Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

pabaigiau reglaną su diiiiidelėm skylėm hihihi.gif
kitą beskylį darysim smile.gif
dėkutis už pamoką su foto thumbup.gif ,o tai irgi sukau galvą kaip ir ką
Atsakyti
user posted image
pagaliau pabaigtas
Atsakyti
Labai gražus user posted image Šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2009 01 25, 17:28)
user posted image
pagaliau pabaigtas

minkštutėlis, švelnutėlis biggrin.gif Ir kakliukas dailutis thumbup.gif
Atsakyti
pirmas blynas su reglanu ir nuo viršaus tongue.gif
kitam megztukui taisyčiau apie kaklą,vis tik reik nugaros pusėj nors trijų eilučių,kad stovėtų gražiau.ir siauresnį reikėjo daryt wink.gif
Atsakyti
dar nebandžiau reglano megzt, bet jau užplanuotas biggrin.gif O tada jau jūsų patarimo klausiu bigsmile.gif
Atsakyti
pagaliau pabaigiau aš savo pirmą reglaninę sukniukę dukriukui thumbup.gif fotkijau fotkijau ir baterijom atia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rimmi @ 2008 12 03, 15:35)
Papasakosiu, kaip dariau. Pasiskaičiau info iš knygos Puiku megzti - esu įkėlus. Man ten aiškiai parašyta. Kaip ir visada pradedu nuo mėginuko, kad galėčiau išmatuoti savo mezginio tankumą ir žinoti kiek akių užsidėti.

Tada išmatuoju savo mėginuką. Ir apsiskaičiuoju, kiek akių yra 10 cm, kiek eilių yra 10 cm smile.gif

Išmatuoju kaklą. Čia labai svarbu pati kaklo iškirptė. Jei darau prigludusį, tada žiūriu kiek mezginys mėginukas tempiasi, kad tilptų galvytė. Dar galima daryti su sagute nugaroje, su iškirpte ir t.t.

Apsiskaičiuoju, kiek reikia užsidėti akių kaklui. Užsidedu ir mezgu kokio noriu ilgio kakliuką.

Kai ateina laikas praplatinimui - reglanui. Tada kaklo akių skaičių dalinu iš trijų. Jei nesidalina lygiai, tada didesnį akių skaičių priskiri dviem dalims, kad jos turėtų lygų akių skaičių, o trečiajai mažiau. Tą trečiają padalini dar per pusę - čia bus rankovės.

Pradedame megzti reglaną. Iš pradžių reikia nuspręsti kokių norime reglano juostų, t.y. ar tai bus dviejų akių, keturių akių juostelė, ar pynė ir pan. Pasirinkime paprasčiausią variantą - dviejų akių juostelė, tai reiškia, kad ją sudaro viena akis pvz iš priekio dalies, kita iš rankovės. Mezgant atrodo taip: pradedame megzti tarkim nuo priekio: pirmąją priekio dalį išmezgame, vieną akį uždedame, mezgame likusias priekio dalies akis iki paskutinės akies. Prieš ją uždedame vieną akį ir tada išmezgame paskutinę priekio dalies akį. Tada rankovės dalies eilė. Lygiai taip pat pirmąją rankovės dalies akį išmezgame, po jos darome užmetimą ir mezgame likusias rankovės dalies akis iki paskutinės. Prieš paskutinę darome užmetimą ir tada išmezgame paskutinę akį. Ir taip reikia padaryti su visomis 4 mezginio dalimis. Per visą ratą užsideda 8 akys.

Uždėjimai daromi kas antrą ratą (mezgame apvaliuoju mezgimu).

Pagal knygą Puiku megzti labai svargu reglano juostos ilgis. Ten yra pateikta lentelė. Pagal ją susirandi dydį, kurį mezgi ir pasižiūri kokio ilgio turi būti reglano juosta. Pvz., mezgu dukrytei megztinuką 92 dydžio, tai pgl lentelę reglanas turi būti 15 cm. Ir tikrai gerai viskas gaunasi. Aišku galima pabandyti ir apsiskaičiuoti, kiek turi būti akių per krūtinę ir nugarą remiantis mezginuku mėginuku. Bet reglano juostos ilgio matavimas man pasiteisino, o taip ir patogiau.

