Įkraunama...
Įkraunama...

Agurotis ir cukinija

Laaabai skanu ir sveika troskinukas - ant ikaitusio alyvu aliejaus dedam morku, svoguno, cesnako, baklazano (nebutina), cukinijos (patisono, agurocio, moliugo), paprikos, pomidoro. Aisku prieskoniu, druskytes ir troskinam. Darzoves deti mazdaug ta tvarka kaip surasyta, nes morkos troskinasi ilgiau. Pjaustau mazdaug vienodo ploto (ne storio) gabalais. Galima kazko ir nedeti, o gal papildysit kokias egzotiskais priedais... smile.gif Beje, skanu ir saltas. Vandens pilt nereikia, nes jo yra cukinijose, o pomidorus deti gale, nes rugstis neleidzia minkstet kitoms darzovems.
Mano drauges mama ji vadindavo silosu, o siaip tai yra panasu i prancuzu valgi RATATOULE, atrodo. Kaloriju, manau, labai nedaug, bet skanu. A sdar megstu saliero lapu ideti...
Siaip megstu gaminti, uztai dietu puslapis irgi aktualus blush2.gif , bet sis patiekaliukas - kaip tik!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta Nataly: 30 liepos 2005 - 14:15
Gan paprasta...panašiai kaip kept bulves :
subjaustyti kubeliais cukinija, pakepinti; druska, pipirai ir kt.prieskoniai pagal skonį; prieš pabaigą įdėti pomidorų padažo. Gaunasi labai skaniai, tinka prie keptų, virtų bulvių. Cukinijas pasirinkt, kurios labiau "subrendusios" ir kurios išlaiko svo forma bekepant....nes kartą gavosi neskani kepta košė, teko išmest....
Atsakyti
QUOTE(Alika. @ 2005 07 30, 19:14)
Gan paprasta...panašiai kaip kept bulves :
subjaustyti kubeliais cukinija, pakepinti; druska, pipirai ir kt.prieskoniai pagal skonį; prieš pabaigą įdėti pomidorų padažo.  Gaunasi labai skaniai, tinka prie keptų, virtų bulvių. Cukinijas pasirinkt, kurios labiau "subrendusios" ir kurios išlaiko svo forma bekepant....nes kartą gavosi neskani kepta košė, teko išmest....


O as tai pjaustai griezineliais mazas cukinijas ir pakepinu su svogunais,dar grietines ant galo idedu,ir pomidoru padazas skanu o dar jei surio uztarkuot ir sasysku ipjaustyt,tai visai skanu ax.gif
Atsakyti
Beje, prisiminiau viena fantastiska patiekala, kuri valgiau Bulgarijoj kai buvau. Ten kepe baklazana, bet galima ir cukinija, patisona, aguroti. Griezineliais, pabarstyt druskyte, kad kiek vanduo iseitu, nusausint po pusvalandzio, tad pavoliojus miltuose apkept aliejuje, tik baklazanai baisiai daug jo sugeria. Bet svarbiausia - padazas!!! Daug trintu cesnaku, graikisku riesutu, druskos, acto vynuogiu ir pan. Mamytes, jei domina - rasciau recepta. Padazas lyg vadinasi turkiskas... Bet prie patiekaliuko reikia gaivaus jauno balto vyno , kuri seimininkai dar vandeniu skiede.
Nepaprastai skanu essen.gif . Ir dar labai skanias svieziu darzoviu salotas su brinza valgiau, bet cia tur but kitai temai....
Atsakyti
Beje, ragavau labai skania uogiene is cukiniju ir citrinu. Tokia kaip medus su gabaliukais.... Mmmm. Kal kas zino receptuka?
Atsakyti
Va - radau ta receptuka priedo prie baklazano ar cukinijos... Jei kas nemokat rusiskai - mielai isversiu... Gal ta bulka nelabai, ten kur buvau, jos lyg nedejo, bet ipyle truputi rugpienio. Gaunasi skysciau, bet kaip padazas - pats tas!

http://www.cooking-b...gary/6506.shtml
Atsakyti
QUOTE(Teta Nataly @ 2005 07 31, 09:29)
Va - radau ta receptuka priedo prie baklazano ar cukinijos... Jei kas nemokat rusiskai - mielai isversiu...  Gal ta bulka nelabai, ten kur buvau, jos lyg nedejo, bet ipyle truputi rugpienio. Gaunasi skysciau, bet kaip padazas - pats tas!

http://www.cooking-b...gary/6506.shtml

Sitoj tavo nuorodoj isvis labai daug idomiu patiekalu thumbup.gif man tai labai patinka bulgariski valgiai essen.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lasisa @ 2005 07 31, 21:13)
Sitoj tavo nuorodoj isvis labai daug idomiu patiekalu  thumbup.gif man tai labai patinka bulgariski valgiai  essen.gif  thumbup.gif  biggrin.gif



Va dar nuorodike, kur randu labai geru dalyku...
http://kuking.net/
O Bulgarijoj dar labai patiko pyragas banica, bet musu varske nelabai tinka, reikia brinza det, o tada brangoka... O darzoviu valgiai geri tuo, kad daug galime pas mus taikyti. Galia kad mano maziuke jau tapo didziuke, ir mazai galiu pasidalint vaikisku maisteliu receptais, jau primirsau...
Atsakyti
QUOTE(Teta Nataly @ 2005 07 30, 14:12)
...o siaip tai yra panasu i prancuzu valgi RATATOULE, atrodo.



Aciu Tau!!! thumbup.gif Budama Prancuzijoj as dievinau Ratatoule, bet niekad nemokejau jo gamint. Butinai pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(aurore @ 2005 08 01, 15:14)
Aciu Tau!!! thumbup.gif  Budama Prancuzijoj as dievinau Ratatoule, bet niekad nemokejau jo gamint. Butinai pabandysiu.


Pavydziu... As tikro prancuzisko neragavau... sad.gif Kai as gaminu, alieju pilu tiesiai i puoda (pas mane is plieno, tipo), tik reikia ziuret, kad cesnakas nesudegtu, tai gal teisingiau ji deti paciam gale... g.gif Baklazana gal reikia nulupti, bet as nelupu, man ir ta skuryte skani.
Atsakyti

Va dar is cukinijos:
http://kuking.net/13_57.htm
Atsakyti
Turiu užsilikusias kelias dideles kietas cukinijas. Vieną pabandžiau pagamint, paaiškėjo, kad skonis ne toks kaip vasarą šviežių, pasidarė kažkokios kartokos, aitrokos ir pan. Ar taip turi būt, ar čia su jom kažkas negerai? Gal galima tą skonį kaip nors panaikint?
Atsakyti