atslugo viskas.pirma mintis buvo gal koks mini insultas. tai ar cia tik nebus ta ataka?gal ir jum taip buna?

Man butent taip pasireike mano pirmoji panikos ataka,tik nutirpo kakta visa doh.gif o visa kita,taip kaip jus ir aprasete.Deja,gydziausi antideprisantais verysad.gif
Atsakyti
rasykite i sekanti agorafobijos skyreli. ten visi pokalbiai apie tai.
Atsakyti
na pokalbius galime pratesti cia, kadangi ana temele uzdare jau smile.gif
vovere, o kodel tu bijai pilanties?kas tau per ja darosi?
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2009 02 04, 20:31)
na pokalbius galime pratesti cia, kadangi ana temele uzdare jau smile.gif
vovere, o kodel tu bijai pilanties?kas tau per ja darosi?

as pati gydziausi nuo depresijos, bet dar ir dabar uzpuola panika, bijau pasilikt viena nes atrodo, kad kazkas atsitiks
Atsakyti
o kokie pozymiai tau?
Atsakyti
Sveikutes unsure.gif kaip siandien blogai jauciuosi unsure.gif mama pas bureja buvo,jai pasake,jog as-jos dukra zusiu iki 24 metu,o jei ne iki 24 metu,tai iki 35 metu. unsure.gif ir kiap jus manot,as tokia jautri,su savo PA.sirdis vel virpa.rankos dreba.nors mama juokais viska prieme,nes jokios tiesos nepasake,ir tetis mirs mano sake per 6 metus.sake painiojosi pati ta bureja. nezinau ar tikiu,bet pergyvenimas didelis,ir labai bijau kad vakare nebutu priepolio verysad.gif
Atsakyti
Keista būrėja doh.gif Negi ko nors gero neišpranašavo? O taip tiesiogiai apie mirtį kalbėti..nu nežinau schmoll.gif
Mane pilnatis irgi veikia, pasidarau labiau nervuota doh.gif
Atsakyti
nesijaudink, mergyt, kiek esu buvusi pas burejas nei viena nieko nepasake, jokios tesos, bando spet ir pinigus tik lupti daugiau nieko...suprantu, kad tai ka pasake, tua nejuokinga, bet suprask, kas kaip moka tas taip sukasi, krize, pinigu labai reikia...o kazkas nuo to jaudinasi, nusiramink, jei nerimas isgerrk raminancios arbateles ar valerijono su cukrumi.
Papildyta:
O kada ta pinatis, praita pilnati turejau nemalonumu, ir rodos kaip susitare tie pilnatys vel prasideda tokios pat bedos...keisti sutapimai, bet visiems kazkas darosi per ta pilnati, man toks jausmas tarsi pasidarau pranasas, labai pradedu stipriai jausti ir savo mintis po to patvirtina realus faktai.
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2009 02 04, 21:00)
nesijaudink, mergyt, kiek esu buvusi pas burejas nei viena nieko nepasake, jokios tesos, bando spet ir pinigus tik lupti daugiau nieko...suprantu, kad tai ka pasake, tua nejuokinga, bet suprask, kas kaip moka tas taip sukasi, krize, pinigu labai reikia...o kazkas nuo to jaudinasi, nusiramink, jei nerimas isgerrk raminancios arbateles ar valerijono su cukrumi.
Papildyta:

Na as raminu save,nes mama sake,kad ji maisesi pati ten.buvo pas ta pacia ir dar dvi pazystamos mano.joms irigi pasake abiems ,kad ju vaikai zus. unsure.gif negi gali buti taip tikrai.nezinau. unsure.gif viduj juadulys.bijau as eiti miegoti.einu raminancios arbatytes isgert,ir valerijonu.
Atsakyti