Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

Sena tema
Atsakyti
Kas man galėtų paaiškinti, kodėl pastaruoju metu visi mano sapna yra apie mokyklos laikus, mokyklos laikų žmonės arba aš esu savo mokykloje ir kažką veikiu g.gif Tai tęsiasi jau daugiau nei savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Sufi @ 2008 11 01, 16:21)
Kas man galėtų paaiškinti, kodėl pastaruoju metu visi mano sapna yra apie mokyklos laikus, mokyklos laikų žmonės arba aš esu savo mokykloje ir kažką veikiu g.gif Tai tęsiasi jau daugiau nei savaitę.


BE sapno smulkesnio aprasymo , konkreciai sunku ka pasakyti, bet - kas is musu nera suklydes? Sapnuose besikartojantis mokyklos simbolis matyt bando patraukti demesi i besikartojancias klaidas arba situacijas, tai gali buti net iportis arba sentimentali situacija, i kuria dienos metu neatkreipi demesio, todel pasamone bando parodyti mokyklos besikartojanciu simboliu sakydama - PASIMOKYK, paruosk namu darbus, kad atejus laikui neuskluptum "gyvenimo kelyje"...
Atsakyti
as toki idomu sapna sapnavau sianakt g.gif
bandziau pritaikyti ivairius paaiskinimus, bet nieko gero nesupratau, gal kas is jus pagelbes ax.gif
ogi sapnavau,kad priejus prie lango pamaciau kate,atidariau ji, o ten pradejo kristi man i namus kaciukai,mazi, neseniai gime, gleznuciai tos kates kaciukai..ir as juos renku nuo zemes, dedu atgal prie tos kates, o jie man vel krenta...ir tiek ju daug...kad pirma mintis sove, is kur tiek kate gali ju atsivesti doh.gif nulekiu prie duru, atidarau, o ten vel isliauzia man i namus kaciukas doh.gif

vat kiek sianakt kaciu daug sapnavau, o kazkur radau,kad kate reiskia-apgaule unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTji: 01 lapkričio 2008 - 17:24
QUOTE(JUSTji @ 2008 11 01, 18:22)
as toki idomu sapna sapnavau sianakt g.gif
bandziau pritaikyti ivairius paaiskinimus, bet nieko gero nesupratau, gal kas is jus pagelbes ax.gif
ogi sapnavau,kad priejus prie lango pamaciau kate,atidariau ji, o ten pradejo kristi man i namus kaciukai,mazi, neseniai gime, gleznuciai tos kates kaciukai..ir as juos renku nuo zemes, dedu atgal prie tos kates, o jie man vel krenta...ir tiek ju daug...kad pirma mintis sove, is kur tiek kate gali ju atsivesti doh.gif nulekiu prie duru, atidarau, o ten vel isliauzia man i namus kaciukas doh.gif

vat kiek sianakt kaciu daug sapnavau, o kazkur radau,kad kate reiskia-apgaule unsure.gif


Pats kates simbolis skirtingai aiskinamas zmogasu sapne, kuris myli kates ir to, kuris joms abejingas.BEt svarbesi yra du kiti simboliai - durys ir langas... o pati ar esi kaciu globeja?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 01, 17:29)
Pats kates simbolis skirtingai aiskinamas zmogasu sapne, kuris myli kates ir to, kuris joms abejingas.BEt svarbesi yra du kiti simboliai - durys ir langas... o pati ar esi kaciu globeja?


siaip kates man patiko iki to laiko, kol nepersikraustem i si nama, pries mus gyveno tetule su 7katem ir paliko labai netvarkinga nama, visur smirdejo katemis, bet cia visa tai jau buvo praeityje..lyg jau viskas ir aprime g.gif dabar i kates galiu tik ziuret, bet ju augint noro nebeliko g.gif
maniau,kad cia gali but atsakymas, bet visa tai jau gan senokai vyko g.gif
beje, o ka durys ir tas langas gali simbolizuoti?
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 11 01, 18:40)
siaip kates man patiko iki to laiko, kol nepersikraustem i si nama, pries mus gyveno tetule su 7katem ir paliko labai netvarkinga nama, visur smirdejo katemis, bet cia visa tai jau buvo praeityje..lyg jau viskas ir aprime  g.gif  dabar i kates galiu tik ziuret, bet ju augint noro nebeliko  g.gif
maniau,kad cia gali but atsakymas, bet visa tai jau gan senokai vyko g.gif
beje, o ka durys ir tas langas gali simbolizuoti?



