Įkraunama...
Įkraunama...

Druskų kambarys

QUOTE (mamulia @ 2004 02 09, 21:10)
Mes kaip tik dabar lankome Antakalnyje,jau antra savaite. ten privatus drusku kambariai- 10 kartu-100lt.

Vilniuj "Pušyno kelio" sanatorijoj (Baltupiai/Jeruzalė) druskų kambario vienas kartas - 6 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 18 kovo 2004 - 11:00
O del alergiju kas nors buvot drusku kambariuose? Maniskiui alerginis rinitas. Kazkaip visai pamirsau alergologes paklausti apie situos dr.kambarius, o ji man ir nepasiule.
Jeigu buvot del alergijos, tai ar padejo? Ar yra prasmes ten vaikscioti?
Atsakyti
QUOTE (giedrulka @ 2004 03 24, 22:47)

Kur yra sita "Supla"?

http://www.aai.lt/al...supla/supla.htm
Cia ir adresas,ir apie drusku gydyma,ir telefonas.
Atsakyti
Noreciau paklausti gal kuri nors mamyte vede savo vaikeli i drusku kambarius? Ar padejo? Katik daugiau nei savaite sirgom bronchitu ir pediatre israse siuntima i drusku kambarius. Na gal ir butu galima vedziot, tik reiketu atsiprasinet is darbo, o be to ir kaina "kandziojasi" - reikia 10 seansu po 10 Lt. rolleyes.gif
O be to mano pazistama veziojo is kito miesto galo savo dukryte i tuos drusku kambarius ir po viso to vistiek jos dukryte atsidure ligoninej su plauciu uzdegimu. Taigi noriu paklausti jusu: ka jūs darytumete mano vietoj? wink.gif
Tik tiek tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 21 gegužės 2004 - 12:15
KAIP TOKIU DALYKU SPECE PASAKYSIU TAIP:STEBUKLU NERA wink.gif
BET JEIGU KVEPAVIMO TAKU LIGOS KARTOJASI DAZNAI-VESCIAU IR BANDYCIAU. smile.gif
Atsakyti
Mano sunus nuo 6men pradejo sirgt bronchitu ,ir taip tik atsala oras ir prasideda viskas is naujo,ko nedarem,ko nebandem.Praktiskai vaikas augo su antibiotikais.Na ir man pasiule tuos drusku kambarius ir sunui buvo kaip tik 2metai ir mes nuejom i privatu,1seansas 20lt blink.gif lankem 10 seansu.Nu tfu tfu tfu mes nebesargam,nezinau ar tai padejo,ar jis paprasciausiai isaugo(jam dabar3,5m). bet siaip galiu pasakyt kad padeda,ypac po ligos,vaikai ten zaidzia su ta druska kaip su smeliu biggrin.gif ,kaip sake tai dar geresni efekta duoda.Mes ir masazus daremes dar.Tai tiek is mano puses ir manau kad verta.
Atsakyti
Mano pazistamos mergaite labai sirgdavo. Lanke tuos 10 seansu, bet ryskaus pagerejimo, pasak mamos, nepajuto. Cia koks susirgimas svarbu. Bet stai kuo ji skundesi: Ten Drusku kamb. atveria vaikui visus kanalus (nosis, gerklė), viskas valosi, o namo reikia grizti mikriukais. Buvo vasara, visi langai atidaryti, tai ta mergyte per tas 10 dienu spejo susirgt. Isvada, kad po seanso reikia neskubet vaziuot, palaukt.
Atsakyti
mielos kolegės mamytės... mirksiukas.gif
noriu sužinot jūsų nuomonę apie druskų kambarius. gal kas lankėtės? ar padėjo?
mano vaikučiai visą šią žiemą laikėsi vyriškai, nesirgo, na tik sloga kartais trumpam užsukdavo. o pavasarį... trūksta žodžių. verysad.gif atsirgo už visus metus-viens paskui kitą ir vėl ratu. ir vis su kvėpavimo takais problemos. su mažium ligoninėj dėl plaučių uždegimo atsidūrėm. cry.gif
dabar visokiais būdais stengiuosi jų imunitetą stiprint. gal, sakau, pamėgint kursą druskų kambariuose? kokia jūsų nuomonė ir patarimai?
iš anksto dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Drusku kambarys labai labai naudingas sveikatai dalykas. Jeigu vaikai daznai serga, buvo ilgas gydymo antibiotikais kursas arba vaikui pripazina kvepavimo taku liga - galima kelialapi gauti nemokamai. Vaikus iki 4 m. leidzia su mamom.
Mes einam i drusku kambari jau 3 sezona. Po praeitos vasaros vaikas visus metus nesirgo.
Tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 01 liepos 2005 - 07:31
Libra, o kur galima gauti nemokama siuntima. Jau seniai galvoju vesti i drusku kambari, nes ir odai reikia ir kvepavimo takams, bet kai paskaiciuoju, brangoka siaip lankytis.
Atsakyti
Mums sanatorijoje Palangoje sakė , kad druskų kambariai vaikams tik nuo 3 metų. Mes tai gavom kelialapį, kai per metus tris kartus sirgom obstrukciniu bronchitu. Į šeimos gydytoją reikia kreiptis dėl kelialapio.
Atsakyti
Bet kai duoda siuntimą, tada jau duoda kelialapį į sanatoriją, ar taip? Nes kiek kalbėjau su savo gydytoja, tai ji sakė, kad išrašys siuntimą, bet procedūros bus vis tiek mokamos. Mes kalbėjom apie druskų kambarį, kuris yra Kaune, Šilainių gydymo centre.
Atsakyti