Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių

Visą aprašymą pasiskolinau iš čia . Pakeičiau šiek tiek.
Kaip vaizdinę medžiagą naudojau foto, paimtas iš www.cafeart.pl.
PRADEDAM
Pynimas iš laikraščių- tai nuostabi technika, panaudojant senus laikraščius, reklaminius buketus...

Reikalingos medžiagos:
- laikraščiai;
- klijai (aš asmeniškai naudoju lipalą);
- beicas;
- teptukas;
- pirštinės (jei bijot išsijuodint pirštus sukant triubeles iš laikraščio);
- bespalvis akrilinis lakas;
- kažkoks indas ant kurio mes pynsim;
- žirklės;
- ilgas virbalas .
Taigi:
1 Laikraštį karpom išilgai apie 6 cm ploto juostelėmis.
user posted image
2. Juosteles suvyniojam nuo dešinio viršutinio kampo diagonaliai, vyniojam ant pagaliuko šašlykams, arba plono virbalo. Vienos rankos pirštais sukam, o kita ranka prilaikom vyniojamą „triubelę”
user posted image

user posted image

3.Triubelės galą užklijuojam, kad neišsisuktų.
user posted image
Triubelė turi būti labai stipriai suvyniota, pločio apie 4-5 mm ilgio apie 45 - 49 cm. Vienas jos gailas turi būti siauresnis , nei kitas. Pridarom daug tokių trubelių...

4. Prisisukus daug tiubelių, pradedam pinti dugną, kryžiuojant 4 ant 5 trubelių.
user posted image
Pirma iš 5 triubelių pradedam apipinti visas kitas ratuku, karta po, karta ant
user posted image

user posted image

Po kelių tokiu apypinimų išdėstome visų triubelių galus, lygiais tarpais. Turi atrodyti štai taip:
user posted image

5. Triubelių sujungimas:
Triubelės viena su kita sujungiamos patepant klijais ir dedant siauresnį triubelės galą į platesnį:
user posted image
6. Ratelis, kurį mes padarėme, turi atitikti vazono (aplink kurį pinsime savo darbelį) dugno dydį.
user posted image

Papildyta:
user posted image

7. Kaip jau nupynsim atitinkama ratelį, tai, visus išsikišančius triubelių galus sulenkiam į apačią ( jie bus pagrindu) ir pradedam pynti ant vazono.
user posted image
Kad pynimas būtų lygus reikia kas kartą stipriai sutraukti visas triubeles.
user posted image

8. Kai jau nupynsim iki norimo aukščio, tada galą triubelės, kurią mes pynėme užlenkiame už sekančios pagrindo triubelės ir įkišame ją į vidų, įpynant į apatinius sluoksnius. Padedam sau virbalu. Ir taip su kiekviena pagrindo triubele.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
9. Nusipinam dėžutei dangtelį
user posted image

Užtaisom visas triubeles kaip ir darant dėžutę, padarom kylputę jos atidarymui
user posted image

Pritvirtinam dangtelį prie dėžutės
user posted image

Ir...
Pabaigtas darbelis :
user posted image

10. Dažom beicu (galima dar ir guašu, ar bet kokias dažais), lakuojam ir turim dėžutę!!!
user posted image

Štai ir viskas 4u.gif

Dėžutė su kartoniniu dugnu (lengvesnis variantas). Reikalingas nelyginis triubelių skaičius wink.gif
user posted image


Mūsų pirmoji tema
Atsakyti
nors ir anos dar neprikalbėjom,aš registruojuos pirma thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą, tik akis bado daugybė gramatinių klaidų verysad.gif Ir aplamai, skaitant pasisakymus SM, pradeda atrodyti, kad daugelis nebaigę ir pagrindinės mokyklos g.gif Suprantu, neturim laiko, skubam, bet įsivaizduokim, kad skaitot įdomią knygą su daugybe elementarių gramatinių klaidų ax.gif Atsiprašau, aš čia truputį ne į temą cool.gif
Atsakyti
Tai galit pataisyt klaidas, nusiųst moderatorei ir pataisys wink.gif Per skubėjimą gal ir praleidau ką blush2.gif Bet juk rašiau, kad pagrinde viskas yra tiesiog perkelta iš kitos temos...