Siuo atveju tai pokyciu simboliai.Langas tai tavaisis poziuris ir greiciausiai del auksciau aprasytu ivykiu jis drastiskai keiciasi, tie mazuciai kaciukai tai lyg ir tavo sumazejusi meile katems, o durys simbolizuoja bandyma "iseiti" is susidariusios situacijos. Dar- atverus duris ir langus, susidaro name skersvejis, tai gali buti bandymas pravalyti erdve, nes nesijauti maloniai del tokio besikeiciancio poziurio i kates...o apie visa kita pamirsk, nes ten kur musu demesys, ten ir mes patys, tad ar lauki kokiu nemalonumu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 01, 17:53)
Siuo atveju tai pokyciu simboliai.Langas tai tavaisis poziuris ir greiciausiai del auksciau aprasytu ivykiu jis drastiskai keiciasi, tie mazuciai kaciukai tai lyg ir tavo sumazejusi meile katems, o durys simbolizuoja bandyma "iseiti" is susidariusios situacijos. Dar- atverus duris ir langus, susidaro name skersvejis, tai gali buti bandymas pravalyti erdve, nes nesijauti maloniai del tokio besikeiciancio poziurio i kates...o apie visa kita pamirsk, nes ten kur musu demesys, ten ir mes patys, tad ar lauki kokiu nemalonumu?  ax.gif


vat dabar viska supratau, tiesa sakant, kol pripratau prie tu nauju namu, daug teko pavargt su savim, nesu megeja keisti aplinkos g.gif o dar tie nemalonumai palikti tos tetules ir jos kaciu doh.gif

"ten kur musu demesys, ten ir mes patys" del siu zodziu, reiks dar man daugiau i juos pasigilint smile.gif
o nemalonumu, manau,kaip ir kiekvienas ju nelaukia, smile.gif gaila,bet blogos mintys kartais ir manes nepaleidzia doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galit kas nors paaiskint du sapnus? Pirmas - as su mazu vaiku zaidziu kieme, ant zoles, o pakelus staiga galva, matau, kaip is daugiaaukscio namo, auksciausio auksto, nepamenu, kelintas ten buvo, bet pats auksciausias, kaip kazkoks juodai apsirenges zmogus ismeta vaika pro balkona... man pasidaro baisu, ir jausmas, kad kazkas mane seka, nuolatos persekioja mane. Kol viena diena, laiptineje, man lipant, kazkas mane is nugaros nutveria, ir jauciu kaip paleidzia zemyn...o as rekiu...maaaamaa...ir nubundu su tais zodziais ...jauciau, kad garsiai saukiau per miega.
O antras - tai kad mane ligoninej operuoja, apendicita. Jauciau viska: maciau kiekviena pasiruosimo smelkmena, kaip mane guldo, leidzia vaistus, ir kai uzdeda kauke ant burnos...nubudus, netgi maciau siulus ant pilvo...
Kazkaip anksciau nesu taip aiskiai kazko sapnavus, ir gana seniai is vis buvau ka nors sapnavus...keli metai - tyla. O paskutiniuoju metu kazkaip sapnai tokie, kad juos atsimenu net atsikelus ir paciai paskui diena arba vakarop nejauku net... lydi visokios baimes ar tas jausmas is sapno...
Gal galit padet suprast?
Atsakyti
O kas atsitiko Suksineizyvelei? Sendien toky sapna sapnavau keista, neatsimenu kolkas visu detaliu, po pietu pasistengsiu ka nors atgaminti smile.gif Kaska apie ivairiu formu ir dydziu kiausinius, apie sena mazais langais troba ir kaksokius vaikigalius lakstancius po kiema, su dviraciais ar kaskokiais mopedais, sapne erzino be galo...
Atsakyti
kas atsitiko auksinei zuvelei?
Atsakyti
QUOTE(SVIEZIA @ 2008 11 03, 19:25)
kas atsitiko auksinei zuvelei?


Sito reiketu pas MamaLupa klausti, bet ji turbut su zuvele ir pradingo smile.gif Atrodo kad puslapis ne restauruojamas bet turi rimtu problemu sy karta sad.gif Tikiuosi kad motereles galveles sudeja atgaivins zuvele smile.gif
Atsakyti