Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona, žalia, raudona

QUOTE(Rustė @ 2008 10 22, 16:53)
Karbyne, čia ne štampai ir stereotipai.
rugsėjy, kai net nekvepia dar rudeniu

Nekvepia (?) g.gif , bet tai jau laikoma rudeniu...kas pasakė nuo kada ima kvepėt rudeniu? Tai ir yra stereotipiška...kaip bežiūrėtume. Ruduo kaip ir bet kuris metas nėra tik tai tai arba tai. Nesiplėsiu, nes kad ir kaip neįtikėtinai atrodytų ne ginčams, ne diskusijai ką tvirtint čia parašiau, o šiaip pamąstymams. Apie tai kad mes pernelyg dažnai jaučiamės "žinantys" kaip tai ar tai privalo atrodyti, nes kitaip mes tiesiog nepripažinsim kad tai iš tiesų yra tai...akivaizdus ruduo ne tik trys spalvos. Šiuo atveju gaunasi netgi dvi, nes žalia vis tik netinka...Ir žiema ne tik viena spalva. Ir t.t. ir pan.
Tik tiek.
Gero konkurso 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 spalio 2008 - 16:09
konkurso tema yra "tipiškai rudeniška" ir taškas, nėra ko daug piktnaudžiauti fotografavimo data ir t.t. galima daug prispekuliuoti, jei foto atmetama. jei parašyta, kad trys spalvos arba viena vyraujanti ir tema "ruduo", aiškiau nebūna g.gif

kai bus konkursas "netipiškas ruduo" arba "ruduo mano akimis", tada ir bus galima dėti visokiausias rudens nuotraukas. arba žalias žalias, arba pilkas pilkas, arba violetines biggrin.gif

o dabar trispalvei- valio biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu ko cia kabinejates. As Rustes vietoje irgi netvirtinciau zaliu, nerudenisku nuotrauku, kas kad rugseji darytos....Konkursas apie rudeniskas spalvas kiek supratau ax.gif
O siaip tai tikrasis ruduo(nekalendorinis) prasideda ne rugsejo 1, o rugsejo 22d(atrodo?). Pataisykit jei klystu...
Atsakyti
Gervela, Californiagirl visiškai teisingai supratote temą smile.gif

net aš geriau nepaaiškinčiau smile.gif

šitas konkursas būtent gražių rudeniškų spalvų konkursas, o ne konkrečiai rudens vaizdų.
Atsakyti
Et panorėk žmogus savo mintim pasidalint, va taip paprastai, ne nieko pašalinio, jokių užslėptų vinių, tai vis tiek bus suprasta kaip kabinėjimasis...o tai be piktumo pažiūrėt neina
angel_sadangel.gif


Išimkit mano voriuką. Vis tik ne dėl rudens grožio ten buvo fotkinta, o dėl jo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 spalio 2008 - 17:07
Karbyne, tu neburbėk biggrin.gif tavo mintys teisingos, nuotraukos iš viso pavydėtinos mirksiukas.gif tik tiek, kad kai vyksta koks nors konkursas, iš karto prasideda spekuliacijos, priekabių ieškojimas, nagrinėjimas pro padidinamąjį krislą ir t.t. biggrin.gif mano pastabos daugiau skirtos tiems, kurie bando "išsidirbinėti" nemotyvuotai biggrin.gif

juk jei baltos žiemos konkursui kas nors įdėtų foto iš Majamio, kur palmės ir jūra, tai irgi atrodytų ne itin logiška, nors ir fotografuota sausio mėnesį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 10 22, 15:41)
Na bet kodėl rudeniu negali būti tai, kas yra ruduo, tik stereotipiškai neįtelpa į mūsų "taip privalo atrodyt ruduo" rėmus.

logiskas tavo paaiskinimas, taciau siam konkursui jis netinka... cia stereopipisko rudenio, auksinio, margo ir visokio kitokio konkursas, o pvz. tavo pirkoje nuotraukoje, antram plane matosi rudeniskis medziai, su tuo gincu nekiltu, o antroje jau galetume pasigincyti, cia daryta rudeni ar ankstyva, miglota vasaros ryta, kai rasa iskritus mirksiukas.gif

beja, noriu pagirti tavo nuotraukas, labai jau grazus tie vandens karoliukai wub.gif

nera ko cia pykti ir isizeisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 10 22, 19:02)
Et panorėk žmogus savo mintim pasidalint, va taip paprastai, ne nieko pašalinio, jokių užslėptų vinių, tai vis tiek bus suprasta kaip kabinėjimasis...o tai be piktumo pažiūrėt neina
angel_sadangel.gif
Išimkit mano voriuką. Vis tik ne dėl rudens grožio ten buvo fotkinta, o dėl jo  smile.gif


console.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 10 22, 17:02)
Išimkit mano voriuką. Vis tik ne dėl rudens grožio ten buvo fotkinta, o dėl jo  smile.gif

unsure.gif Karbyne, nu kam tu taip... juk nuotrauka atitiko konkursa....kodel vien tik is samlsumo negalejai palaukti pabaigos g.gif but viskas isaiskeje, kiek zmogeliuku galvoja kaip ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 22, 18:13)
nera ko cia pykti ir isizeisti  mirksiukas.gif

tai kad aš nei pykstu nei įsižeidžiu, pabandžiau va vakare prisėdus tiesiog pasikalbėt "iš dūšios" ne apie taisykles, o bendrai - plačiau. Nu ir nesigavo, neiprasta gal, nuinterpretuota buvau va kaip tik taip - burba. Mat jį bala su tais duševnais pokalbiais, kad nieks nesigavo akivaizdu, tai nebetęsiu. smile.gif

Bet voro (t.y. mažyčio voriuko, kurį dauguma vabalu vadino tongue.gif )nuotrauką išimt prašiau rimtai ir motyvas tas kurį ir rašiau (nes ten tikrai fotografuojant nors ir rudenį, tas ruduo nieko "negrojo" ). Kai viena buvo atmesta, dėjau kone bil ką ką tik pritempt būtų galima, tai taip jin ir atsirado blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 spalio 2008 - 17:59
QUOTE(Karbynė @ 2008 10 22, 17:57)


Bet voro (t.y. mažyčio voriuko, kurį dauguma vabalu vadino  tongue.gif )nuotrauką išimt prašiau rimtai ir motyvas tas kurį ir rašiau (nes ten tikrai fotografuojant nors ir rudenį, tas ruduo nieko "negrojo" ). Kai viena buvo atmesta, dėjau kone bil ką  ką tik pritempt būtų galima, tai taip jin ir atsirado blush2.gif 

tavo sprendimas wink.gif
linkiu sekmes kituose konkursuose! gal bus didesnes galimybes realizuotis 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O šitam tai jau nelinkit? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 spalio 2008 - 18:13