Prašom užbaigt seną temą 4u.gif
Atsakyti
štai mes ir naujuose namučiuose!! wub.gif
user posted image
Atsakyti
LAURECHKA, nu ačiū Dievui. O tai aš pagalvojau - gal kokią sveikatos problemą turi. unsure.gif
Tik pažiūrėk, kiek čia mūsų prisirinko... thumbup.gif
Kas liečia klaidas: visos mes jų pridarome , svarbu-suprantame vienos kitas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 26 spalio 2008 - 20:34
QUOTE(pmociute @ 2008 10 26, 22:28)
LAURECHKA, nu ačiū Dievui. O tai aš pagalvojau - gal kokią sveikatos problemą turi.  unsure.gif
Tik pažiūrėk, kiek čia mūsų prisirinko... thumbup.gif

taip, taip, prisirinko, mėgstam miklint pirštukus smile.gif
Mano dėžutei dangtelio bereikia,ryt eisiu į kanceliarkes pas tetą kartoninių dėžių prašyt (dangtelį darysiu kartoninį) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PAŪLLA @ 2008 10 26, 21:32)
taip, taip, prisirinko, mėgstam miklint pirštukus smile.gif
Mano dėžutei dangtelio bereikia,ryt eisiu į kanceliarkes pas tetą kartoninių dėžių prašyt (dangtelį darysiu kartoninį)  biggrin.gif

Lauksim nuotraukytės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2008 10 26, 22:38)
Lauksim nuotraukytės rolleyes.gif

tikiuosi kai įdėsiu manęs neišvysit su ta visa dėžute, mat man tik 13 metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2008 10 26, 21:28)
LAURECHKA, nu ačiū Dievui. O tai aš pagalvojau - gal kokią sveikatos problemą turi.  unsure.gif
Tik pažiūrėk, kiek čia mūsų prisirinko... thumbup.gif
Kas liečia klaidas: visos mes jų pridarome , svarbu-suprantame vienos kitas biggrin.gif

Kad žinočiau kaip, tai pataisyčiau klaideles. Ne tiek jų ten ir daug: mišriojo dvigarsio -IN- rašyba ir pora sintaksės klaidų, tačiau viską galima suprasti.
Papildyta:
QUOTE(kabarksta @ 2008 10 25, 10:10)
Ačiū už naują temą, tik akis bado daugybė gramatinių klaidų verysad.gif Ir aplamai, skaitant pasisakymus SM, pradeda atrodyti, kad daugelis nebaigę ir pagrindinės mokyklos g.gif Suprantu, neturim laiko, skubam, bet įsivaizduokim, kad skaitot įdomią knygą su daugybe elementarių gramatinių klaidų ax.gif Atsiprašau, aš čia truputį ne į temą cool.gif

KABARKSTA,nekreipk tu dėmesio į mūsų rašybos klaidas bigsmile.gif Žiūrėk - darbeliai moteriškių kokie thumbup.gif .
BŪK PASVEIKINTA, naujuose puslapiuose 4u.gif(Žodis "aplamai" lietuvių bendrinėje kalboje nevartotinas. Reikia sakyti "apskritai"). Na , ir aš jau nuo temos nublūdijau. Atsiprašau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 26 spalio 2008 - 20:55
Vienintelė išeitis ištaisyti- nukopijuot visą pirmos žinutės tekstą ir nusiųsti moderatorei... Aš galiu jum į a.ž. atsiųsti viską, jūs pataisytumėt, o aš jau suraščiau modertorę blush2.gif Ar tinka??
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 10 26, 22:51)
Vienintelė išeitis ištaisyti- nukopijuot visą pirmos žinutės tekstą ir nusiųsti moderatorei... Aš galiu jum į a.ž. atsiųsti viską, jūs pataisytumėt, o aš jau suraščiau modertorę blush2.gif  Ar tinka??

manau,kad dėl kelių klaidelių nebūtina tiek vargti, bent jau man jos akių nebado (aš jų net nepastebėjau blush2.gif ) biggrin.gif
Atsakyti