Įkraunama...
Įkraunama...

Antakiai

Tęskime

gossip.gif nail.gif
Atsakyti
maciau jau yra tokia tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2008 10 17, 23:29)
maciau jau yra tokia tema  g.gif

na bet ji pasieke max zinuciu sk mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau labai padekoti kazkuriai mergaitei,kuri rekomendavo manikiuriste Roma,kuri dirba soliariumo studijoj Kaune,Aleksoto maximoj bazej 4u.gif Suradau ko daug metu ieskojau wub.gif Antakius sutvarke nuostabiai.Spalva parinko idealiai,forma padare nuostabia thumbup.gif Drasiai rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(kristulle. @ 2008 09 07, 15:02)
Perskaiciau sia tema, bet taip ir neradau rekomendaciju kas gerai sutvarkytu antakius su vasku Kaune. Gal kas parekomenduos?  blush2.gif  smile.gif

Su vasku daro Šilainių Maximos grožio salone, nžn salono pavadinimo, nes ne aš ten dariausi blush2.gif
Atsakyti
Ka galite patarti Kaune girstupyje? kas graziai sutvarko? svarbiausia kad nenuplonintu smile.gif
Atsakyti
Ka patartumet Klaipedoj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 11 19, 21:32)
Noreciau labai padekoti kazkuriai mergaitei,kuri rekomendavo manikiuriste Roma,kuri dirba soliariumo studijoj Kaune,Aleksoto maximoj bazej 4u.gif Suradau ko daug metu ieskojau wub.gif Antakius sutvarke nuostabiai.Spalva parinko idealiai,forma padare nuostabia thumbup.gif Drasiai rekomenduoju.

Oho,kaip smagu, kad tiko ir patiko 4u.gif
Nėra už ką drinks_cheers.gif
Atsakyti
Su vasku antakius gerai daro Silainiuose priesais maxima Natali Salone thumbup.gif Diana ir Vilma
Atsakyti
Merginos kokia butu jusu nuomone apie mano antakius? Ar vienodai ispesioti ar dar kur reiktu pakoreguot? Ar forma tinka man?
user posted image
user posted image
Atsakyti
tikrai graziai antakiai ispesioti thumbup.gif
bet ko labiausiai pavydziu,tai blakstienu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
aha,man irgi grazus antakiai ir blakstienos nerealios thumbup.gif
Atsakyti