Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

birželio 26 d. varau i maljorką laukiu nesulaukiu o laikas taip letai bega.gal buvote?kokiu ispudziu patyret?
Atsakyti
QUOTE(basikomPOsniega @ 2005 06 22, 12:37)
birželio 26 d. varau i maljorką laukiu nesulaukiu o laikas taip letai bega.gal buvote?kokiu ispudziu patyret?

viskas puiku. nuostabi vieta su naktiniu gyvenimu thumbup.gif
Atsakyti
Palma de Mallorca thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gamta, oras, vanduo... O kur dar maistas! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Bandysiu prisegt keleta vaizdeliu...
Atsakyti
As buvau, rytoj parasysiu ispudzius, nes siandien jau isbegu. issinuomokit automobili ir savarankiskai aplekit sala, labai smagu.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 22, 14:42)
As buvau, rytoj parasysiu ispudzius, nes siandien jau isbegu. issinuomokit automobili ir savarankiskai aplekit sala, labai smagu.


Visiskai pritariu - issinuomoti automobili butina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O siaip viskas ten man patiko thumbup.gif

Tiesa, gidu ispejimu del vagysciu klausyti butina - is musu grupes porele viena nepaklause ir jau pirma nakti buvo apvogti, nes miegojo 2 aukste su atidarytu balkonu blink.gif
Atsakyti
uhh laukiu nesulaukiuu.jau poryt, beveik ryt;))
Atsakyti
QUOTE
birželio 26 d. varau i maljorką laukiu nesulaukiu o laikas taip letai bega.gal buvote?kokiu ispudziu patyret?


Sėkmės keliaujant, gero skrydžio 4u.gif

prisijungiu šiuo smailiku thumbup.gif dėl Palmos thumbup.gif

ir dar galiu rekomenduoti Aqua parką, būtinai ten apsilankyk, (o jei apsilankysi

prisimink žodį "kamikadzė" įspūdžiai nepamirštami. biggrin.gif mirksiukas.gif

sėkmės






Atsakyti
brazile, papasakok placiau apie maljorka. As planuoju ten vykt nuo liepos 17. Sakykit, ar yra vietines agenturos? Kokios auto kainos?
Atsakyti
Oj pamiršus jus buvau. Na bet geriau juk nei niekad.

Maljorkoj buvau praita vasara. Neemem siulomu turistiniu marsrutu, issinuomojom auto ir leidomes pacios po zymiausias vietas. Sala nera didele, lengva susiorientuoti pagal zemelapi, labai smagu, tik reikia gerai vairuojancios, nes po serpentinus keliautoju marsrutu vaziuojant galva sukasi nuo keliuku siaurumo, kalnu statumo ir siaip mums dviems mergoms buvo neblogas ekstrymas. Bet uztat ispudziu ilgam. Auto nuomos tiksliai nepamenu, bet mazdaug savaitei 120 euru, dienai apie 20. Mazyte masinyte nuomojom, benzo buvo pripilta, grazinti turi tiek kiek buvo. Toliau gultai papludimyje nuomojami, kaina 3-5 eurai dienai, kaip kur. Butinai pasiimkit ciuzini plaukioti arba ten galesit papigiai nusipirkti, pilna nebrangiai visokiu priemoniu plaukiojimui, jura labai rami, tai labai populiaru buvo ant tu ciuziniu plaukiot. Su viesbuciais tai reikia ziureti, jei iseina triju zvaigzduciu imti maziausiai, nes tarkim palyginus su turkija tai zvaigzdutes skiriasi (turkijoj geriau). Be kondicionieriaus numirt galima nakti. Karsta tenai, dienos metu be apsaugos net neislyst geriau, nes iki marketo 15 min ejau, nudegiau, lupausi visa. Apsauga kuo stipresne. Maistas marketuose kainuoja kaip pas mus, yra dar vaisiu turgus, kavinese ivairiai, galima pavalgyti ir uz 10 euru, ir uz 30. Gatvese pilna sukciu, kauliuku loseju, gaudanciu patiklius turistus, jie ten net savo sistema atidirbe. Viesasis transportas geras, kaina berods 1 euras. I akvaparka tai tikrai visi vaziuoja, populiaru, as tai ne kaip visi, kas paskojo patiko, tik sake kainos vietoje uzkasti ir atsigaivinti brangios. I diskotekas siulo su dovanom, nemokamais kokteliais vilioja, bet kokteliu tai nemoka daryti, lievakas.
Siaip man jau ta maljorka is galvos isgaravusi, tai ne ka ir prisimenu:)
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 22, 16:42)
As buvau, rytoj parasysiu ispudzius, nes siandien jau isbegu. issinuomokit automobili ir savarankiskai aplekit sala, labai smagu.



Brazile, greičiau pasokok kelionės įspūdžius. Greitu laiku ir aš skrendu į Majorką, tad viskas įdomu kaip ten galima puikiai praleisti laiką ir nerealiai pasitūsinti smile.gif Dar įdomu kiek ten auto nuoma kainuoja? Ar nebaisu svetimoj šaly važinėtis?
Atsakyti
Nilka, taigi parasiau, jei dar kas neaisku klauskit, o tai visko nenupasakosi, geriau domekites kas kam aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 29, 09:55)
Nilka, taigi parasiau, jei dar kas neaisku klauskit, o tai visko nenupasakosi, geriau domekites kas kam aktualu.


Gerai užduodu konkrečius klausimus:
1. Kiek kainavo automobilio nuoma?
2. Ar ten didelės kainos, pvz. kiek kainuotų mineralinis vanduo, koks nors kokteiliukas?
3. Kokia liaudis dažniausiai ten atostogauja?
4. Ar lankeisi kokiuose tūsuose?

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti