Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas5

atidarau jau 5ąją makiažo temą smile.gif
Renatulyt, man labai patinka visokie nepaprasti makiažai. būdama 15os, turėjau Kleopatros šukuoseną ir dažiausi kaip ji smile.gif jei darausi makiažą, tai tik tokį kad būtų išskirtinis smile.gif
4 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 24 spalio 2008 - 09:28
turiu klausima - vasaros tipui tinka tik saltos spalvos - skaistalu, seseliu?
Atsakyti
Vasariniam tipui tinka svelniai rausvos spalvos skaistalai (beje, tai taikoma ir lupdaziu spalvytems), rausvi su trupuciu rusvo. As siulyciau rinktis tokius kai buna dvieju ar keliu atspalviu iskart. Suteiks gyvumo ir spalvu zaismingumas graziau isryskins bruozus. Seseliai tinka melsvi, sidabriniai, "elektrik" geltona, pilki, salti violetiniai, netgi rudi su roziniu atspalviu (venkti su pilku atspalviu rudos) ir t.t. Bt sios spalvos kalbant tik apie spalvini tipa, bt pacios seseliuku spalvos gali buti puikiai derinamos tarpusavy mirksiukas.gif Tuomet nera taip aktualu kokiam tipui priklausot pagal metu laikus smile.gif Bt gal tai palengvins Jums pasirinkima user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 25 spalio 2008 - 06:34
pora paveiksliuku:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 02 lapkričio 2008 - 17:50
1,2,3 nerealiai........thumbup.gif kaip man patinka toks makiazas. Gaila kad pati negaliu sau toki padaryti....... sad.gif thumbup.gif
Atsakyti
man antras thumbup.gif
Atsakyti
apie melynaji guerlain blizgi daug gerio prirasyta, esu macius padazytas lupas, vat rudaodes moterytes graziai atrdo su juo pasidaziusios, sveisiaodes dar nesu maciusi.
pati esu sviesi, tai nebandziau, bet norejau paklausti, ar sviesaiodems nebus lavono efektas, kai lupos "nugesintos" g.gif
Atsakyti
tai priklauso daugiau nuo lupu formos ir nuo osdos atspalvio (labai blyskia oda turincioms nepatarciau), jei jos siaurutes tai gal ir nelabai tiks unsure.gif O siaip tinka ir blondinems bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 02 lapkričio 2008 - 20:23
user posted image
sveikos, pagaliau grizau i senaji rezima. cia mano zadetas 70uju stiliaus makiazas.nuotraukose ruda atrodo kaip ryza smile.gif o siaip ryskios akytes buvo smile.gif
Atsakyti
wau wub.gif labai labai gražu thumbup.gif norėtųsi ir atsimerkus vaizdą pamatyt blush2.gif
Atsakyti
nu bet ir greita tu biggrin.gif neturiu atsimerkus sad.gif dabar po aostogu kazkokia apatija apeme net dazytis noro neturiu, teptukai ir kosmetika dulka kazkur uzmesti
Papildyta:
Obuoline, as esu balta siuo metu taciau kartais lupas issibalinu, tik ne blizgesiu o paprasciausiais zalsvais arba melsvais seseliais, tai atrodo neblogai, tik aisku reikia ryskesniu akiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 11 02, 21:13)
apie melynaji guerlain blizgi daug gerio prirasyta, esu macius padazytas lupas,  vat rudaodes moterytes graziai atrdo su juo pasidaziusios, sveisiaodes dar nesu maciusi.
pati esu sviesi, tai nebandziau, bet norejau paklausti, ar sviesaiodems nebus lavono efektas, kai lupos "nugesintos" g.gif

efektas ant manes su lancome melynu blizgiu, nekreipkit demesio i kitka blush2.gif
user posted image
Atsakyti