Kai numezgi reikalingo ilgio reglano juostą, reiškia, kad mezginys išplatintas pakankamai. Tada pasirenki ką mezgi: rankoves ar megztinį. Aš paprastai tęsiu megzti megztinį: išmezgi priekį (nugarą), nukeli rankovės akis ant žiogo, išmezgi nugarą (priekį), nukeli kitos rankovės akis ant žiogo ir mezgi apvaliuoju mezgimu sujungtą priekį su nugara.

Tada lieka rankovės.

Viskas.

Man patinka kad nereikia nieko siųti.

Nežinau ar pavyko paprastai paaiškinti. Nes pvz man schemos yra geriausi paaiškinimai smile.gif

mezgiau pagal šį aprašymą 4u.gif iš pradžių ilgai strigau ties raudona dalimi, kol paskui " daėjo" , kad čia praleistas vienas žodelis " pirmąją priekio dalies akį išmezgame" lotuliukas.gif tai tada ėjo kaip iš pypkės cool.gif na gal ne ir nevisai doh.gif juk taip ir neperkandau kaip megzti virbalais su valu apvaliai doh.gif tai man gavosi vienas sujungimas ( bet vis geriau nei siūti kelias dalis) lotuliukas.gif


na vėliau būtinai pasirodysiu kas gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2009 01 25, 17:28)
user posted image
pagaliau pabaigtas


Gal galima būtų raštelį rankovių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2008 11 06, 12:03)
Aš reglaną mezgu nuo viršaus žemyn. Tada matuojuosi ant savęs ar vaiko (priklausomai kam mezgu) pagal faktą.  ax.gif
Papildyta:

Dar turiu tokią lentelę mezginio akių ir reglano linijos skaičiuoklę.
Jei kam įdomu - ji čia

Atsiprasau merginos kad trukdau jus del savo zioplumo,nu bet gal kas nors pades? blush2.gif Bandziau jau daug kartu,bet niekaip neiseina parsisiusti tos skaiciuokles.O gal kas galetu emailu atsiusti?O gal cia moketi reikia? Aciu jums uz kantrybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2009 02 04, 15:26)
Atsiprasau merginos kad trukdau jus del savo zioplumo,nu bet gal kas nors pades? blush2.gif  Bandziau jau daug kartu,bet niekaip neiseina parsisiusti tos skaiciuokles.O gal kas galetu emailu atsiusti?O gal cia moketi reikia? Aciu jums uz kantrybe 4u.gif

paspaudi ant tos nuorodos, tada atsidaro puslapiukas paspaudi ant daunloud (ar kažkaip)/atsisiųsit ir siusnčiasi, nebent dar reikia pažymėt kai iškrenta langas kad ok (arba būna nurodyti kur išsisaugoti failą) tūrėtų būti tik tiek kiek dabar žiūrėjau daugiau nieko neprašo
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 01 23, 20:31)
Aš tau pabandysiu nuotraukomis parodyti skirtumą...
Jei akis uždedi taip, tai tuomet gaunasi skylutės:
user posted image
Jei akis uždedi taip (persukus), skylučių nesigaus:
user posted image
Man kartais patinka skylutės  blush2.gif
user posted image+user posted image

Koks dailus megztukas:) Ir atlikta tobulai bigsmile.gif Mergyte tikra Ledi su siuo megztuku. Rankinuko po pazastim betruksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta @ 2009 02 05, 00:13)
Koks  dailus  megztukas:) Ir  atlikta  tobulai bigsmile.gif Mergyte  tikra  Ledi su  siuo megztuku. Rankinuko  po  pazastim  betruksta biggrin.gif
aciuks.gif
Atsakyti