Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai 6

Senos temos
1 tema

2 tema

3 tema

4 tema

5 tema
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 10 23, 21:39)
Nė velnio nesiseka su ta programa  verysad.gif Gal gali įmest kokią patikimą konkrečią nuorodą iš kur atsisiųst (ir kad antivirusinė neblokuotu  ax.gif ).

bandyk iš čia
Atsakyti
as pries pora dienu atsiunciau is cia
http://www.softpedia...WinDjView.shtml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 24 spalio 2008 - 09:50
Jeeee,rodo ir man,aciu uz patarimus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos, reikia pagalbos. gal kas turite sena SANDRA žurnalą lenkų kalba nr. 1995/4. man labai patinka vienas megztuko raštelis, tokie stambūs rudos spalvos rombai, svajoju jį išmegzti. būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(entera @ 2008 10 26, 14:46)
sveikos merginos, reikia pagalbos. gal kas turite sena SANDRA žurnalą lenkų kalba  nr. 1995/4. man labai patinka vienas megztuko raštelis, tokie stambūs rudos spalvos rombai, svajoju jį išmegzti. būčiau labai dėkinga.

Turiu as sita zurnala, bet perziurejau ir nesupratau butent koki megztuka tu turi omeny ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 26 spalio 2008 - 14:47
sveika,
šitas modelis yra 14 ir 15 puslapiuose, nežinau kuriame konkrečiai, jie ten. o mes kalbame apie tą patį žurnalo numerį? ant viršelio modelis su baltu megztuku?
Atsakyti
QUOTE(entera @ 2008 10 27, 14:50)
sveika,
šitas modelis yra 14 ir 15 puslapiuose, nežinau kuriame konkrečiai, jie ten. o mes kalbame apie tą patį žurnalo numerį? ant viršelio modelis su baltu megztuku?

laba..matau azurini su rombais...turbut apie ta kalbam
Atsakyti
TAIP TAIP !! ar yra galimybė nuskanuoti tą raštelį ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(entera @ 2008 10 27, 18:00)
TAIP TAIP !! ar yra galimybė nuskanuoti tą raštelį ? biggrin.gif

Jau nuskanavau biggrin.gif jei parasysi el. pasto adresa tai atsiusiu...galiu ir daugiau knygu su rastais atsiusti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal galetumete patarti, kur internete ieskoti 2007 m. Rankdarbiu Kraiteles 10 ir 12 numeriu... Is anksto dekoju. help.gif
Atsakyti
mano paštas: jolka@kli.lt
iš anksto labai tau ačiū !! tongue.gif
Atsakyti