Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Tęsiam temą smile.gif

1 tema

2 tema

3 tema

4 tema

5 tema

6 tema


Cipciuko tortas wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 08 spalio 2008 - 08:34
Nu aciu rugegele23 uz nauja temele , o dar to tortuko neapsakytas grozis hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif , dabar reikes pasistenkti ka nors grazesnio nulibdyti tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 08, 09:45)
Nu aciu rugegele23 uz nauja temele , o dar to tortuko neapsakytas grozis hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif , dabar reikes pasistenkti ka nors grazesnio nulibdyti tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif



Tikiuosi nieko tokio, kad Jusu tortuka ikeliau i temos virseli blush2.gif jis man nerealiai grazus...
Atsakyti
Baik bajerius , tokia garbe didis.gif didis.gif didis.gif user posted image
Atsakyti
Na aš ,pateršiu temą tongue.gif

Obuolių pyragas......O kepiau taip:
4 kiaušiniai
1 stiklinė cukraus
2 nepilnos stiklinės miltų
150 gr sviesto ar margarino
vanilino
kepimo miltelių 2 šaukšteliai
obuolių
Kiaušinių trynius išplakame su cukrumu iki baltumo,sudedame sviestą ar margariną gabaliukais ir šildome ant ugnies,kol išsilydys.Nukeliame nuo ugnies,įdedame truputį atskirai išplaktus baltymus,miltus,vanilę ,kepimo miltelius,išmaišome viską atsargiai,vėliausiai sudedame obuolius.

user posted image
user posted image
Atsakyti
AH negalejai pries penlias minutes ideti , ka tik papusryciavau verysad.gif
Atsakyti
Na man tai nesekmiu metas. Kepiau sklindzius su uogiene, bet jie man prasiskleide bekepant verysad.gif atrodo gerai apspaudziau, bet vistiek jie issiskete unsure.gif ir uogiene truputi istekejo.. kazin kaip tada ten apspaudyt reikia...? Dar man ten besiterliojant vaikas plaukus uogiene issitepe doh.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 08 spalio 2008 - 11:10
Vaaaaaai , kad taip dar skaniau atrodo kai ta uogiene isbegusi bigsmile.gif
O tokiu " nelaimiu" ir man pasitaiko , maza cia beda irnesakyk.gif
As sutepiau tortuka pagal Miseles recepta , ale , kad fotiko neturiu verysad.gif ner kaip parodyti , na gal marti atves tai ikelsiu foto ax.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 08, 12:07)
Na man tai nesekmiu metas. Kepiau sklindzius su uogiene, bet jie man prasiskleide bekepant  verysad.gif atrodo gerai apspaudziau, bet vistiek jie issiskete  unsure.gif ir uogiene truputi istekejo.. kazin kaip tada ten apspaudyt reikia...? Dar man ten besiterliojant vaikas plaukus uogiene issitepe  doh.gif

user posted image



Šiaip jūsų pokalbiuose nedalyvauju , nors jūsų pyragų daug išbandžiau 4u.gif labai džiugu , kad yra šita temelė, beveik kiekvieną dieną pasižiūriu ką naujo iškepėt wub.gif o dabar dėl šitų sklindžių , aš kai kepiau , dėjau iš vyšnių uogienės išgriebtas ir nuvarvintas pačias vyšnias , tai man niekas niekur nebėgo.O kas juokingiausia, tai pas mane šito recepto pav. ''Mielinės spurgos su įdaru'' (visa receptūra ta pati)ir pačių spurgų sukibdymas kitoks:išspaudai iš tešlos apskritimus, ant pusės apskritimų dėti uogienės, apskritimų kraštus patepti baltymu ir ant tešlos uždėti kitą, nieko apspaudyti nereikėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2008 10 08, 12:36)
Šiaip jūsų pokalbiuose nedalyvauju , nors jūsų pyragų daug išbandžiau  4u.gif labai džiugu , kad yra šita temelė, beveik kiekvieną dieną pasižiūriu ką naujo iškepėt  wub.gif o dabar dėl šitų sklindžių , aš kai kepiau , dėjau iš vyšnių uogienės išgriebtas ir nuvarvintas pačias vyšnias , tai man niekas niekur nebėgo.O kas juokingiausia, tai pas mane šito recepto pav. ''Mielinės spurgos su įdaru'' (visa receptūra ta pati)ir pačių spurgų sukibdymas kitoks:išspaudai iš tešlos apskritimus, ant pusės apskritimų dėti uogienės, apskritimų kraštus patepti baltymu ir ant tešlos uždėti kitą, nieko apspaudyti nereikėjo  ax.gif



Sitam recepte ir parasyta, kad patepti baltymu tas puseles, bet niekaip nesupratau kam g.gif as aptepliojau, bet matyt reikejo daugiau pacius krastus g.gif Ir Jums nieko neapspaudant grazus jie gavosi? O gal reikia butinai kad aliejus apsemtu siuos sklindzius? Nes as maziau pyliau aliejaus...
Atsakyti
user posted image Kaip malonu , kad apsilankote , bet butu dar maloniau , jeigu idetumete ir savo receptuku ir nuotraukyciu mirksiukas.gif .
O del tu pavadinimu tai zinot , islaidzia nauja knyga , pakeicia pavadinima ir atrodo , kad nauji receptai lotuliukas.gif , kad ir tortas medutis - jis ir pensininkas , ir bitute , ir senolis , ir medaunykas ir dar visoks velnias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 08, 12:44)
Sitam recepte ir parasyta, kad patepti baltymu tas puseles, bet niekaip nesupratau kam  g.gif as aptepliojau, bet matyt reikejo daugiau pacius krastus  g.gif Ir Jums nieko neapspaudant grazus jie gavosi? O gal reikia butinai kad aliejus apsemtu siuos sklindzius? Nes as maziau pyliau aliejaus...

Aliejaus pyliau gan nemažai , kad ''plaukiotų'' mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 08, 12:49)
user posted image Kaip malonu , kad apsilankote , bet butu dar maloniau , jeigu idetumete ir savo receptuku ir nuotraukyciu mirksiukas.gif .
O  del tu pavadinimu tai zinot , islaidzia nauja knyga , pakeicia pavadinima ir atrodo , kad nauji receptai lotuliukas.gif , kad ir tortas medutis - jis ir pensininkas , ir bitute , ir senolis , ir medaunykas ir dar visoks velnias doh.gif

Kad pastoviai dabar iš čia aptiktų receptukų kepu , tai ir neturiu ką parodyt blush2.gif kai iškepsiu iš savo lobių , tai tikrai pasigirsiu thumbup.gif
Atsakyti